Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εμένα καθόλου δε μου άρεσαν. :redface: Γούστα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
εγω παντως ειμαι στο χωριο μου που κανει ψυχρα...
μαλιστα το βραδυ κοιμηθηκα με σεντονι και κουβερτακι...
Πού είναι αυτό; Στον Όλυμπο; (πες υψόμετρο, μόνο. Όχι περιοχή;))

Εμένα, το χωριό μου είναι στα 600+ μέτρα και έχει 30+ βαθμούς:/:

Το χωριό που μένω, όμως, είναι στα 100, περίπου, μέτρα και έχει 35+ βαθμούς:/: (που να έμενα σε πόλη!!!!!!!!!!!!! Φαντάζομαι, στην πόλη καίγεστε σαν τα κοτόπουλα στο φούρνο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
στην πελοποννησο ειναι το χωριο μου και εχει υψομετρο 1100+κατι ψιλα....;):whistle:

γιατι ρε γ@μωτο εξακολουθει το λαπτοπ να μην με βαζει στο τσατ....??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:/ γοργονοκόριτσο από ποιον browser παίρνεις (ιντερνετ explorer, firefox)..
έχει πρόβλημα η flash machine σου. Δοκίμασε να μπεις από άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
γιατι ρε γ@μωτο εξακολουθει το λαπτοπ να μην με βαζει στο τσατ....??

  1. Μην κάνεις συνεχόμενα μηνύματα:)
  2. Μπορεί να μην είναι η javascript ενεργοποιημένη, μπορείς να δεις τον τρόπο ενεργοποίησής της, στη βοήθεια:)
Εχτές δεν είδα ούτε ένα πεφταστέρι:mad: Λέτε να "βρέξει", σήμερα;:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οh my god! Θα μας τρελάνουν τελείως! :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Οh my god! Θα μας τρελάνουν τελείως! :baby:
Τς Τς Τς!!:P

Ποιοι θα μας τρελάνουν;:P Το καλοκαίρι όλος ο κόσμος, δεν πάει, γενικά, καλά:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τς Τς Τς!!:P

Ποιοι θα μας τρελάνουν;:P Το καλοκαίρι όλος ο κόσμος, δεν πάει, γενικά, καλά:P:P
Και όχι μόνο το καλοκαίρι έχω να δηλώσω. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και όχι μόνο το καλοκαίρι έχω να δηλώσω. :baby:
Δεν μπορείς να πεις, το καλοκαίρι είναι η εποχή της τρέλας:P:P Τώρα, αν μερικοί κάνουν, όλο το χρόνο, σαν τρελοί, τότε είναι πραγματικά τρελοί:P:P:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
I know it. :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λόγια,λόγια,λόγια,λόγια ψευτικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Σταμάτα να κλαις
Σταμάτα να σε λυπάσαι
Ψάξε βαθιά τη δύναμη σου να βρεις
Να πάψεις πια να φοβάσαι
Έτσι σκληρή είν' η ζωή να το ξέρεις
Μέσα σου ψάξε για να μην υποφέρεις
Βασίσου πάνω σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Πρέπει να ξυριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχει σήμα, σήμα καμπάνα! :yahoo::yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πρέπει να ξυριστώ.
Εεε ξυρισου τοτε....:confused::)
Έχει σήμα, σήμα καμπάνα! :yahoo::yahoo::yahoo:

Μην μου πεις οτι εχεις κοσμοτε....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εεε ξυρισου τοτε....:confused::)


Μην μου πεις οτι εχεις κοσμοτε....:worry:

Θα ξυριστώ ρε Ιωάννα.:D
Αύριο όμως , γιατί τώρα βαριέμαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ετοιμάζουμε βαλιτσούλες.......παραλία σου ερχόμαστε και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καηκα γαμω γαμω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
χτες ειχα παει σ'ενα παραλιακο κεντρο, ημουν με μια μεγαλη παρεα που ουσιαστικα τους περισσοτερους δεν ηξερα και εκατσα ετσι ησυχη αφου δεν ημουν και πολυ καλα και πιο πολυ παρατηρουσα και ακουγα τι λεγανε και τι γινοτανε...
εβλεπες καποιους να πειραζουν την γκαρσονα, ξενη ητανε μικρη σε ηλικια και συνεσταλμενη κοπελα, να πρεπει το καημενο αυτο να χαμογελαει σε καθε ηλιθιο σχολιο που της γινοτανε γιατι ετσι ειναι η δουλεια της..:confused:

μετα να ερχεται ενα αλλο παιδι παλι ξενος να πιασει καποια πιατα και ενας να τον κοιταει και το παιδι να του λεει γεια σας και να του λεει με μια αυθαδεια ο αλλος , εγω σε χαιρετησα και μου λες γεια σου? :confused:

οκ. αντε ητανε στα ποτα τους, οκ ητανε παρεα μεγαλη και πες πες κανανε σαν τα ηλιθια μωρα.. αλλα σκεφτομουνα τι ακουνε αυτα τα παιδια που δουλευουν, τι ακουει ο καθενας που δουλευει, ο καθε εργαζομενος, να εχεις αναγκη να δουλεψεις και να εχεις τον καθε μ@λακα να σου λεει βλακειες, να σου αυθαδιαζει και συ να πρεπει ειτε να χαμογελασεις ειτε να κανεις πως δεν ακουσες...

παραθετω και ενα αποσπασμα απο την ταινια sweet november στο 8:00' αν το βαλετε θα δειτε μια συμπεριφορα ενος 'πλουσιου' προς μια γκαρσονα χαρακτηριστικη των ανθρωπων που μονο να πατουν ανθρωπους ξερουν, που νομιζουν οτι τα λεφτα κανουν τον ανθρωπο, οτι μια θεση τους κανει ανωτερους... κουνια που τους κουναγε ολους...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top