Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μα δευτερη φοορα να με κοψει με 4?!!!
γ@μ@ τα πειραματοζωα μου μεσα!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Πάρε μπαστουνάτη ομπρέλα! :D:P

Τι μπαστουνάτη καλέ; Μα πραγματικά δεν είναι πολύ σπαστικό να περπατάς μες την κωλοβροχή με ποτάμια κάτω και 10 σακούλες στα χέρια, και ξαφνικά να ανεβαίνει η ομπρέλα;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τι μπαστουνάτη καλέ; Μα πραγματικά δεν είναι πολύ σπαστικό να περπατάς μες την κωλοβροχή με ποτάμια κάτω και 10 σακούλες στα χέρια, και ξαφνικά να ανεβαίνει η ομπρέλα;!
Εννοείται!Αν οι σακουλες εχουν ομορφα και ζεστα ζεστα ψωνια πολυ σπαστικο!!:P
Αλλα η μπαστουνατη ειναι η λυση...ειναι πολυ γερες!το μονο σπαστικο ειναι οτι πρεπει να τις κουβαλας στο χερι αν δεν βρεχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
All I Wanted Was You.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Πες μου μια καλή μάρκα και θα ανάψω κερί στο μπόι σου! (ελπίζω να μην είσαι ψηλή γιατί δεν έχω μία) Τα σημερινά ψώνια ήταν τα γνωστά καθημερινά δυστυχώς, και όχι φούρνου όπως τα εννοείς :P

π.σ. Δεν ξέρω πόσο όμορφα μπορεί να είναι φάρμακα για 2μηνη θεραπεία :/:

Ευτυχώς τσίμπησα και μια body lotion που μου γυάλισε (αυτή την είχα ξεχάσει, τελικά δεν έχω λεφτά για κερί ακόμη κι αν είσαι νάνος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πες μου μια καλή μάρκα και θα ανάψω κερί στο μπόι σου! (ελπίζω να μην είσαι ψηλή γιατί δεν έχω μία) Τα σημερινά ψώνια ήταν τα γνωστά καθημερινά δυστυχώς, και όχι φούρνου όπως τα εννοείς :P

π.σ. Δεν ξέρω πόσο όμορφα μπορεί να είναι φάρμακα για 2μηνη θεραπεία :/:

Ευτυχώς τσίμπησα και μια body lotion που μου γυάλισε (αυτή την είχα ξεχάσει, τελικά δεν έχω λεφτά για κερί ακόμη κι αν είσαι νάνος)

Κατά καιρούς η Μπένετον φέρνει καλες ομπρέλες...Αλλα πιστεύω πως μια μπαστουνατη μπορεις να βρεις σε πολλα μαγαζια με ειδη αξεσουαρ ή αντρικα ενδυματα!
Το μπόι μου ανέρχεται σε 1 μετρο και 75 εκατοστα...μπορεις να αναψεις ενα κερι στα 75 εκατοστα:P

Υ.γ: Σίγουρα δεν είναι όμορφα τα φάρμακα 2μηνης θεραπείας αλλά σκεψου οτι μετα την θεραπεια ολα θα ειναι καλα...:)
Συν...πηρες και body lotion...καμια καλη κρεμα χεριων εχεις υποψιν σου?που να στεγνωνει γρηγορα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Να στεγνώνει γρήγορα ε; Δε μου έρχεται κάποια στο νου για χρήση μέσα στη μέρα.. όσες είχα εγώ (π.χ. μια ροζ της johnson's με νυχτολούλουδο και μία του Κορρέ με θυμαρίσιο μέλι) ήταν καλές, προσέφεραν πλούσια ενυδάτωση σε ξηρά χέρια και άρα ήταν λιπαρές, οπότε θα σε δυσκολέψουν. Τις έβαζα μόνο βράδι ή μόνο στο πάνω μέρος του χεριού και όχι σε παλάμες. Αν έχεις σοβαρό πρόβλημα με τα χέρια σου βάζε κάθε βράδι πριν πέσεις για ύπνο λίγη γλυκερίνη- χύμα από φαρμακείο. Κάνει ΘΑΥΜΑΤΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Να στεγνώνει γρήγορα ε; Δε μου έρχεται κάποια στο νου για χρήση μέσα στη μέρα.. όσες είχα εγώ (π.χ. μια ροζ της johnson's με νυχτολούλουδο και μία του Κορρέ με θυμαρίσιο μέλι) ήταν καλές, προσέφεραν πλούσια ενυδάτωση σε ξηρά χέρια και άρα ήταν λιπαρές, οπότε θα σε δυσκολέψουν. Τις έβαζα μόνο βράδι ή μόνο στο πάνω μέρος του χεριού και όχι σε παλάμες. Αν έχεις σοβαρό πρόβλημα με τα χέρια σου βάζε κάθε βράδι πριν πέσεις για ύπνο λίγη γλυκερίνη- χύμα από φαρμακείο. Κάνει ΘΑΥΜΑΤΑ!!!

Γλυκερίνη ε?Υπαρχει σε ολα τα φαρμακεία?Δεν την ξερω...αλλα ναι εχω προβλημα...Σε λιγο θα ανοιγαν πληγες!Ευχαριστώ πολυ Madrugada!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βαριεμαι ΛΕΜΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ναι και είναι πάμφθηνη! Είναι διάφανη και σχετικά παχύρρευστη, μη σου δώσουν καμια άκυρη κρεμώδη (έχει τύχει και αυτό σε φίλη). Βάζε κάθε βράδι πριν κοιμηθείς ταμποναριστά με μια μπατονέτα γιατί χύνεται εύκολα - ίσως τσούξει λίγο αλλά κάνει δουλειά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τι ταλαιπωρία κάθε μέρα αυτός ο ΗΣΑΠ!!!!!:/:

Να σου πω και το πιο γ@μάτο νέο;; :P Η ταλαιπωρία μας τελικά δεν θα σταματήσει στην 1 Απριλίου όπως είχε ανακοινωθεί γιατί βρήκαν αρχαία...

:verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω:
Υ.γ: Σίγουρα δεν είναι όμορφα τα φάρμακα 2μηνης θεραπείας αλλά σκεψου οτι μετα την θεραπεια ολα θα ειναι καλα...:)
Συν...πηρες και body lotion...καμια καλη κρεμα χεριων εχεις υποψιν σου?που να στεγνωνει γρηγορα?:hmm:

Την καλασική μπλε κρέμα nivea για τα χέρια (soft θαρρώ την λένε)...πολύ καλή και απορροφάται αμέσως!! :) Πολύ καλύτερη από τις αντίστοιχες του bodyshop, yves rocher, apivita και πολύ πιο οικονομική κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τι ταλαιπωρία κάθε μέρα αυτός ο ΗΣΑΠ!!!!!:/:

κουράγιο........θα χειροτερέψει κι άλλο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ναι ... σιγά μην τα ολοκλήρωναν εντός χρόνου!
Που νομίζεις ότι ζεις καλέ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απλά γυρίστε την ομπρέλα κόντρα στον αέρα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ναι και είναι πάμφθηνη! Είναι διάφανη και σχετικά παχύρρευστη, μη σου δώσουν καμια άκυρη κρεμώδη (έχει τύχει και αυτό σε φίλη). Βάζε κάθε βράδι πριν κοιμηθείς ταμποναριστά με μια μπατονέτα γιατί χύνεται εύκολα - ίσως τσούξει λίγο αλλά κάνει δουλειά :)

ευχαριστώ ευχαριστώ!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
το νταμπλ φετος ειναι δικο μας!!!
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ώρε πακέτοοοο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατι ρε γαμωτο? -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Τρελα λεμε βαμος Αρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top