Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
bazinga
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Eχει παγωνιά στις Φερρες.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yuuki21

Νεοφερμένος

Η yuuki21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
πόσο δύσκολα γεννιέται μια ζωή και πόσο εύκολα χάνεται....και στο τέλος τι μένει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τι με επιασε παλι. χαλια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τι αέρας! Και βήχω και έχω κλειστή μύτη πάλι. Αλλά έχω και πολύ χρόνο να ξεκουραστώ και να ξεκολλήσω από διάφορες σκέψεις της εξεταστικής. Που πέρασε.

Και καρναβάλι το σ/κ. Kαι όλοι με πιέζουν να ντυθώ barbie :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Καλά ρε γαμώτο τι γίνεται;

Έχει τρελαθεί ο καιρός;




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αφού έχει βάλει τη χερούκλα του ο άνθρωπος στη φύση, πώς να μην τρελλαθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αυτό θα πει θετική θεώρηση της ζωής!

Υπάρχει ΜΙΑ ομπρέλα που να έχει κατασκευαστεί μένοντας ανεπηρέαστη από τον αέρα;:P Θέλω μια ομπρέλα που να ΜΗΝ γυρνάει προς τα πάνω όταν περπατάω. Δίνω όσο-όσο. Γκρρ μου τη σπάνε οι ομπρέλες :mad:

Πάρε μπαστουνάτη ομπρέλα! :D:P

Τι μπαστουνάτη καλέ; Μα πραγματικά δεν είναι πολύ σπαστικό να περπατάς μες την κωλοβροχή με ποτάμια κάτω και 10 σακούλες στα χέρια, και ξαφνικά να ανεβαίνει η ομπρέλα;!

Εννοείται!Αν οι σακουλες εχουν ομορφα και ζεστα ζεστα ψωνια πολυ σπαστικο!!:P
Αλλα η μπαστουνατη ειναι η λυση...ειναι πολυ γερες!το μονο σπαστικο ειναι οτι πρεπει να τις κουβαλας στο χερι αν δεν βρεχει!

Πες μου μια καλή μάρκα και θα ανάψω κερί στο μπόι σου! (ελπίζω να μην είσαι ψηλή γιατί δεν έχω μία) Τα σημερινά ψώνια ήταν τα γνωστά καθημερινά δυστυχώς, και όχι φούρνου όπως τα εννοείς :P

π.σ. Δεν ξέρω πόσο όμορφα μπορεί να είναι φάρμακα για 2μηνη θεραπεία :/:

Ευτυχώς τσίμπησα και μια body lotion που μου γυάλισε (αυτή την είχα ξεχάσει, τελικά δεν έχω λεφτά για κερί ακόμη κι αν είσαι νάνος)

Κατά καιρούς η Μπένετον φέρνει καλες ομπρέλες...Αλλα πιστεύω πως μια μπαστουνατη μπορεις να βρεις σε πολλα μαγαζια με ειδη αξεσουαρ ή αντρικα ενδυματα!
Το μπόι μου ανέρχεται σε 1 μετρο και 75 εκατοστα...μπορεις να αναψεις ενα κερι στα 75 εκατοστα:P

Υ.γ: Σίγουρα δεν είναι όμορφα τα φάρμακα 2μηνης θεραπείας αλλά σκεψου οτι μετα την θεραπεια ολα θα ειναι καλα...:)
Συν...πηρες και body lotion...καμια καλη κρεμα χεριων εχεις υποψιν σου?που να στεγνωνει γρηγορα?:hmm:

Να στεγνώνει γρήγορα ε; Δε μου έρχεται κάποια στο νου για χρήση μέσα στη μέρα.. όσες είχα εγώ (π.χ. μια ροζ της johnson's με νυχτολούλουδο και μία του Κορρέ με θυμαρίσιο μέλι) ήταν καλές, προσέφεραν πλούσια ενυδάτωση σε ξηρά χέρια και άρα ήταν λιπαρές, οπότε θα σε δυσκολέψουν. Τις έβαζα μόνο βράδι ή μόνο στο πάνω μέρος του χεριού και όχι σε παλάμες. Αν έχεις σοβαρό πρόβλημα με τα χέρια σου βάζε κάθε βράδι πριν πέσεις για ύπνο λίγη γλυκερίνη- χύμα από φαρμακείο. Κάνει ΘΑΥΜΑΤΑ!!!

χρήσιμες πληροφορίες για γυναίκες :

1.οι μπαστουνάτες ομπρέλες είναι πιο γερές
2.το κακό είναι ότι πρέπει να τις κουβαλάς στο χέρι
3.οι κρέμες johnson 's και Κορρέ είναι καλές
4.το κακό είναι ότι είναι λιπαρές

χρήσιμες πληροφορίες για άντρες :

η Μάρω είναι 1,75
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ouf...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ??????? LOVE SUCKS! Μολις είδα την ταινια closer.... ο ενας ηθελε τον αλλο μεχρι που τον αποκτουσε...Και τότε ηθελε τον προηγούμενο...Και ξανα απο την αρχη....
Αμα αγαπας καποιον γιατι να τον κερατωσεις??? ΓΙΑΤΙ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι κατινιάααααααααααα !!!!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αντε και παλι απο την αρχη..:mad:

Τουλαχιστον πες το ναι..Εχω αναγκη απο μια εστω εβδομαδα μακρυα απο ανεργιες,κρισεις,μιζερια και γκρινια..Πες το ναι ρε..Δεν θα σε ξαναμιλησω αν πεις οχι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ζαμαν φου και πανω τουρλα.

αντε να ρθει αυριο το βραδυ να παω στο σπιτακι μου πααααλι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αντε να δουμεεεεεε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Whatever works...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Υπομονή........ Δωσε μου Θεε μου υπομονή........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
YEAHHH

Το πηρα.:D
Να και ενα καλο.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αντε και παλι απο την αρχη..:mad:

Τουλαχιστον πες το ναι..Εχω αναγκη απο μια εστω εβδομαδα μακρυα απο ανεργιες,κρισεις,μιζερια και γκρινια..Πες το ναι ρε..Δεν θα σε ξαναμιλησω αν πεις οχι..:P


:console: πήγαινε κάτω από το παραθύρι της κατ τραγούδα :



σκέψη :


:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τα λόγια έχουν γίνει η επιστήμη της απάτης,αλλά και της αυταπάτης,όσο ωραιότερα τόσο πιο ύποπτα.Όσο επιδεξιότερη η ρητορεία,τόσο απειλεί απο πίσω η ασυνέπεια.Άλλωστε, η φλυαρία
πρέπει να εξετάζεται και ως αμυντικός μηχανισμός,εκείνος που μιλάει πολύ προσπαθεί να πείσει πως φανερώνει τις σκέψεις του,ενώ συχνά το κάνει προκειμένου να κρύψει σκέψεις.Προβάλλοντας μπροστά του σαν κουρτίνα τα πολλά λόγια, καλύπτει εκείνο για το οποίο δε θέλει να μιλήσει,δε θέλει να δείξει ή
δε θέλει να δει.
Βαμβουνάκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top