Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μου αρέσει που ήμουν σίγουρη οτι δεν θα ξεχνούσα τα εισητήρια! Ευτυχώς τα θυμήθηκα πριν να είναι πολύ αργά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
:(

Τελικα μαλλον προτιμουσα να παω depeche :(

και βαριεμαι πολυ τωρα το ξενυχτι, κι εχω αρχισει να μιρλιαζω ηδη..

και θελω ΚΑΦΕΕΕΕΕεεεε.

:solo grinia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τώρα έδειξες το αληθινό σου πρόσωπο κι εσύ, αυτό του τέρατος ήταν τελικά το αληθινό σου, το άλλο ήταν σκόνη. Είσαι καταδικασμένο στην μοναξιά και στην θλίψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πωπω, καποτε εγινα "αορατη" για να μην ειμαι με τους πολλους και πλεον οι αορατοι χρηστες ειναι περισσοτεροι απο τους ορατους!
Συνδεδεμένοι Χρήστες : 76 (19 μέλη και 57 επισκέπτες)

........ 11 αόρατοι χρήστες

Ιλεος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πολλοί άνθρωποι είναι αόρατοι κι αυτοί και οι προθέσεις τους και στην πραγματική ζωή δυστυχώς.
Δεν σε ξέρω, δεν πάει σε σένα ούτε σε κανέναν από δω, απλά....σκέψη νο2 :

στην αστείρευτη φαντασία του ίντερνετ χρειάζονται διαρκώς υποσημειώσεις τελικά, αν κι αυτό δεν ισχύει για όλους. Φαίνεται είμαι απ'αυτούς που σκέφτονται υπερβολικά μην πάρουν μπάλα όλους τα φαρμάκια που εκτοξεύουν. Γίνομαι πολύ συγκεκριμένος δυστυχώς ώρες ώρες. Οι παρόντες εξαιρούνται, δεν το είπα για αυτόν, δεν το έγραψα για κείνον, αμφιβάλλω αν αξίζει τον κόπο. Που'σαι ρε σουρεάλ, τελικά μόνο αυτή η γλώσσα είναι ασφαλής.

Σκέψη νο3 : Ουδείς πιο αχάριστος του ευεργετηθέντος.

Σκέψη νο4 : 'Οντως η τρέλλα δεν πάει στα βουνά, χώνεται σε ip.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Ω ανακούφισις, η πόρτα κλείνει ξωπίσω, το σπίτι σκοτεινό και δροσερό και τα μάτια κλείνουν για να παγιωθούν οι μνήμες. Γλυκιά έμπνευση, αναπνέω λέξεις. Τ' ακούς, τις αγαπάω τις λέξεις κι ας μην υπάρχουμε καν! Δε θα μάθεις ποτέ, γιατί ποτέ δεν κατάλαβες, ποτέ δεν τόλμησες να κοιτάξεις ψηλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βαλε θεε μου το χερι σου μη μεινουμε νηστικοι το βραδυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Γλυκιά έμπνευση, αναπνέω λέξεις. Τ' ακούς, τις αγαπάω τις λέξεις κι ας μην υπάρχουμε καν!
Πόσο σε ζηλεύω:/:
Τις μισώ τις λέξεις,γιατί ΠΟΤΕ δεν κατάφερα να βρώ τις κατάλληλες γιά την περίπτωση.:(
Δε θα μάθεις ποτέ, γιατί ποτέ δεν κατάλαβες, ποτέ δεν τόλμησες να κοιτάξεις ψηλά...
Μα ψηλά κοιτάω πάντα.
Γι'αυτό σκοντάφτω και τρώω τα μούτρα μου συνέχεια.:confused:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σκεφτομαι, ποιο καλο παιδακι ξερει φωτοσοπ, ωστε να μου φτιαξει μια φωτο που θελω...:redface:

Ω ναι...το εγραψα εδω μεσα γιατι ολοι ειστε μαμουνια και θελετε να ξερετε τι σκεφτεται ο αλλος!

Στην κουβεντουλα κανεις δε θα μου εδινε σημασια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΜόνοΣ είσαι συμπάθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Ευχαριστώ!:redface:
:kissing:

:redface:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιατί είναι τόσο εύκολο εκεί που βρίσκομαι στην επιφάνεια, ξαφνικά να ξαναβυθίζομαι;
θέλω σημαδούρα γμτ

όχι ανθρώπινη. σταθερή, χειροπιαστή, δική μου :)

-----------------------------------

άλλη σκέψη: γιατί όταν μας λένε ότι στον ουρανό υπάρχουν 98.635 αστέρια (τυχαίο νούμερο, δεν ξέρω πόσα υπάρχουν :$) τους πιστεύουμε, και όταν μας λένε ότι το μάτι της κουζίνας καίει πρέπει να βάλουμε το χέρι μας επάνω για να σιγουρευτούμε;

something about that is awfully wrong..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
λαϊκής σοφίας (/παρατηρητικότητας/ό,τι άλλο θέτε τέσπα :P) συνέχεια:

"ο λύκος κι αν εγέρασε κι άλλαξε το μαλλί του, μήτε τη γνώμη του άλλαξε μήτε την κεφαλή του"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν είναι σπαστικό....
...να πεινας και να ναι αδειο το ψυγειο επειδη κοπροσκυλιαζες ολη μερα και δε πηγες για ψωνια...?

με συγχωρείτε αλλά αυτό δεν είναι σπαστικό , αυτό είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα αίτιου - αποτελέσματος

πέσε πίτα να σε φάω.....:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γ@μώ τον σπασμένο φρονιμίτη μου μέσα...
Είμαι να ψάχνω για οδοντίατρο αύριο...
Έλεος....

σκέψη ν2:Σάμος here I come
σκέψη ν3: <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σκέψη: παλιορουτίνα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σκέψη παρτ του:

Αχ, Ελλάδα, το μεγαλείο σου...

Φοιτητικές εκλογές αύριο, παλιό χημείο, μουσική με επιρροές από Παπαρίζου μέχρι Νίκο Ξυλούρη, άπειρη άχρηστη χαρτούρα πεταμένη και κολλημένη παντού (οικολογία και τα μυαλά στα κάγκελα :help:), εκλογική εκστρατεία με αυτοκόλλητα με εμβλήματα πάνω στα ακριβά τισέρτ των δεξιών αλλά και στα σκισμένα φανελάκια των αριστερών, γκόμενες με στρινγκ έξω από τα παντελόνια και ιδεολογία μπουζουκιού, μπόλικη διακομματική ιδρωτίλα σε όλους τους χώρους του κακάσχημου αυτού κτίσματος και τέλος (το καλλίτερο) μικροκαβγάδες και νταϊλίκια ανάμεσα στα κομματόσκυλα κάθε παράταξης...

Ωραία πράγματα.

τρόπαιο: ο νικητής βολεύει με μεταπτυχιακά τα φιλαράκια του and life goes on.

Aλλά τέτοια life, καλλίτερα να πάει off.


Σαλάμι και φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Το τυρί λαδώνει καλύτερα τα υπόλοιπα ψηφοδέλτια. Μια χαρτοπετσέτα ποτισμένη με διαλυτικό πάλι καταστρέφει περίπου 5-10 ψηφοδέλτια. Σκέψεις που δεν θα υλοποιήσω καθότι αύριο θα βγω παγανιά για ψώνια για το σπίτι και κάλτσες. Το νόημα του να ψηφίσει κανείς στη σχολή μου ισοδυναμεί με το νόημα του να ψωνίζεις κάλτσες ενώ έχεις ήδη πολλές. Μόνο που οι κάλτσες χρησιμεύουν σε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μα πως γίνεται κάθε φορά που είμαι χαρούμενη να ακούω με τις ώρες όλα τα μελαγχολικά τραγούδια!?!? :worry: Μήπως δε πάω καλά??




Σαλαμάκι και εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top