Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι τοσο χαλια.. τοση απογοητευση γιατι;
:worry: Δε μπορώ ρε γμτ !!! Δε μπορώ !! Είπα να μην ...ξαναπατήσω για .....σκέψεις ??? αλλά δεν γίνεται !! Τι έπαθες βρε συ εβούλι?? Σώπα :console: Αν δε βρίσκεις τι είναι....δεν είναι & μήν το ψάχνεις ! Καλύτερα κάνε κανενα τηλέφωνο για καμιά μεγάλη βόλτα & ρίχ'το έξω !!:) :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
"έχω καταλάβει ότι για το συγκεκριμένο θέμα, γράφω ότι σκέφτομαι και παει.. τελειωσε... δεν πάει κάποιος από κατω ή από πάνω να σχολιάσει τις σκέψεις μου..." ειπε η ΚΕ...

σκευτομαι εγω τωρα..."μ'αρεσει εδω στο ε-στεκι"...
σχολιαζεται αυτο που σκευτομαι ?..οοοοοχι ..δεν σχολιαζεται...:)
:) Το "μου αρέσει" απο μόνο του λέει "γιατι σου αρέσει"? μπορεί να προκύψουν απο ένας εως ν λόγοι !!! Αυτό κι αν σηκώνει σχόλια !!:) Ετσι γιατι τα "φύλαγα":P :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα προλαβω να την ξαναδω αραγε..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πόσο μπορεί να κρατήσει κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Πως γινεται να μου λειπει τοσο?...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
που είναι η Giovanna? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
είναι online..??? :confused: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.

?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πόση ζωή έχω ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
η ζωή είναι πολύ ωραία.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αραγε πού να βρίσκεσαι, για τι να λες...
Αν με θυμάσαι, στην υγειά μου κάτι πιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Πόση ζωή έχω ακόμα;
:) Τώρα...δε μιλάς σοβαρά ε ? Οπότε....ταρώ,καφέ(σκέτο για ξεσούρα & το φλυτζάνι παράλληλα):P χαρτορίχτρες,μέντιουμ,μέχρι & ζάρια ρώτα,αλλά απ'εδώ απάντηση...:confused: .:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:) Τώρα...δε μιλάς σοβαρά ε ? Οπότε....ταρώ,καφέ(σκέτο για ξεσούρα & το φλυτζάνι παράλληλα):P χαρτορίχτρες,μέντιουμ,μέχρι & ζάρια ρώτα,αλλά απ'εδώ απάντηση...:confused: .:D :D
Αλίμονο αν περίμενα απάντηση... Σκέψεις λέει ο τίτλος, σκέψεις γράφω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αλίμονο αν περίμενα απάντηση... Σκέψεις λέει ο τίτλος, σκέψεις γράφω...
:) Ασφαλώς & είναι μια σκέψη σοβαρή μαλιστα κι εκεί είναι το θέμα ! Το λές σοβαρά η αστεία ? Να πω δηλαδή οτι ,άλλο μια δύσκολη κι απογοητευτική κατάσταση κι άλλο το να διερωτάσαι ποση ζωή να έχεις ακόμη .!! Εκτός εάν το θέτεις όπως κάθε άνθρωπος μπορεί οποιαδήποτε στιγμή ν'αναρωτηθεί,χωρίς ουσιαστική αιτία ,χωρίς να εννοώ οτι κάτι τέτοιο είναι αστείο η "κακό"!! Ελπίζω οτι κατάλαβες το νόημα ! Εκει είναι το βασικό !! Δεν υπάρχει λόγος που να θέτει επιτακτικά μια τέτοια ερώτηση ελπίζω !!! ΟΚ ??:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όχι, ευτυχώς δεν έχω κάποια ουσιαστική αιτία, απλά μου έχει περάσει απο το μυαλό (ειδικά μετά απο ένα κείμενο στα Κείμενα Νεοελ. Λογοτεχνίας στο δημοτικό νομίζω, με τα καντίλια και τις ζωές), το πόση ζωή μπορεί να έχω ακόμα. Είναι πολύ down σκέψη λέτε; Εγώ κάθε φορά που το σκέφτομαι, σκέφτομαι ότι επειδή δεν ξέρω την απάντηση, καλό είναι να ζω όσο καλύτερα μπορώ. Και αυτό κάνω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Σκέφτομαι την κόρη μου. Πολύ … πάρα πολύ ….άραγε πώς θα μάθει τους κινδύνους πριν να βιώσει άσχημες καταστάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Όχι, ευτυχώς δεν έχω κάποια ουσιαστική αιτία, απλά μου έχει περάσει απο το μυαλό (ειδικά μετά απο ένα κείμενο στα Κείμενα Νεοελ. Λογοτεχνίας στο δημοτικό νομίζω, με τα καντίλια και τις ζωές), το πόση ζωή μπορεί να έχω ακόμα. Είναι πολύ down σκέψη λέτε; Εγώ κάθε φορά που το σκέφτομαι, σκέφτομαι ότι επειδή δεν ξέρω την απάντηση, καλό είναι να ζω όσο καλύτερα μπορώ. Και αυτό κάνω...:)
:) Τα "κεριά" του Καβάφη μήπως? Ναι αν λές αυτό είναι λίγο...ζόρικο ! Καλά κάνεις!! Να περνάς όσο γίνεται καλύτερα & στο εύχομαι !!!:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
θέλω να περάσω υπέροχα σήμερα..!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι κλείνει ένας κύκλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ολα ειναι σαν τις πρωτες μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top