Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


κλαίω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Just hold me... Please... <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φύγαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Το καλοκαίρι σήμερα μας χτύπησε και επίσημα την πόρτα. Καλό μήνα και Καλό καλοκαίρι! Εύχομαι όλοι να περάσετε υπέροχες, αξέχαστες και μαγευτικές διακοπές (όποτε και αν ξεκινήσουν αυτές). :D
1. Θάλασσα.
2. Πεζοπορίες & Εξερευνήσεις.
3. Ποδηλατοαποδράσεις & Ping-pong μέχρι τελικής πτώσεως.

4. Eφόσον θα περάσω που θα περάσω σχεδόν τα 2/3 των διακοπών μου πάνω στο χωριό γιατί να μην βοσκίσω και τα προβατάκια του παππού βρε αδερφοί;
5. Λίγο (όσο πατάει ο ελέφαντας και η γάτα μαζί) διάβασμα.
6. Επιτραπέζια, Χαρτιά, Κρυφτό, κτλ..
7. Aμέτρητα αστέρια στον ουρανό.
8. Eννοείται πως θα / Επιβάλεται να φέρει πολλά χαμόγελα.
9. To καλοκαίρι όσο να'ναι φέρνει και ξενύχτια.
10. Παρέα. Χωρίς αυτή τι σόι καλοκαίρι θα κάνουμε; :hmm:
11. Καλά είναι όλα τα παραπάνω δεν αντιλέγω αλλά κάποιες φορές το να βρίσκεσαι κάπου μόνος χωρίς με ησυχία είναι τουλάχιστον χαλαρωτικό ειδικά το καλοκαίρι.
12. Πολλά παγωτά.. :D
Και ένα τραγουδάκι για να μπαίνουμε σιγά σιγά μέσα στο κλίμα! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Το καλοκαίρι σήμερα μας χτύπησε και επίσημα την πόρτα. Καλό μήνα και Καλό καλοκαίρι! Εύχομαι όλοι να περάσετε υπέροχες, αξέχαστες και μαγευτικές διακοπές (όποτε και αν ξεκινήσουν αυτές). :D
1. Θάλασσα.
2. Πεζοπορίες & Εξερευνήσεις.
3. Ποδηλατοαποδράσεις & Ping-pong μέχρι τελικής πτώσεως.

4. Eφόσον θα περάσω που θα περάσω σχεδόν τα 2/3 των διακοπών μου πάνω στο χωριό γιατί να μην βοσκίσω και τα προβατάκια του παππού βρε αδερφοί;
5. Λίγο (όσο πατάει ο ελέφαντας και η γάτα μαζί) διάβασμα.
6. Επιτραπέζια, Χαρτιά, Κρυφτό, κτλ..
7. Aμέτρητα αστέρια στον ουρανό.
8. Eννοείται πως θα / Επιβάλεται να φέρει πολλά χαμόγελα.
9. To καλοκαίρι όσο να'ναι φέρνει και ξενύχτια.
10. Παρέα. Χωρίς αυτή τι σόι καλοκαίρι θα κάνουμε; :hmm:
11. Καλά είναι όλα τα παραπάνω δεν αντιλέγω αλλά κάποιες φορές το να βρίσκεσαι κάπου μόνος χωρίς με ησυχία είναι τουλάχιστον χαλαρωτικό ειδικά το καλοκαίρι.
12. Πολλά παγωτά.. :D
Και ένα τραγουδάκι για να μπαίνουμε σιγά σιγά μέσα στο κλίμα! 8)

Τα 2/3 πάνω στο χωριό ε? :P Χαχαχα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τα 2/3 πάνω στο χωριό ε? :P Χαχαχα..

Ναι.. :redface: απο αρχές Ιουλίου μέχρι τέλη Αυγούστου! Μιλάμε για γερή αποτοξίνωση! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τα 2/3 πάνω στο χωριό ε? :P Χαχαχα..
εμενα μου λες; το 1/3 εδω στα Τρικαλα το μετα το αλλο 1/3 στην Καστορια στην μια μου γιαγια και το αλλο 1/2 του 1/3 σε ενα χωριο των Τρικαλων στην αλλη μου γιαγια και τελος 15 μερες ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κρίσιμος μήνας...πολλοί στόχοι...λίγος χρόνος...αλλά θα τα καταφέρουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
I close my eyes.. only for a moment,then the moment gone ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ναι.. :redface: απο αρχές Ιουλίου μέχρι τέλη Αυγούστου! Μιλάμε για γερή αποτοξίνωση! 8)
Τότε κακομοίρα μου κανόνισε...δίπλα δίπλα θα μαστε..:whistle:
εμενα μου λες; το 1/3 εδω στα Τρικαλα το μετα το αλλο 1/3 στην Καστορια στην μια μου γιαγια και το αλλο 1/2 του 1/3 σε ενα χωριο των Τρικαλων στην αλλη μου γιαγια και τελος 15 μερες ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!:):):)

Τρικαλινή είσαι εσύ? :P ..Κάθε χρόνο έρχομαι Τρίκαλα..είναι ο παππούς μου απ κει...έχουμε σπίτι σε ένα χωριό και γενικά μπορώ να ότι το επίθετο μου είναι λιγάκι συνηθισμένο στα μέρη σας...
για περισσότερες πληροφορίες στείλε προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τότε κακομοίρα μου κανόνισε...δίπλα δίπλα θα μαστε..:whistle:
Έλα ρε σου πα.. Κανόνισε να ρθεις σε κανα πανηγύρι..και πάλι δεν υπόσχομαι πολλά.. :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Έλα ρε σου πα.. Κανόνισε να ρθεις σε κανα πανηγύρι..και πάλι δεν υπόσχομαι πολλά.. :cry_x:

Δεν θέλω τέτοια..το χωριό κάνει πανηγύρι ως συνήθως τον 15αύγουστο...δεν παίζει να ρθω τότε..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τρικαλινή είσαι εσύ? :P ..Κάθε χρόνο έρχομαι Τρίκαλα..είναι ο παππούς μου απ κει...έχουμε σπίτι σε ένα χωριό και γενικά μπορώ να ότι το επίθετο μου είναι λιγάκι συνηθισμένο στα μέρη σας...
για περισσότερες πληροφορίες στείλε προσωπικό μήνυμα.
ναι ε? ναι και εγω Τρικαλινη! τι να κανουμε! να δεις το δικο μου επιθετο! θα σου στειλω προσωπικο μηνυμα να τα πουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Δεν θέλω τέτοια..το χωριό κάνει πανηγύρι ως συνήθως τον 15αύγουστο...δεν παίζει να ρθω τότε..:worry:

:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
καλό μήνα! εύχομαι σ' όλους ένα υπέροχο και αξέχαστο καλοκαιιιιριιιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
αν τελειώνεις εξεταστική 13 ΙουΛίου δύσκολο να μη σου μείνει αξέχαστο το καλοκαίρι
η αλήθεια είναι :(

ps. καλό καλοκαίρι και σε σένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top