Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Ρηνούλα! :)

Κατά τα άλλα, πόσο ^$&%*&%&*$ είστε που ενώ η ίδια η τράπεζα που της χρωστάω τα λεφτά συναινεί στην άρση της παρακράτησης χωρίς να έχω εξοφλήσει, εσείς (ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΜΙΑ) δεν μπορείτε να μου απαντήσετε αν μπορείτε να προχωρήσετε με την άρση; Νομίζω πως άμα σας στείλω δέκα αγωγές την Δευτέρα, θα θυμηθείτε σύντομα πως δεν σας πέφτει λόγος βασικά!

:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Παιδιά τα έμαθα:

Μαθ. Κατ. : 14,9
Bιολ. Γεν. : 16,7
Φυσική : 16
Α.ε.π.π. : 18,8
διοίκηση : 16,5
έκθεση : 17,3

Για το πεδίο μου είναι 16953 :)

ουφφφφφφφφφ,
Μου'φυγε ένα μεγάλο μέρος του τεράστιου βάρους :D

Συγχαρητήριααααααααααααα μικρό Ρηνάκι!!!!!! D:D:D:D
Καλή επιτυχία στο σχέδιο!!!! :D:D:D

Σκέψη: Είσαι τελικά ψωνάρα, αλλά έχεις το γέλιο σου (ΝΟΤ)! Χα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
H kajira εχει τρελαθει να μοιραζει εξωδικα και μηνυσεις λεμε :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μπραβο nininaou!! και εις ανωτερα:)

και η κολλητουλα μου τα πηγε πολυ καλα.. 3.000 μορια παραπανω απο την πρωτη φορα... 16.300:D ειμαι πολυ περηφανη!!

σκεψη: μαρεσει που φυγαμε και νωρις απο την παραλια και εχω καει ολοκληρη... φαντασου να καθομασταν και το μεσημερι...
αουτς!
καποιος να με γιαουρτωσει ρε παιδια!!

υ.γ. και δεν εννοω αυτο:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια :)

Και για τις ευχές σας για το σχέδιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Και Ναι τώρα μεγάλωσαν οι ευθύνες μου!Γιατί πρέπει ότι γίνεται να μου προσφέρει χαρά με μεγαλύτερες ευθύνες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H kajira εχει τρελαθει να μοιραζει εξωδικα και μηνυσεις λεμε :D:D
Μπα συνήθως μένω με την χαρά, γιατί τελικά κάνουν αυτό που πρέπει :D :P
Απλά μου την δίνει να πρέπει να εξηγώ στον άλλον την δουλειά του :P
Και πάντως πάλι μου την γλίτωσαν, δέχτηκαν τελικά να τα κάνουν όπως τους είπα :pfff: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Μπα συνήθως μένω με την χαρά, γιατί τελικά κάνουν αυτό που πρέπει :D :P
Απλά μου την δίνει να πρέπει να εξηγώ στον άλλον την δουλειά του :P
Και πάντως πάλι μου την γλίτωσαν, δέχτηκαν τελικά να τα κάνουν όπως τους είπα :pfff: :D
Υπάρχει όμως η ελπίδα να το θυμούνται και στον επόμενο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αρκεί ο επόμενος να το ξέρει για να το διεκδικήσει. Μου φαίνεται θα πάω να γράψω μερικές πληροφορίες στο θέμα με τις μικρές νομικές γνώσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Παιδιά τα έμαθα:

Μαθ. Κατ. : 14,9
Bιολ. Γεν. : 16,7
Φυσική : 16
Α.ε.π.π. : 18,8
διοίκηση : 16,5
έκθεση : 17,3

Για το πεδίο μου είναι 16953 :)

ουφφφφφφφφφ,
Μου'φυγε ένα μεγάλο μέρος του τεράστιου βάρους :D

δεν έχεις όμως ομάδα αίματος και ποινικό μητρώο και θα σε μαλώσω:P

σκέψη : τι κούραση , θε μου - αλλά τι ξέρεις και εσύ από κούραση , από τότε που έφτιαξες αυτό το τερατούργημα τον κόσμο , κάθεσαι
και τώρα πρέπει να βγω και έξω κιόλας , άραγε στα μπαρ σε βάζουνε με μαξιλάρι και κουβερτούλα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Well ride the spiral to the end and may just go where no ones been.
Spiral out, keep going

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Μεσα στο Σκοτάδι σερνόμαστε ..τυφλοί Δεσμώτες των Παθών και των Κολασμένων Ονείρων μας..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kloyklos

Νεοφερμένος

Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τοσα χρονια το ιδιο παραμυθι, δεν βαρεθηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν θελω να παω λεμε.... παλι η μερα μου θα παει χαλια.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Δεν μπορώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


18 ώρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Powah σε λέω, Αθηνά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όλα καλά θα πάνε Αθηνά, θα δεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Same shit different day
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Und eine Freiheit macht uns alle frei... Mein Bart ist sehr schon.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top