Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
6 μέρες πυρετό γρρρρρρρρρρρρ, βαρέθηκα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
i ll just wanna stay with you forever baby... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κοίτα να δεις... με τα δύο μαθήματα που 'δωσα χθες τώρα συνειδητοποίησα ότι έριξα τον αριθμό σε μονοψήφιο. :confused:


9 για πτυχίο πλέον και δεν είμαι καλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βρε συ jorje... τι εξάμηνο είσαι και έχεις μόνο 9 για πτυχίο?

[αν έχεις φτάσει σε εξάμηνο μεγαλύτερο από το 7ο παρακαλώ μην απαντήσεις γιατί αυτό θα σημαίνει ότι εγώ είμαι πολύ "γριά" και δεν θα το αντέξω :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
βρε συ jorje... τι εξάμηνο είσαι και έχεις μόνο 9 για πτυχίο?

[αν έχεις φτάσει σε εξάμηνο μεγαλύτερο από το 7ο παρακαλώ μην απαντήσεις γιατί αυτό θα σημαίνει ότι εγώ είμαι πολύ "γριά" και δεν θα το αντέξω :P]
Σε μια βδομάδα τελειώνει η εξεταστική του 7ου εξαμήνου. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
9 μηνες είναι, θα περάσουν.......
Αν εμεινες εγκυος να ξερεις πως τα δυσκολα ερχονται μετα τους 9 μηνες..:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κενά όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
9 μηνες είναι, θα περάσουν.......

Άντε και καλός πολίτης!:D (ο αγαπημένος σου γιατί προφανώς για φαντάρο πάει το δράμα σου:P)

Εγκυμοσύνη; :P :redface:

Σκεφτήκαμε το ίδιο πράγμα. Πρέπει να κόψουμε τις πολλές ουσίες.:P

Κοίτα να δεις... με τα δύο μαθήματα που 'δωσα χθες τώρα συνειδητοποίησα ότι έριξα τον αριθμό σε μονοψήφιο. :confused:


9 για πτυχίο πλέον και δεν είμαι καλά! :D

9 μαθήματα εσύ, 9 μήνες η κοπελιά από πάνω, 9 είχε κι ο μήνας σήμερα..... ΕΝΝΙΑΑΑΑ ΕΝΝΙΑΑΑΑ ΣΦΑΞΕ ΜΟΥ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΡΝΙΑΑΑΑ!:P

ΥΓ: Συγχαρητήρια Γιόρκε ομορφάντρα με τα μεγάλα ούλα!:clapup:

Αν εμεινες εγκυος να ξερεις πως τα δυσκολα ερχονται μετα τους 9 μηνες..:cry_x:

Να τον ακούτε τον Ρασκαλ... Δεν του μεινε βυζί για βυζί όταν με θήλαζε! Ε μανούλα;;;:baby:


ΥΓ: Τα παραπάνω είναι αυστηρώς φανταστικά γεγονότα και δηλώσεις. Παρακαλείσθε όπως να μην τα λάβετε στα σοβαρά, διότι η μαϊμουδίτσα στη ντουλάπα περιμένει να σας δαγκώσει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Άντε και καλός πολίτης!:D (ο αγαπημένος σου γιατί προφανώς για φαντάρο πάει το δράμα σου:P)



Σκεφτήκαμε το ίδιο πράγμα. Πρέπει να κόψουμε τις πολλές ουσίες.:P



9 μαθήματα εσύ, 9 μήνες η κοπελιά από πάνω, 9 είχε κι ο μήνας σήμερα..... ΕΝΝΙΑΑΑΑ ΕΝΝΙΑΑΑΑ ΣΦΑΞΕ ΜΟΥ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΡΝΙΑΑΑΑ!:P

ΥΓ: Συγχαρητήρια Γιόρκε ομορφάντρα με τα μεγάλα ούλα!:clapup:



Να τον ακούτε τον Ρασκαλ... Δεν του μεινε βυζί για βυζί όταν με θήλαζε! Ε μανούλα;;;:baby:


ΥΓ: Τα παραπάνω είναι αυστηρώς φανταστικά γεγονότα και δηλώσεις. Παρακαλείσθε όπως να μην τα λάβετε στα σοβαρά, διότι η μαϊμουδίτσα στη ντουλάπα περιμένει να σας δαγκώσει!!:P

Μήπως σας έχει πιάσει η μανία με τον αριθμο 9 όπως έγινε στο Χόλιγουντ ;;;;;;;
«Το 9 θεωρείται ο αριθμός του τέλους αλλά και της ολοκλήρωσης και της μεταμόρφωσης», λέει στην εφημερίδα η Κέι Λάγκερκιστ, συγγραφέας του βιβλίου «Οδηγός αριθμολογίας για ηλίθιους».

Και αποδίδει τη σημασία του στον χρόνο που χρειάζεται για την ολοκλήρωση μιας εγκυμοσύνης, στους πλανήτες που αποτελούν τον Γαλαξία μας αλλά και στον αριθμό μελών που επελέγη να έχει το Ανώτατο Δικαστήριο των ΗΠΑ. («Με 9 δικαστές γίνεται πιο εύκολο να επιτευχθεί η ανώτερη κατανόηση των καταστάσεων»).

Σε αυτή τη λογική στηρίζεται και η ταινία «9» σε παραγωγή Τιμ Μπάρτον. Ρομπότ φτιαγμένα από επιστήμονα παίρνουν το όνομα αριθμών από το 1 έως το 9 και αναλαμβάνουν να σώσουν την ανθρωπότητα από τη μόλυνση του περιβάλλοντος.

Οι Μούσες ήταν 9, κόρες του Δία και της Μνημοσύνης.
Ο αριθμός 9 είναι για χιλιάδες χρόνια ένας αριθμός μυστικός και “σοφός” .
Οαριθμός 9, συμβολίζει την ύψιστη αρμονία.

πω πω τι τέλεια σκέψη....................:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Οντως για τον αγαπημενο μου πηγαινε....Φανταρος ειναι.... Εγκυμοσυνη??? Χριστος και Παναγια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Α και μετά απο λίγη αισιοδοξία που κέρδισα μέσα απο το site συνειδητοποιησα οτι οι 3 περασαν!!! :hmm: ΑΡΑ 6 μήνες υπομονη.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αποχώρησε το ζεύγος:beating::beating::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι ταλαιπωρία κάθε μέρα αυτός ο ΗΣΑΠ!!!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
να εβγαινα εξω...να με χτυπησει ο ανεμος...να γινω ενα με τη θαλασσα......μονη....:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Cibyl και σκέψου να γινοταν και ληστεία κάθε φορά που πας στον ΗΣΑΠ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Που είσαι καλέ εσύ;
Μη γρουσουζεύουμε άλλο! Φτάνει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αυτό θα πει θετική θεώρηση της ζωής!

Υπάρχει ΜΙΑ ομπρέλα που να έχει κατασκευαστεί μένοντας ανεπηρέαστη από τον αέρα;:P Θέλω μια ομπρέλα που να ΜΗΝ γυρνάει προς τα πάνω όταν περπατάω. Δίνω όσο-όσο. Γκρρ μου τη σπάνε οι ομπρέλες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


μην μας βαζανίζετε ρε με αυτήν την εικόνα , έχουμε αφραγκίες

εδώ η σαΐτα παρακαλώ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Υπάρχει ΜΙΑ ομπρέλα που να έχει κατασκευαστεί μένοντας ανεπηρέαστη από τον αέρα;:P Θέλω μια ομπρέλα που να ΜΗΝ γυρνάει προς τα πάνω όταν περπατάω. Δίνω όσο-όσο. Γκρρ μου τη σπάνε οι ομπρέλες :mad:


Πάρε μπαστουνάτη ομπρέλα! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top