Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Κάτι έφαγες και πείραξε το στομάχι σου. :redface:

όχι ρε koum, δεν είναι αυτό....
δεν ήμουν και απόλυτος βέβαια, αλλά ωραίοι είναι και οι γρίφοι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
τι θα γράψω αύριο φουντου????:book::'(:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Ενα φουντουκι...!!!:P


:whistle:

άσε βλάκα όχι φουντούκι αλλά -φουντούκι φοβάμαι πως θα γράψω....:hmm::/::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τι είναι το φουντου;:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τι είναι το φουντου;:angel:

Ενα χοντρό πλάσμα με -10 μυωπία που της είναι άγνωστες οι λέξεις: σουτιέν και αποσμητικό :knife:


Ελιάνα,εγώ δεν διάβασα τίποτα...:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ενα χοντρό πλάσμα με -10 μυωπία που της είναι άγνωστες οι λέξεις: σουτιέν και αποσμητικό :knife:


Ελιάνα,εγώ δεν διάβασα τίποτα...:angel:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμάς η μαθηματικός μας, στην αρχή μας έδειχνε με το χέρι της στην αρχή της χρονιάς. Το θέαμα ήταν αηδιαστικό. Έτσι όπως σήκωνε το χέρι της, φαινόταν οι τρίχες της μασχάλης της, να ιδρώνουν και ο ιδρώτας να έχει σχηματίσει ένα ημικύκλιο στο μπλουζάκι της:P

Επίσης, πέρυσι η φιλόλογος έβγαζε τα παπούτσια της μέσα στην αίθουσα, και όποιος καθηγητής έμπαινε μετά από αυτήν, έλεγε ότι η τάξη βρωμοκοπάει και ότι πρέπει να φοράμε αποσμητικό:confused:

Που να 'ξερε ότι ήταν η βρομούσα:P

Τέλος, η πληροφορικός έχει ανάσα γουρουνιού. Μιλάμε, τέτοια μπόχα δεν έχει βγει από στόμα ανθρώπου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Να φέρω κανένα ακόμα φτιάρι; :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Ενα χοντρό πλάσμα με -10 μυωπία που της είναι άγνωστες οι λέξεις: σουτιέν και αποσμητικό :knife:


Ελιάνα,εγώ δεν διάβασα τίποτα...:angel:
:rofl::rofl::rofl::rofl: Eχω λιώσει.............:lol::lol::lol:
Αφου έρχεται στην ταξη διπλα μου και κλεινω την μυτη μου οσο πιο διακριτικά μπορω....!!:redface:
Ξεχασες να παραλειψεις οτι ειναι και τανξ:redface:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμάς η μαθηματικός μας, στην αρχή μας έδειχνε με το χέρι της στην αρχή της χρονιάς. Το θέαμα ήταν αηδιαστικό. Έτσι όπως σήκωνε το χέρι της, φαινόταν οι τρίχες της μασχάλης της, να ιδρώνουν και ο ιδρώτας να έχει σχηματίσει ένα ημικύκλιο στο μπλουζάκι της:P

Επίσης, πέρυσι η φιλόλογος έβγαζε τα παπούτσια της μέσα στην αίθουσα, και όποιος καθηγητής έμπαινε μετά από αυτήν, έλεγε ότι η τάξη βρωμοκοπάει και ότι πρέπει να φοράμε αποσμητικό:confused:

Που να 'ξερε ότι ήταν η βρομούσα:P

Τέλος, η πληροφορικός έχει ανάσα γουρουνιού. Μιλάμε, τέτοια μπόχα δεν έχει βγει από στόμα ανθρώπου:P
jj δεν συγκρίνονται με τους καθηγητες σου...!!!:P
Καλα αυτο για την φιλόλογο ολα τα λευτα...αΐνταααα το εχουν χάσει και οι καθηγητες...!!:whatever:


και εγω θελω τετοιους καθηγητες γαμώτο......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μακαρι να κλεισει το χαζο blog...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
- "Το δέντρο πρέπει να το ζωγραφίζουμε πράσινο και όχι όπως μας αρέσει"

- "Και τότε εσύ γιατί τόσο καιρό το ζωγράφιζες ροζ;"

- "Γιατί έτσι μου άρεσε"


Βρε άει στο διάολο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
jj δεν συγκρίνονται με τους καθηγητες σου...!!!:P
Καλα αυτο για την φιλόλογο ολα τα λευτα...αΐνταααα το εχουν χάσει και οι καθηγητες...!!:whatever:


και εγω θελω τετοιους καθηγητες γαμώτο......:P

Εχμ.. Ένας καθηγητής μας (χημικός έλεγε ήταν) έξυνε τα #$%&@ του την ώρα του μαθήματος. :whistle:

Καλημέρα! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θέλω να αλλάξω το όνομα μου σε Χρόνος....
γίνεται;
και αν ναι, πώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
θέλω να αλλάξω το όνομα μου σε Χρόνος....
γίνεται;
και αν ναι, πώς;
Θα στείλεις στον Johnny Cash. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Θα στείλεις στον Johnny Cash. :P

για μια στιγμή το σκέφτηκα σοβαρά :D
όχι να στείλω
αλλά να το άλλαζα :hmm:
αλλά γίνεται;
και αν ναι, πως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Κάτι έφαγες και πείραξε το στομάχι σου. :redface:

όχι φίλε μου, αυτά δεν τα έφαγα
βοήθησα να φορτωθούν και να μεταφερθούν
έχουν το πιο νόστιμο κρέας και τα λιγότερο επιβλαβή για τον ανθρώπινο οργανισμό
είναι μικρά, αλλά τα τρώνε με πατάτες στο φούρνο
είναι φαγητό και γλυκό μαζί και δεν χρειάζεσαι επιδόρπιο
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ηρέμησε ρε, ηρέμησε ρε, ηρέμησε ρε

ήρεμος είμαι ρε, ήρεμος

ηρέμησε ρε, ηρέμησε

εντάξει είμαι ήρεμος

ηρέμησε ρε

τώρα νευρίασα :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
για μια στιγμή το σκέφτηκα σοβαρά :D
όχι να στείλω
αλλά να το άλλαζα :hmm:
αλλά γίνεται;
και αν ναι, πως;
Θες να αλλάξεις το Apro ή το γραμμάτιστος;
Όπως και να 'χει Χάρε (:redface:), για το πρώτο στείλε pm στους admins, ενώ για το δεύτερο:
Apro ->Επεξεργασία Προφίλ ->Πραγματικό όνομα ->Χάρος. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χρόνος λέει ο ένας, Χάρος λέει ο άλλος.
Νομίζω δεν είμαι καλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
τελευταιο μαθημα στη σχολη , αντε αντε να κλεινουμε σιγα σιγα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top