Ρώτα με να σε ρωτώ

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ο Χειμώνας, ή/και η μετάβαση από το Φθινόπωρο προς τον χειμώνα. Μου αρέσει το σκοτάδι που η μερα τελειωνει πιο νωρίς, το κρύο, οι βροχές κλπ.

Αν μπορούσες να περπατήσεις μια ολόκληρη χώρα, χωρίς οδηγούς, αμάξια, οτιδήποτε, ποιά χώρα θα διάλεγες να δεις με αυτό τον τρόπο;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Νορβηγία. Ποιο αδύναμο στοιχείο του χαρακτήρα σου θα άλλαζες;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Την ευαισθησία μου.


Τι σημαίνει ελευθερία για σένα ?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Να μην υπακούω στα κοινωνικά πρέπει και να κάνω αυτό που εγω θέλω με όποιο κόστος και πόνο.

Για σενα;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Να κάνω αυτό που θέλω χωρίς να πρέπει μόνιμα να φοβάμαι για την εργασία. Πχ θέλω να φύγω 3 μέρες να μη φοβάμαι μη με διώξουν γτ έφυγα σε περίοδο αιχμής ή να με βρίσουν στην καλύτερη :)


Celebrity crush?
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
μου αρέσουν οι βόρειοι: mads mikkelsen ( ως άνδρας και ως ηθοποιός) απόρριψη : πως τη διαχειρίζεσαι;
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεχ, δεν με επηρεάζει τόσο πια θα ´λεγα. Άλλο που απαξ και καποιος με αντιμετωπίσει σαν dating experiment έχω ξενερώσει χθες. ( το πηγα στα ερωτικά φυσικά γιατί που αλλου θα το πηγαινα; ) Από την άλλη, έχω και πολύ καιρό να αισθανθώ ότι χάνω κάτι σημαντικό η να φάω άκυρο γενικά… αν υπάρχει ειλικρίνεια πάνω απ´όλα, υποθέτω είναι εντάξει.

με τον χρόνο και την εμπειρία άλλωστε μαθαίνεις να τη διαχειρίζεσαι καλύτερα.


Ίδια ερώτηση : p
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Έχω μουδιάσει (αναίσθητος) τόσο πολύ απέναντί τους, που και το τραπέζι να βγάλει πόδια και να φυγει απο το σπίτι περισσότερο θα με πειράξει.

Αν θα κρέμαγες μια σημαια ποτε στο σαλόνι σου, ποια θα ήταν αυτή;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καμιά.. Δε συνηθίζω να έχω σύμβολα κάποιου είδους στον προσωπικό μου χώρο. Εσύ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Εχω, της Βυζαντινής Αυτοκρατορίας, δυναστεία Παλαιολόγων.

Αν θα μπορούσες να φας ενα φαγητο συνεχεια επι 7 μερες, ποιο θα ήταν αυτό;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μελιτζάνες τηγανητές με σάλτσα.. Το δικό σου;
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Γαριδομακαρονάδα της μαμάς

Θα προτιμούσες να είχες γεννηθεί σε κάποια άλλη χώρα; (αν ναι, σε ποιά)
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πάντα μου ασκούσε έλξη η Ρωσία. Όποτε θα διαλέξω συγκεκριμένα την Αγία Πετρούπολη.
Τι σου αρέσει να διαβάζεις;
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου αρέςουν τα βιβλία τύπου φαντασίας, είναι διαχρονικά το comfort food μου

Ιδια ερωτηση
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Είχα ξεκοκκαλισει ένα σωρό βιβλία αστυνομικής λογοτεχνίας στο παρελθόν σε σημείο που να νιώθω πως δουλεύω στο εγκληματολογικό. . Αλλά για όλα επέρχεται ο κορεσμός. Τέλος εποχής.

Σε ποια χρονική στιγμή της ανθρώπινης ιστορίας θα ήθελες να μεταβεις στην περίπτωση που είχες μια χρονομηχανή( λέμε τώρα) ;
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σίγουρα όχι στο παρελθόν. Αυτή η μηχανή πάει και…μπροστά; 😅

Θέλω να πιστεύω ότι εξελισσόμαστε σε κάτι ανθρωπινότερο, γι αυτό, θα ήθελα να μεταφερθώ στο μέλλον…

Πως οργανώνεις ένα ταξίδι συνηθως αν ακολουθείς δηλ κάποια διαδικασία κλπ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Είχα ξεκοκκαλισει ένα σωρό βιβλία αστυνομικής λογοτεχνίας στο παρελθόν σε σημείο που να νιώθω πως δουλεύω στο εγκληματολογικό. . Αλλά για όλα επέρχεται ο κορεσμός. Τέλος εποχής.

Σε ποια χρονική στιγμή της ανθρώπινης ιστορίας θα ήθελες να μεταβεις στην περίπτωση που είχες μια χρονομηχανή( λέμε τώρα) ;
Όχι πολύ μακριά ... 70'-80'


Βαριέσαι τη / δουλειά,/σχολή σου ?
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι όταν είναι να διορθώσω εκθέσεις ( τις τελευταίες μέρες διόρθωσα 160 πανελλαδικών... Εφριξα)


Ένα σημείο της εξωτερικής σου εμφάνισης που θέλεις να διορθώσεις;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top