Ρώτα με να σε ρωτώ

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η αβάσταχτη ελαφρότητα του (ξ)είναι

αν κατέληγες ναυαγός σε ένα ερημονήσι θα έπαιρνες μαζί σου(έχεις την επιλογή υποτίθεται) τα αγαπημένα σου πρόσωπα ή θα τα άφηνες στην ησυχία τους(στο ερημονήσι μετά από κάποιο διάστημα θα ψόφαγες)


:beating:τι γράφω βραδυάτικαααα:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι σε απασχολεί αυτόν τον καιρό; Την αλήθεια...
-τα φουξια γοβακια μου


αν κατέληγες ναυαγός σε ένα ερημονήσι θα έπαιρνες μαζί σου(έχεις την επιλογή υποτίθεται) τα αγαπημένα σου πρόσωπα ή θα τα άφηνες στην ησυχία τους(στο ερημονήσι μετά από κάποιο διάστημα θα ψόφαγες)
-θα τα επαιρνα μαζι. Δεν ειμαι φαν της μοναξιας. Βγαζω σπυρακια με δαυτη!

Με ποιον θα ηθελες να εισαι αυτη τη στιγμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
με ποιον θα ηθελες να εισαι αυτη τη στιγμη?

Μαζί σου.
Να γίνουν οι ανάσες σου το real tone στο κινητό μου.



Αν ήσουν κατσαρίδα θα'θελες με φτερά ή χωρίς;
Ισχύει το ίδιο και με το μυρμήγκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν ήσουν κατσαρίδα θα'θελες με φτερά ή χωρίς;

Τι εισαι εσυ?
Ε, το ακριβως αντιθετο θα ηθελα να ειμαι εγω.

Ποια ειναι η αγαπημενη σου ατακα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
οι άνθρωποι χωρίζουν τους ανθρώπους σε κατηγορίες μόνο και μόνο για να τοποθετήσουν τον εαυτό τους στην καλύτερη


τι σκέφτεσαι περισσότερο όταν είσαι στα μαζικά μέσα μεταφοράς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
τι σκέφτεσαι περισσότερο όταν είσαι στα μαζικά μέσα μεταφοράς?

Τα *^%$#*^ φρένα παραείναι ευαίσθητα ή ο οδηγός έχει πετρώδη ποδοκνημική;


Επίσης, συχνά κάνω ανώμαλες σκέψεις.
Πουχου πως θα΄ταν να ήμουν ελεγκτής και να έκανα σωματικό έλεγχο στη ξανθιά με το κολάν, ακριβώς μπροστά μου. :hmm:

Ποιο ήταν το last cd που αγόρασες από discopolion; (η ζωή είναι ένας κύκλος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πέτρινοι κήποι--Χρήστος Θηβαίος :inlove:

Σε ποιο μέρος του κόσμου θα ήθελες να βρίσκεσαι τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
στο έβερεστ.γενικά δεν είναι ωραία να βλέπεις τον υπόλοιπο κόσμο αφ υψηλού αλλά δεν βαριέσαι για μια φορά δεν βλάπτει...

αν ήσουνα θεός για μια βδομάδα (όχι ο τζιμ κάρευ) τι θα έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα άφηνα άλλον στο πόδι και θα έφευγα για Τζαμάικα.







Θα φύγεις / Έφυγες για Πάσχα; Αν ναι πού, αν όχι γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Φεύγω για Καρδίτσα στο χωρίο σε κανα τέταρτο..

Θα βγείς μετά την Ανάσταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όχι καλέ, τι είναι, πρωτοχρονιά; :P


Εσύ; (Ναι, μ' άρεσε η ερώτηση :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ξέρω πολλούς που το έχουν στάνταρ πως θα βγουν :confused:

Ούτε εγώ.. Βούρ σπίτι για μαγειρίτσα της γιαγιας! :D

Σου έφερε λαμπάδα ο νονός/νονα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Εσύ; (Ναι, μ' άρεσε η ερώτηση :P)
Όχι καλέ, τι είναι, πρωτοχρονιά; :P (Ωραιο το copy paste οταν σε βολευει..:D)


Οπα με προλαβε η mpourou..

Σου έφερε λαμπάδα ο νονός/νονα? :P

Μπα οχι δεν πολυ γουσταρω..

Εισαι σε πολη η χωριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
mpourou: Ε, όχι, μεγαλώσαμε. :P
jrot: σε πόλη :P


Πόσο μαγευτική είναι η Θεσσαλονίκη για φοιτητούπολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Δεν ξερω για φοιτητουπολη μιας και εκανα φοιτητης σε αλλη πολη..Πιστευω οτι αν μενεις κεντρο και δεν εισαι φοιτητης στα Τει ειναι πολυ καλη..

Σε μενα παντως που επεστρεψα μετα απο χρονια δεν μου φαινεται καθολου μαγευτικη..Το αντιθετο..

Σπουδαζεις κατι?Αν ναι που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τσου.Είμαι παιδί της Επιστήμης.

Πώς βρίσκουν τα νούμερα τηλεθέασης?Εκείνα τα 20% στα νεανικά κοινά και όλα αυτά με την AGB?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crimsonrose

Νεοφερμένος

Η crimsonrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γιατί και καλά τα μεγάλα ειναι το καμάρι της οικογένειας και δν κανει να τα μαλωνουμε.

Απο που εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί και καλά τα μεγάλα ειναι το καμάρι της οικογένειας και δν κανει να τα μαλωνουμε.

Απο που εισαι?

???μήπως απάντησες καταλάθος σε ερώτηση άλλης σελίδας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top