Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Μιλα μου για τα γαλονια σου baby....;)
:hehe: :hehe: Μόνο αν με ρωτήσουν.....Αλλοιώς.....τσιμουδιά..!!!:| :| :offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
σκέψεις..σκέψεις...το τελευταίο διάστημα δεν κάνω και τίποτα άλλο... :hmm: πώς δεν έχουν καεί όλα τα εγκεφαλικά μου κύτταρα και μπορώ ακόμα και σκέφτομαι,ειλικρινά απορώ... :worry: ιιιιιχχ..αχταρμά τα'χω κάνειιιιιιιιι.... :'( :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
σκέψεις..σκέψεις...το τελευταίο διάστημα δεν κάνω και τίποτα άλλο... :hmm: πώς δεν έχουν καεί όλα τα εγκεφαλικά μου κύτταρα και μπορώ ακόμα και σκέφτομαι,ειλικρινά απορώ... :worry: ιιιιιχχ..αχταρμά τα'χω κάνειιιιιιιιι.... :'( :fool:


Πόσο σε καταλαβαίνω..
Και εδώ μια από τα ίδια…:/: αλλά εγώ πραγματικά βαρέθηκα και θέλω να χαλαρώσω…εξάντλησα όλα τα αποθέματα ενέργειας ..


Υγ. απ’ ότι είδα είσαι και εσύ σκορπιός …λες να φταίνε οι πλανήτες?:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
The world was on fire
No one could save me but you...


Strange what desire will make foolish people do
I never dreamed that I'd meet somebody like you
And I never dreamed that I'd lose somebody like you

No, I don't want to fall in love
[This love is only gonna break your heart]
No, I don't want to fall in love
[This love is only gonna break your heart]
With you
With you

What a wicked game you play
To make me feel this way
What a wicked thing to do
To let me dream of you
What a wicked thing to say
You never felt this way
What a wicked thing to do
To make me dream of you
v And I don't wanna fall in love
[This love is only gonna break your heart]
And I don't want to fall in love
[This love is only gonna break your heart]

World was on fire
No one could save me but you
Strange what desire will make foolish people do
I never dreamed that I'd love somebody like you
I never dreamed that I'd lose somebody like you

No I don't wanna fall in love
[This love is only gonna break your heart
No I don't wanna fall in love
[This love is only gonna break your heart]
With you
With you

Nobody loves no one
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:mad17: :mad17::mad17::mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι διχασμένη, τριχασμένη είμαι...

Τι πικρα κι αυτή θεέ μου, να είμαι ακριβώς στη μέση από όλα, και να μη μπορώ να αποφασίσω πια... τι μπλέξιμο!

όλο αυτό σκέφτομαι.. και όσο περισσότερο το σκέφτομαι τόσο περισσότερο μπερδεύομαι και το απωθώ από το μυαλό μου...

Είναι τρεις καταστάσεις πολύ σημαντικές, όχι ίδιες αλλα σημαντικές εξίσου.. Σε αισθηματικό, επαγγελματικό και εκπαιδευτικό τομέα.

Αύριο μακάρι να μην έχω πυρετό, θέλω να ουρλιάξω ένα τραγούδι ολόκληρο μαζί με το Βασίλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι διχασμένη, τριχασμένη είμαι...

Τι πικρα κι αυτή θεέ μου, να είμαι ακριβώς στη μέση από όλα, και να μη μπορώ να αποφασίσω πια... τι μπλέξιμο!

όλο αυτό σκέφτομαι.. και όσο περισσότερο το σκέφτομαι τόσο περισσότερο μπερδεύομαι και το απωθώ από το μυαλό μου...

Είναι τρεις καταστάσεις πολύ σημαντικές, όχι ίδιες αλλα σημαντικές εξίσου.. Σε αισθηματικό, επαγγελματικό και εκπαιδευτικό τομέα.

Αύριο μακάρι να μην έχω πυρετό, θέλω να ουρλιάξω ένα τραγούδι ολόκληρο μαζί με το Βασίλη!

έλα να κλάψουμε μια στην αγκαλιά της άλλης, κ γω μια από τα ίδια. σκέφτομαι κ άκρη δεν βγάζω, αγχώνομαι και σκάω, κλαίω και πονάω, πάντος το μυαλό δεν συγκινείται με τιποτα. βρε λες να επιρρεάστηκε κ ο εγκεφαλός μου απο την ελληνική πραγματικότητα κ κάνει απεργία;
τελικά τι να κάνω...
φιλία ή ρίσκο πάθους;
κ αν δεν με περάσει η καθηγήτρια πως θα πάρω πτυχίο;
με παίρνει κανείς στη δουλειά χωρίς 'αδεια ασκήσεως επαγγέλματος;
τι να πρωτοσκεφτω...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αχ καλο μου κι εγω που νομιζα οτι μου τσαντιστηκες που σε ειπα αγορακι... :/: (παντως κορυφαιο αυτο με το μπουστο και τις πατουσες! :clapup: )
Σε καταλαβαινω.. αλλα τι να σου πω? :/:

Φιλία αν ειναι καποιος που δε μπορεις να φανταστεις οτι μπορειτε να υπαρξετε και τελειως χωρια.. Ρισκο παθους αμα το αντεχεις, να ζησεις εντονα εστω και αν κρατησει λιγο αλλα πονεσει πολυ... (εγω ρισκο παθους θα παιρνα παντως, αλλα μη μακους, ειμαι κι εγω σκατα,τριχασμενη, το 'παμε..)

Γιατι να μη σε περασει? διαβασε. αιωνια δε θα μεινεις εκει καλο μου, στο χερι σου ειναι, μη πτοεισαι, μη τα βλεπεις ολα βουνο..ε?

Ουτε γω εχω αδεια, φτου ρε πστη, κι αυριο ελεγα να κανω μια αιτηση... αχ τι μου θυμισες!!! κοιτα, κοριτσακι μου, αν δεν ειναι δημοσιο και ειναι πιο χαλαρα λιγο τα πραγματα, φυσικα και μπορουν να σε παρουν με ενα διακανονισμο του τυπου λιγοτερες αποδοχες η κατι τετοιο, με σκοπο φυσικα να γινουν ολα οπως λεει ο νομος μολις την προσκομισεις,
οταν παρεις πτυχιο,
δλδ οταν σε περασει η καθηγητρια,
δλδ οταν διαβασεις,
δλδ οταν αποφασισεις που θα κλινεις...στη φιλια η στο παθος!

ρε πστη μου γιατι να ναι ΟΛΑ ετσι αλληλενδετα?

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
-πώς γίνεται να πληγώνεις τόσο πολύ έναν άνθρωπο που λατρεύεις κυριολεκτικά και σε λατρεύει,αλλά ταυτόχρονα να μην έχεις άλλη επιλογή..?
-πώς γίνεται τα συναισθήματά μας να είναι τόσο μα τόσο απόλυτα αντιφατικά μερικές φορές..?
-πώς γίνεται να καταπολεμήσεις τον απόλυτο έρωτα που νοιώθεις για κάποιον άνθρωπο ενώ αγαπάς με όλη σου την ψυχή κάποιον άλλο,και το αντίστροφο..?
-πώς γίνεται αυτό το μυαλό μου το κούφιο να σταματήσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να σκέφτεται και να το στείλω κι αυτό -σε ολιγοήμερες έστω..- διακοπούλες..?
-πώς γίνεται,απ'τη μια να νοιώθω πολύ ευτυχισμένη κι απ'την άλλη,να είμαι στα πρόθυρα της κατάθλιψης..?
-πώς γίνεται να μπορέσω ν'αντέξω άλλο πόνο..? :/:
(αυτές είναι οι αισιόδοξες σκέψεις που βασανίζουν το μυαλό μου αυτή τη στιγμή..μήπως χρίζω ψυχιατρικής βοήθειας..? :hmm: και να σκεφτεί κανείς ότι έχω μια πολύ καλή φίλη που μόλις πήρε το πτυχίο της ψυχολόγου και με θεωρεί το πιο λογικό άτομο που έχει γνωρίσει στη ζωή της..:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
-πώς γίνεται να πληγώνεις τόσο πολύ έναν άνθρωπο που λατρεύεις κυριολεκτικά και σε λατρεύει,αλλά ταυτόχρονα να μην έχεις άλλη επιλογή..?
-πώς γίνεται τα συναισθήματά μας να είναι τόσο μα τόσο απόλυτα αντιφατικά μερικές φορές..?
-πώς γίνεται να καταπολεμήσεις τον απόλυτο έρωτα που νοιώθεις για κάποιον άνθρωπο ενώ αγαπάς με όλη σου την ψυχή κάποιον άλλο,και το αντίστροφο..?
-πώς γίνεται αυτό το μυαλό μου το κούφιο να σταματήσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να σκέφτεται και να το στείλω κι αυτό -σε ολιγοήμερες έστω..- διακοπούλες..?
-πώς γίνεται,απ'τη μια να νοιώθω πολύ ευτυχισμένη κι απ'την άλλη,να είμαι στα πρόθυρα της κατάθλιψης..?
-πώς γίνεται να μπορέσω ν'αντέξω άλλο πόνο..? :/:
(αυτές είναι οι αισιόδοξες σκέψεις που βασανίζουν το μυαλό μου αυτή τη στιγμή..μήπως χρίζω ψυχιατρικής βοήθειας..? :hmm: και να σκεφτεί κανείς ότι έχω μια πολύ καλή φίλη που μόλις πήρε το πτυχίο της ψυχολόγου και με θεωρεί το πιο λογικό άτομο που έχει γνωρίσει στη ζωή της..:worry:)

ρε μπας κ ταγραψα εγώ αυτά, γιατί ακριβώς τις ίδιες ερωτήσεις έχω....όταν βρεις απαντηση (γιατί εγώ σηκώνω τα χέρια ψηλα), απλά σφύρα!
προσοχη: μην χτυπας το κεφάλι σου στον τοίχο, δεν θα κατεβάσει ιδέες κ λύσεις (δοκιμασμενο)!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ χθες,το κοπάναγα στο τραπέζι,αν μετράει.. :clapup: :bleh: αχχχ..δεν είμαι καθόλου καλά...:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Θέλω να φύγω....οκ...αυτό το ξέρετε όλοι :P Άρχισε και καλεί η Πάτρα (ναι εκεί θέλω να πάω και επίσης το ξέρετε)...έλα που σήμερα σταμάτησε στο 3ο άτομο που είναι πιο πάνω από εμένα :worry: Και να σου το άγχος αν τελικά θα φτάσει σε εμένα, αν το τηλ θα χτυπήσει για εκεί, μήπως οι θέσεις αυτές τελειώσουν και δεν ξέρω αν μπορώ να ρισκάρω να την ξαναπεριμένω... Και ενώ είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι δεν θα αγχωθώ φέτος...ε...από το απόγευμα και μετά πονοκέφαλος και βουντού στο κινητό με μια ρυθμική μελωδία "χτύπα-χτύπα-χτύπα". Δεν μπορω να πω έπιασε αλλά χτύπησε από άσχετο άτομο... Γιατί πάντα συμβαίνουν κι αυτά :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πως γινεται μεσα σε λιγο χρονικο διαστημα να επιστρεφουν 4 ατομα απο τα παλια και τι μπορει να θελουν? :hmm: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σκέφτομαι...... άρα υπάρχω.... άρα ..... ζω....


Περιέργως όμως.......


αν πάψω να σκέφτομαι.......
θα αρχίσω να ζω...

wtf? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
***


Αυτό που συμβαίνει σε μένα, δεν εξηγείται με τίποτα... :hmm:



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Είναι απίστευτο το πόσο οπισθοδρομική μπορεί να είναι μία κοινωνία του σήμερα! Εμπρός προς τα πίσω!
:down:


(με αφορμή κάτι απίστευτα κουφά που άκουσα σήμερα από κάτι Κύπριες σε μια διάλεξη με θέμα την ομοφυλοφιλία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Τώρα τελευταία... ακούω και εγώ περισσότερα για την ομοφυφιλοφιλία και για τους ομοφυλόφιλους γενικά.... Και σας διαβεβαιώ τα περισσότερα ΔΕΝ είναι θετικά:P

Τουλάχιστον έχω μια κοπελιά που με στηρίζει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είμαι τόσο πεσμένη που δεν θέλω να βγω :( Τίποτα δεν με ευχαριστεί και τίποτα δεν με καλύπτεΙ! Αλλά το υποσχέθηκα... Γιατί γμτ υπόσχομαι πράγματα; Ε; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Πως γίνεται οι άνθρωποι να καταπιέζουν τα συναισθήματα τους??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Πως γίνεται να εκφράζω σπάνια τον θυμό μου και να το κρατάω μέσα μου;;; :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top