Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Έχει πέσει στο κεφάλι μου κάποιου είδους κοσμική μούντζα;; :confused::hmm: Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια γκαντεμιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
H ζωή είναι ωραία, ναι το έχετε ακούσει χιλιάδες φορές το ξέρω, ε τότε ανοίξτε τα μάτια σας κ χαρείτε την, δείτε τον εαυτό σας κ σταματήστε να κοιτάτε τους άλλους!!!!

Με εκνευρίζετε, με αγχώνετε, απολαύστε την ζωή σας κ αφήστε με ήσυχη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αντε να κάτσουμε πρωτομαγιά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χεεχεεε... "Το lifestyle είναι μοναδικό!Από μηδενικό σε κάνει νούμερο.." "Τίποτα χάπια lifestyle έχετε; Γιατί γεννήθηκα χωρίς προσωπικότητα"

Γραμμένα στον ίδιο τοίχο :rofl: :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε δε γίνεται έτσι... :S

Έχει πέσει στο κεφάλι μου κάποιου είδους κοσμική μούντζα;; :confused::hmm: Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια γκαντεμιά...

Δεν ξέρω κατα πόσο είναι παρήγορο, μα δεν είσαι η μόνη
Θα περάσει μωλεε- στο χέρι του είναι;..

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Aυτά που γράφεις μαντάμ δεν έχεις το δικαίωμα να τα γράφεις, γιατί πολύ απλά δεν έχεις ιδέα από αυτόν τον τρόπο ζωής. Είσαι Α-Σ-Χ-Ε-Τ-Η και μην το παίζεις μέντορας. Είσαι βαθειά νυχτωμένη και μόνο κάτι ανίδεα παιδάκια κάθονται και σε ακούνε με ανοιχτό στόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Παλιά οι άνθρωποι πέθαιναν πολύ νέοι. Οι ουρανοί πρέπει να'ταν γεμάτοι από όμορφα αγγελούδια. Σήμερα πρέπει να'χουν ασχημήνει πολύ.

το'πε ένας γιαπωνέζος συγγραφές, μακάρι να'ξερα ποιός

"Το θαύμα ήταν ότι ζήσαμε χωρίς το θαύμα"

Γ.Βαρβέρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ποτε επιτελους?!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πίτσα ή μακαρονάδα; (φιλοσοφημένο δίλημμα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μακαρονάδα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Άντε 5:30 ώρες ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Θέλω παστίτσιο!:redface:

Μοχαχμουαχμοαχουαχμουαχ θυμήθηκα μια φάση με τον αδερφό μου. Ήμασταν σπίτι του στην Πάτρα πρόπερσι, κι όπως την κάνουμε για ένα φίλο μας εκεί κοντά με τα πόδια, βλέπω τον μικρό να κουβαλάει μια σακούλα με ένα ταπεράκι μέσα. Του λέω τι έχεις εκει ρε, μου λέει παστίτσιο, μην πάμε και μ' άδεια τα χέρια...

Μπράβο λέω κι εγώ από μέσα μου, ευγενικός ο μικρός... Οπότε εύλογη η απορία ακολουθεί: "Και που το βρήκες αυτό το παστίτσιο;" (διότι παστίτσιο δεν ξέρει να φτιάχνει ακόμα). Λέει το φερε η μαμά πριν καιρό και το χε στο ψυγείο αυτός γιατί βαριόταν να το φάει...

Μα η μαμά, του λέω, σε επισκέφτηκε πριν 2 βδομάδες! Οπότε με απόλυτη φυσικότητα ο μικρός απαντά: "Σωστά!" και πετάει με μιας το παστίτσιο με το τάπερ μαζί, στον σκουπιδοντενεκέ απ' τον οποίο ΜΟΛΙΣ περνάγαμε μπροστά!


Μετά αναρρωτιούνται γιατί τον πάω πολύ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μια φορά ρε πούστη μου, μία φορά να έγραφες κάτι για τριαντάφυλλα ή τη Σελήνη ! Που στο διάολο την καταχώνιασες την ποίηση ; Στο ψυγείο ; Τίποτα αληθινό, τίποτα συγκινητικό, τίποτα με σάρκα και οστά, τίποτα με πάθος, στην κοσμάρα σου έχεις περάσει οριστικά, στο παράλληλο σύμπαν να μιλάς με φανταστικούς φίλους και να μας γράφεις βαρύγδουπα κείμενα με μια ξύλινη απαράδεκτη και αντιερωτική γλώσσα. 'Ολα μέσα σου είναι άψογα επεξεργασμένα. Πρέπει εκείνο, είμαι η καλύτερη, δεν πρέπει εκείνο, όλοι οι άντρες είναι μαλάκες, όλες οι γυναίκες πουτάνες. Εγώ είμαι, εγώ κάνω, μπλα μπλα μπλα. Δείξτο και σκάσε επιτέλους αν το νιώθεις !​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πες τα ρε φίλε όποιον και να βρίζεις. Μπλέξαμε με ατάλαντους αυτάρεσκους φαντασμένους κοπρίτες... :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
:mad::mad::mad:ΟΧΙ ΑΛΛΟΣ ΓΚΡΙΖΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ, ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ!!!:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ωχουυυυ!
Κανε τα κρεμασταρια στην τελικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top