Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θελω να μαθω να παιζω μπιλιαρδο. :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
να μπορούσα να σε δω για μία ακόμα φορά..να σε πάρω αγκαλιά και να μου χαΪδέυεις το χέρι,όπως συνήθιζες...να σε φιλήσω και να σου πω γι'ακόμα μια φορά πόσο πολύ σ'αγαπάω...να δω το χαμόγελό σου και ν'ακούσω τη φωνή σου...όπου και να πάω, ό,τι και να κάνω,σε κουβαλάω πάντα μαζί μου και ξέρω ότι με κοιτάς από'κει ψηλά και με προσέχεις..ότι μου στέλνεις φιλάκια και με αγκαλιάζεις..το ξέρω,γιατί το νοιώθω όταν το κάνεις..σε λατρεύω και μου λείπεις απίστευτα....



:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ποτέ δεν μετάνοιωσα για ότι έκανα...
ποτέ δεν ένιωσα φτηνή, κ πάντα ήξερα τι κάνω...
μόνο που τότε υπήρχες εσύ να μου κρατάς το χέρι για να μην φοβάμαι. τώρα θα τα καταφέρω μόνη; είσαι ο φύλακας άγγελός μου κ ξέρω ότι θα ξανακλάψω στην αγκαλιά σου, θα με κλείσεις στην αγκαλιά σου κ θα νιώθω ασφάλεια, θα νιώσω σημαντική... αλλά όχι τώρα, όχι ακόμα...κάποτε, σε κάποια φάση, μετά...

να είσαι πάντα εκεί φύλακα άγγελέ μου, κ να προσεύχεσαι για μένα όπως έκανες πάντα. κ γω εδώ θα είμαι, κ ας φαίνεται πως είμαι αλλού...

μόνο μην στεναχωριέσαι. μόνο λακουβίτσες θέλω. κ όταν με ρωτάς κ ψεύδομαι, ξέρεις εσύ πως να βρίσκεις την αλήθεια στα μάτια μου...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τσούκου καλό μου, δε χαιρομαι για τη χαρά σου... :)

οπως και εσυ ΔΕ ΧΑΡΗΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τοσο απαισια... Τοσος εγωισμος...

Οχι δεν μου λειπεις. Δεν εχει να κανει με σενα. Εχει να κανει με ΜΕΝΑ. ΕΓΩ αισθανομαι μονη, ΕΓΩ αισθανομαι παγωμενη, ΕΓΩ αισθανομαι κενη.

ΕΓΩ γυριζω πισω καθε φορα που μου λες να βγουμε, που μου στελνεις μηνυμα να μου πεις οτι σου λειπω, που μου λενε οι φιλοι σου κατι για σενα. Παντα εγωιστρια ημουν, και ναι τωρα παλι θελω να γινει το δικο μου, να φυγεις απο μπροστα μου, να μη σε ξαναδω, να μην ξαναμαθω τιποτα για σενα γιατι το ξερω, ειναι θεμα χρονου μεχρι να βρεις καποια αλλη κι εγω αυτο δεν θα το αντεξω ΕΝΤΑΞΕΙ;;
Μοναχα να μαθαινω οτι εισαι καλα...


Υποθετω οτι απλα παιρνει λιγο χρονο να συνηθισεις στα καινουρια δεδομενα, οτι δεν υπαρχει καποιος με τον οποιο μπορεις να μιλησεις Ο,ΤΙ ωρα θες να του πεις Ο,ΤΙ μαλακια θες και θα σε καταλαβει. Εισαι μονη και καλα θα κανεις να συνηθισεις.

Και απο τη μια θες καποιον να ασχολεισαι για να σταματησει το μυαλο σου να γυριζει πισω αλλα απο την αλλη γιατι θυμωνεις τοσο με οσους σε πλησιαζουν; Γιατι αυτη η τσαντιλα και η αντιδραση;

Εχεις περασει και χειροτερα και δεν θα μασησεις τωρα. Μια φαση ειναι και θα περασει...


We'll float
take life as it comes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Τοσο απαισια... Τοσος εγωισμος...

Οχι δεν μου λειπεις. Δεν εχει να κανει με σενα. Εχει να κανει με ΜΕΝΑ. ΕΓΩ αισθανομαι μονη, ΕΓΩ αισθανομαι παγωμενη, ΕΓΩ αισθανομαι κενη.

ΕΓΩ γυριζω πισω καθε φορα που μου λες να βγουμε, που μου στελνεις μηνυμα να μου πεις οτι σου λειπω, που μου λενε οι φιλοι σου κατι για σενα. Παντα εγωιστρια ημουν, και ναι τωρα παλι θελω να γινει το δικο μου, να φυγεις απο μπροστα μου, να μη σε ξαναδω, να μην ξαναμαθω τιποτα για σενα γιατι το ξερω, ειναι θεμα χρονου μεχρι να βρεις καποια αλλη κι εγω αυτο δεν θα το αντεξω ΕΝΤΑΞΕΙ;;
Μοναχα να μαθαινω οτι εισαι καλα...


Υποθετω οτι απλα παιρνει λιγο χρονο να συνηθισεις στα καινουρια δεδομενα, οτι δεν υπαρχει καποιος με τον οποιο μπορεις να μιλησεις Ο,ΤΙ ωρα θες να του πεις Ο,ΤΙ μαλακια θες και θα σε καταλαβει. Εισαι μονη και καλα θα κανεις να συνηθισεις.

Και απο τη μια θες καποιον να ασχολεισαι για να σταματησει το μυαλο σου να γυριζει πισω αλλα απο την αλλη γιατι θυμωνεις τοσο με οσους σε πλησιαζουν; Γιατι αυτη η τσαντιλα και η αντιδραση;

Εχεις περασει και χειροτερα και δεν θα μασησεις τωρα. Μια φαση ειναι και θα περασει...


We'll float
take life as it comes


θεε μου...
τώρα μπήκες κ στο μυαλό μου...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
θεε μου...
τώρα μπήκες κ στο μυαλό μου...:worry:

Χαλια ειναι εδω μεσα, πρεπει να συγυρισεις!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Που εισαι ρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Μου λείπεις...φατσούλα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 61 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
τα πόσα πρώτα χρόνια είναι δύσκολα ...........;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ποτε επιτελους θα βρω ποιος ειναι ο δικος μου δρομος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όλα πάνε καλά! νι :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πότε επιτέλους θα αποκτήσω μαγικές οικανότητες για να μαντέψω το τζόκερ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ποτε επιτελους θα βρω ποιος ειναι ο δικος μου δρομος?

Αυτόν τον ψάχνω κι εγώ.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Πρώτη Μάρτη σήμερα... Η Άνοιξη ήρθε -αλήθεια έφυγε καθόλου;
Καλό μήνα να έχουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
να πέσουμε σε θάλασσα πλατιά μαζί;
κ αν πνιγούμε;
αχ διλήμματα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα σας φαω ολους ρε λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα σας φαω ολους ρε λεμε!
Ξεκίνα από μένα pls Που έχω περισσευάμενα κιλά! νι? :D
:P:P:P:P


Σκέφτομαι..........
ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top