Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.



πεινάωωωωωωω!!!!


(κρεπούλα μου ??? σου'ρχομαι)



γιάμι-γιάμι και νιαμ-νιαμ-νιαμ

:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σκέφτομαι και προγραμματίζω το επόμενό μου ταξίδι...άκυρο αλλά αυτή είναι η αλήθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Stairway to heaven....
cause that's what I'm listening on.....


LED ZEPPELIN!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
οτι νυσταζω....κ εχω κοιμηθει 8 ωρες συνολικα τς τελευταιες 3 μερες....
τν κακια μ αυτη συνηθεια να διαβαζω βραδυ κ παντα τελευταια στιγμη...!
αχ....!τν υλη τς χημειας π δν μ βγαινει μ τπτ μεχρι το πρωι!!!!:'(:'(:'(:'(



σκεφτομαι ποσο ανωμαλο οργανισμο εχω κ οχι μονο δν εχω πεσει κατω ακομα αλλα ουτε καν νυσταζω...!!!!...
επισης πεταω απ τ χαρα μ γτ τελικα εγραψα τελειααααααα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Κλαίει το μικρό και κάθεται η μάνα και το κοιτάζει.... Και όχι μόνο κλαίει αλλά βάζει όλη του τη δύναμη για να ακουστεί σ' όλη τη γειτονιά.

Τέτοιο κλάμα μου θυμίζει το δικό μου όταν μπήκα στο χειρουργείο το 1987 και πόναγαν αφόρητα οι προσαγωγοί μου από τις διαδικασίες....

Κακομαθημένα παιδιά, ανίκανοι γονείς... Μη μιλήσω για τα άλλα τα 15χρονα που σκασανε μύτη προχτες απέξω και πετάγανε τα θρησκευτικά γαλλικά σαν βροχή...

Αλλά εκεί θέλουνε τον Γιώργη τον καθηγητή που είχα στη φυσική. Πέρναγε μπροστά από το σχολείο και ένα μικρό πέταξε το γνωστό για την Παναγίτσα. Οπότε λαμβάνει την πληρωμένη απάντηση από τον Γιώργαρο: "Μπα; Σώπα ρε μεγάλε... Τόσο πολυ μάγκας είσαι που μέχρι κι αυτό μπορείς να κάνεις;"

Βούλα-Καλλιθέα ο μικρός επι τοπου. (κοινώς το βούλωσε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κλαίει το μικρό και κάθεται η μάνα και το κοιτάζει.... Και όχι μόνο κλαίει αλλά βάζει όλη του τη δύναμη για να ακουστεί σ' όλη τη γειτονιά.
Μπορεί να είναι άρρωστο μωρέ.. τι να του κάνει;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
να το φαω εκεινο το παγωτο ή να μην το φαω??:hmm:

μωρε θα το φαω και καλη καρδια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tinkerbell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Μπορεί να είναι άρρωστο μωρέ.. τι να του κάνει;:(

Να το πάρει αγκαλιά για να το παρηγορήσει. Να του δείξει έμπρακτα πως είναι κοντά του και κάνει ό,τι μπορεί γι' αυτό. Να το κάνει να νιώσει την ασφάλεια που χρειάζεται μες στην αγκαλιά της.

Όλ' αυτά που λένε "μην παίρνετε τα μωρά αγκαλιά γιατί έτσι κακομαθαίνουν" είναι, με μια λέξη, βλακείες. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Να το πάρει αγκαλιά για να το παρηγορήσει. Να του δείξει έμπρακτα πως είναι κοντά του και κάνει ό,τι μπορεί γι' αυτό. Να το κάνει να νιώσει την ασφάλεια που χρειάζεται μες στην αγκαλιά της.

Όλ' αυτά που λένε "μην παίρνετε τα μωρά αγκαλιά γιατί έτσι κακομαθαίνουν" είναι, με μια λέξη, βλακείες. :mad:
Ναι καλά, αν το παιδί το πονάει η κοιλιά ή βγάζει δόντια και πονάει, τι να του κάνει η αγκαλιά;
Μάνα του είναι, λέτε να θέλει να το βλέπει έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Άλλες 5 ώρες και 45 λεπτά.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πάει, το έχουμε χάσει τελείως εκεί μέσα- έχουν μπερδευτεί ρόλοι, πρότυπα, συμπεριφορές. όλα ένα κουβάρι :S

Στη σχολή... κοπέλα σε αγόρι, απάντηση σε πείραγμα που έθιγε τις ικανότητές της (?)
" (όνομα αγοριού), πάρε μου μια π..."


:confused:

Το ότι είσαι μηχανικός καλή μου δεν σημαίνει ότι πρέπει να μιλάς και να φέρεσαι "κάπως" για να (απο)δείξεις το authority σου. Αν θέλεις ο άλλος να σε σεβαστεί, τον σέβεσαι κι εσύ...
Και όταν σε αμφισβητεί απάντησε με πράξεις.

πς. έλεος. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
All the fates that Iʼve beheld
Marked by sceneries of treason

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όταν το αεράκι της Πεντέλης σταματά να δροσίζει και αράζω βράδυ με ανοιχτό το air-condition ξενερώνω ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. Κι είναι μέσα Ιουνίου μόνο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αδερφάκι μου, καλό ξεκίνημα και καλή επιτυχία αύριο! Σκίστους!:clapup::clapup::clapup:

Από Δευτέρα μπαίνει και "η μηχανή" στη μάχη! Ώρα μου ήταν...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
πρωι πρωι και ειναι ζεστη:/: εβαλα air-condition απο τετοια ωρα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
πρωι πρωι και ειναι ζεστη:/: εβαλα air-condition απο τετοια ωρα...:worry:

...Θα σου πρότεινα, την "εσωτερική δροσιά"...μεγαλώνεις και την ΄"τρύπα του όζοντος" (τέτοια ώρα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
να τα μας παλι με τις 'εσωτερικες δροσιες' και τους κηπους της εδεμ:P

ε σορρυ που εχω σκασει απο τη ζεστη θα μου φορτωσεις τωρα και την τρυπα του οζοντος:/:
αν και ολοι φερουμε ευθυνη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
περιμένω εδώ και 4 εβδομάδες την εκδρομή αυτό το Σ/Κ ... ήταν ανάγκη να ανάψει σήμερα
το πρωί το κλειδάκι συντήρησης ???

εντάξει, ξέρω ότι είναι περισσότερο reminder σε συνάρτηση με τα χιλιόμετρα, αλλά γμτ
αγχώθηκα απίστευτα :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_Maimou

Νεοφερμένος

Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Θέλω να πάω διακοπές.....θα ψωφίσω στην αθήνα!:(:(:(:(!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
You take a mortal man,
And put him in control
Watch him become a god,
Watch peoples heads aroll
Aroll...
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top