Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Αν ημουν πιο καλη, θα ηθελα να περασω Ιατρικη, απιαστο ονειρο..:who::(


Όχι ρε, δώσε και 3η να κάνουμε γκρουπάκι εγώ,εσύ κι ο chris_90!! :P:P

Πλάκα κάνω, καλή αρχή με τη σχολή σου!!:xixi:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλη φοιτηση λοιπον...
Σε ευχαριστω πολυ..!!! :xixi::xixi:
Και εσυ καλα αποτελεσματα. Να εχεις περασει πολλα και με καλο βαθμο τα μαθηματα που εχεις δωσει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το γεωπονικο καλο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ..!!! :xixi::xixi:
Και εσυ καλα αποτελεσματα. Να εχεις περασει πολλα και με καλο βαθμο τα μαθηματα που εχεις δωσει..:)
σευχαριστω πολυ

εγω το εχω δηλωσει αν δεν παρω πτυχι με <7 δεν βγαινω απο την σχολη τελοσ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αυτο το προσ το παρον μου αρεσε πολλη μα πολλη σου λεω
¨Αληθεια? Γιατι? :P
Σε ευχαριστω..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
το γεωπονικο καλο??


Αυτή πάει σε μένα ή είναι και κανένας άλλος εδώ απο ΓΠΑ?

Αν πάει σε μένα τότε: Καλό, ας πούμε ότι θα το βαζα 2η επιλογή μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Και γιατι δεν ξανα εδωσες??? :)
22.000 μορια????ιουυυ ζαλιστηκα
-----------------------------------------
Αυτή πάει σε μένα ή είναι και κανένας άλλος εδώ απο ΓΠΑ?

Αν πάει σε μένα τότε: Καλό, ας πούμε ότι θα το βαζα 2η επιλογή μου:P
εχω εναν φιλο εκει καραπαλουκα ειναι χρωσταει 55 μαθηματα απο 125
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Όχι ρε, δώσε και 3η να κάνουμε γκρουπάκι εγώ,εσύ κι ο chris_90!! :P:P

Πλάκα κάνω, καλή αρχή με τη σχολή σου!!:xixi:;)
Σε ευχαριστω και εσενα..:xixi:
Φετος δεν σκεφτομαι κατι τετοιο (δλδ να ξανα δωσω) στην συνεχεια θα φανει..:P
Εσυ γιατι θες και 3η φορα? Που θες να περασεις? Και εσυ Ιατρικη? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
εχω εναν φιλο εκει καραπαλουκα ειναι χρωσταει 55 μαθηματα απο 125


Α ναι,έτσι είναι!:D:D
εγώ χρώσταγα 4 μέχρι και το 3ο εξάμηνο,κι επειδή στην τελευταία εξεταστική είχα τα μυαλά μου στα κάγκελα με τις πανελλήνιες πέρασα μόλις 6 και ανέβηκαν στα 11 τα χρωστούμενα:P:P (άλλο που εγώ λέω οτί χρωστάω 6:P). Βέβαια δεν έδωσα καθόλου τώρα τον Σεπτέμβρη για να ξεπετάξω μερικά

Σε ευχαριστω και εσενα..:xixi:
Φετος δεν σκεφτομαι κατι τετοιο (δλδ να ξανα δωσω) στην συνεχεια θα φανει..:P
Εσυ γιατι θες και 3η φορα? Που θες να περασεις? Και εσυ Ιατρικη? :what:

Α όχι, εγώ θα δώσω για 2η φορά,απλά στο μεταξύ έκανα ένα διάλειμμα σπουδών 2 χρόνων :Ρ . Αλλά ναι, Ιατρική, δεν μπορούσα να ησυχάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Α ναι,έτσι είναι!:D:D
εγώ χρώσταγα 4 μέχρι και το 3ο εξάμηνο,κι επειδή στην τελευταία εξεταστική είχα τα μυαλά μου στα κάγκελα με τις πανελλήνιες πέρασα μόλις 6 και ανέβηκαν στα 11 τα χρωστούμενα:P:P (άλλο που εγώ λέω οτί χρωστάω 6:P). Βέβαια δεν έδωσα καθόλου τώρα τον Σεπτέμβρη για να ξεπετάξω μερικά
χαχαχαχα

ωραιααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
καλα ρε αφου μου ζητασ εξηγηση για το τι ενοουσα
τοτε γιατι βρε μπαμ μου λεσ ευχαριστω[μπορει να ηθελα να σε βρισω]

κοιτα ρε βασικα μου αρεσει επειδη δειχνει οτι επιμενεισ παντωσ δεν πιστευω οτι αν τβωρα πασ στη σχολη σου[σου ευχομαι τα καλυτερα ]να ξαναδωσεισ για να πασ εκει που θεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλα ρε αφου μου ζητασ εξηγηση για το τι ενοουσα
τοτε γιατι βρε μπαμ μου λεσ ευχαριστω[μπορει να ηθελα να σε βρισω]

κοιτα ρε βασικα μου αρεσει επειδη δειχνει οτι επιμενεισ παντωσ δεν πιστευω οτι αν τβωρα πασ στη σχολη σου[σου ευχομαι τα καλυτερα ]να ξαναδωσεισ για να πασ εκει που θεσ
Ευχαριστω θα σου ελεγα ακομα και αν με εβριζες, αλλα τοτε θα στο ελεγα ειρωνικα...:P
Ποτε μη λες ποτε Γρηγορη:fss:
Δεν ξερω τι θα συναντησω στη σχολη, αν μου ερθει φλασια θα ξανα δωσω..:xixi:
Που περασες εσυ Γρηγορη?
Σε ειχα ρωτησει σε ενα θεμα αλλα δεν ξερω αν ειχες απαντησει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
στην αστυνομια περασα

ειρωνικο ευχαριστω εεεε οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ανφοργκίβεν ντάρλινγκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
στην αστυνομια περασα

ειρωνικο ευχαριστω εεεε οκ
:!: και δεν σου αρεσει στην αστυνομια?
Ναι υπαρχει και αυτο το ευχαριστω..:P
πχ..σε βριζει ενας και λες "ευχαριστω για τα καλα σου λογια"..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ωραιοσ τροποσ αφολισμου η ειρωνια ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ την χειριζονται πετυχημεναα[πιστεψε με δεν ειναι πολλοι]

ποτε ειπα βρε συ οτι δεν μου αρεσει η αστυνομια
δεν ειπα κατι τετιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σκέφτομαι πως μόλις είδα ότι ο Γρηγόρης αποπάνω, πέρασε αστυνομία, και στη συνέχεια στα ενδιαφέροντά του είδα το κυνήγι. To be honest τρόμαξα λίγο κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ωραιοσ τροποσ αφολισμου η ειρωνια ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ την χειριζονται πετυχημεναα[πιστεψε με δεν ειναι πολλοι]

ποτε ειπα βρε συ οτι δεν μου αρεσει η αστυνομια
δεν ειπα κατι τετιο
:what: νομιζω πως ειχα διαβασει σε ενα ποστ δικο σου οτι ειχες γραψει πως περασες σε μια σχολη οτι να'ναι..Αρα εγω εκανα λαθος...:P
Ναι, μπορω να χρησιμοπουησω την ειρωνια αλλα μονο εκει που πρεπει..Και ετσι ωστε να μπορει ο αλλος να την καταλαβαινει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
πρεπει να βρω λυση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top