Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
θέλω να κάνω τρύπα στη μύτη αλλά σκέφτομαι, με πιστολάκι ή βελόνα...???
kαι εγω θελω...
-----------------------------------------


να εκανα τατουαζ αυτο?στο εσωτερικο του χεριου?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι σε 3 μέρες πρέπει να φτιάξω τα πράγματά μου αλλά βαριέμαι πολύ...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είναι ποτέ δυνατόν να μη λειτουργεί το Google;;;; :blink:
Kι εγώ που θα ψάξω τώρα;;; :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Είναι ποτέ δυνατόν να μη λειτουργεί το Google;;;; :blink:
Kι εγώ που θα ψάξω τώρα;;; :blink:
Πως σου ήρθε αυτό;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.


να εκανα τατουαζ αυτο?στο εσωτερικο του χεριου?:xixi:
Tελειο ειναι! :no1:

Τι συμβολιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
earth-air-fire-water
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πέφτω μονίμως σε λούμπες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αυτά τα ανόητα ανθρωπάρια που είδα στον ηλεκτρικό και κατευθύνονταν προς το λιμάνι θέλουν πολύ ξύλο. Ήταν χαρούμενα και χαμογελαστά, πήγαιναν διακοπές και δεν τους ένοιαζε τίποτα. :eek: Θέλω να γίνω και εγώ ένα τέτοιο ανόητο ανθρωπάριο, και θα γίνω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Την ώρα που το έγραψα δεν άνοιγε η σελίδα..
Ότι δεν σου ανοίγει,μπορείς να το τσεκάρεις μ'αυτό για να δείς αν έχει πρόβλημα το site η παίζει κάτι άλλο.
https://downforeveryoneorjustme.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παω για νανι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλόν ύπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πέρασα Θερμοδυναμικήηηηηηη!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

:yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αυτά τα ανόητα ανθρωπάρια που είδα στον ηλεκτρικό και κατευθύνονταν προς το λιμάνι θέλουν πολύ ξύλο. Ήταν χαρούμενα και χαμογελαστά, πήγαιναν διακοπές και δεν τους ένοιαζε τίποτα. :eek: Θέλω να γίνω και εγώ ένα τέτοιο ανόητο ανθρωπάριο, και θα γίνω :mad:

Ανθρωποειδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Αυτά τα ανόητα ανθρωπάρια που είδα στον ηλεκτρικό και κατευθύνονταν προς το λιμάνι θέλουν πολύ ξύλο. Ήταν χαρούμενα και χαμογελαστά, πήγαιναν διακοπές και δεν τους ένοιαζε τίποτα. :eek: Θέλω να γίνω και εγώ ένα τέτοιο ανόητο ανθρωπάριο, και θα γίνω :mad:

Ανθρωποειδή.
Απλά άνθρωποι που έχουν ανάγκη από διακοπές και έχουν και δυνατότητα να τις κάνουν.
Τους ζηλεύω αλλά δεν τους φθονώ.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ο οίκος τελετών "το τετράπαχο σκουλήκι" σας παρουσιάζει την καλοκαιρινή του κολεξιόν, σάβανα δίχως τσέπες και μαξιλαροθήκες που δεν θέλουν άλλαγμα. 'Ολοι εκεί θα πάμε, τουλάχιστον ας πάμε μοδάτοι στον άλλο κόσμο.

Μια φιλη που ειχε παει ταξιδι στην Κρητη μου ειχε πει παλια, πως υπηρχε ενας οικος τελετων ονοματι "Πανηγυρακης", λογικα απο το επιθετο του ιδιοκτητη. Το σλογκαν του λοιπον στην ταμπελα του καταστηματος ηταν "με κεφι στον αλλο κοσμο!" Ελεος?!?!

Δεν ξερω βεβαια κατα ποσο ισχυει αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μια φιλη που ειχε παει ταξιδι στην Κρητη μου ειχε πει παλια, πως υπηρχε ενας οικος τελετων ονοματι "Πανηγυρακης", λογικα απο το επιθετο του ιδιοκτητη. Το σλογκαν του λοιπον στην ταμπελα του καταστηματος ηταν "με κεφι στον αλλο κοσμο!" Ελεος?!?!

Δεν ξερω βεβαια κατα ποσο ισχυει αυτο...

:D:D πρόσ-χαρος χάρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.
Πως μου τη δίνει να ρχονται όλοι οικογενειακώς και να μπαστακώνονται στο μικρό μου διαμέρισμα, να ανακατεύουν τα πράγματα και να είναι τόσο χύμα!

Και καλά που η μάνα μου δε μου φέρνει αντίρρηση ποτε και για τίποτα.:D (είναι σα τα αρκουδάκια της αγάπης... άκακο! :P) Την έχω στείλει να κοιμάται στο σπίτι της γιαγιάς μου!:D

Οι άλλοι δυό τους (αδερφός/πατήρ) είναι τελείως απρόσεκτοι και χύμα όταν έρχονται... :mad:

Ο ένας βγάζει ποτήρι να πιεί νερό, το αφήνει και μετά πιάνει άλλο και μετά άλλο. Ο γέροντας πάει μες τα ρούχα μου και κοιμάται και μόλις ξυπνήσει, καφεδάκι! ΜΠΑΑΑΑΜ ολη η ζάχαρη κάτω στο πάτωμα! Να τη σκουπίσει; Απαπαπα, κριτς κρατς μέχρι να τα σκουπίσω εγώ. "Μπαμπά έγινε τίποτα; - Όχι παιδί μου μην ανησυχείς, το ελέγχω":mad:


Το κακό του να χεις γεννηθεί αγόρι με νοοτροπία κοριτσιού!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moussee

Νεοφερμένος

Η moussee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι πρεπει ν σηκωθω ν ετοιμαστω για ν βγω βολτα και βαριεμαι
εχει και τρομερη ζεστη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σκέφτομαι πού θα είμαι την Τετάρτη τέτοια ώρα...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top