Ρώτα με να σε ρωτώ

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Ποια είναι μια κρυμμένη επιθυμία σου;
Πολύ ωραία ερώτηση
Να αποκτήσω ένα ράντσο, και να ξεπεράσω τον φόβο μου με τα ζώα ώστε να φροντίζω τα δικά μου άλογα.
Την αφήνω να απαντηθεί και από τον επόμενο γιατί δεν είμαι καλή στο να σκέφτομαι ερωτήσεις :P
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,765 μηνύματα.
Να μπορούσα να μείνω για ένα διάστημα σε ένα ξέφωτο δάσους με ποτάμι δίπλα και ψηλά κωνοφόρα.
Ποια θα ήταν η αντίδραση σου στο ότι ο κόσμος τελειώνει σήμερα το βράδυ;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Ποια θα ήταν η αντίδραση σου στο ότι ο κόσμος τελειώνει σήμερα το βράδυ;
Πανικός ξεκάθαρα, δεν είμαι έτοιμη να πεθάνω
Αν μπορούσες να έχεις μια υπερδύναμη, ποια θα ήταν αυτή;
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
να μπορω να τηλεμεταφερομαι

Ποια ειναι η αγαπημενη σου αναμνηση ;
Χριστούγεννα στο χωριό, 2006, όταν ήμουν 6 χρονων.

Είχαμε στολίσει όλο το σπίτι σοφίτα που έχουμε πανω σπο τη γιαγιά. Είχε κρύο, είχε χιονίσει και καθόμασταν όλοι μαζί γύρω από το δέντρο τρώγοντας σπανακόπιτα της γιαγιάς ❤️

Δεν τα κάνουμε αυτά δυστυχώς σήμερα

Τι θέλατε να γίνετε όταν ήσασταν μικροί;
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,467 μηνύματα.
Τι θέλατε να γίνετε όταν ήσασταν μικροί;
Λόγω της αγάπης μου για τα καράβια και τη θάλασσα, ήθελα να γίνω πλοίαρχος...Φορούσα και το καπέλο τού πατέρα μου μάλιστα και έδινα εντολές "στη γέφυρα"...


Ποιά είναι η μεγάλη σου επιθυμία, που δεν έχει ακόμη πραγματοποιηθεί ;
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,765 μηνύματα.
Επειδή να μπω σε χρονομηχανή και να επέμβω σε συγκεκριμένο σημείο του παρελθόντος για να αλλάξω τη ροή των πραγμάτων, δε μπορώ ( για ευνόητους λόγους) , θα πω να σταματήσω να είμαι αναβλητική.

Αν επελεγες να κάνεις στροφή στις σπουδές σου, ποιο τομέα θα διάλεγες;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,822 μηνύματα.
Κτηνιατρική.

Ποια είναι η πιο χρήσιμη συμβουλή που σου έχουν δώσει;
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,467 μηνύματα.

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,765 μηνύματα.
Να βγάλουν το σκασμό όλοι οι ανεγκέφαλοι αγενείς

Για ποιο λόγο δε θα ανεβαζες πχ εδώ φωτο το πρωί ( selfie) το πρωΐ μόλις ξυπνάς;
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Να βγάλουν το σκασμό όλοι οι ανεγκέφαλοι αγενείς

Για ποιο λόγο δε θα ανεβαζες πχ εδώ φωτο το πρωί ( selfie) το πρωΐ μόλις ξυπνάς;

Γιατί το μαλλί μου είναι λες και μπήκα στη μπριζα 🤣


Σε ποιο βιβλίο θα ήθελες να ήσουν μέρος του;
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,765 μηνύματα.
Γιατί το μαλλί μου είναι λες και μπήκα στη μπριζα 🤣


Σε ποιο βιβλίο θα ήθελες να ήσουν μέρος του;
Αμ γιατί το δικό μου είναι καλύτερο;

Χμμμ θα πάρω κανένα αστυνομικό . Ηρωίδα του γκρανζε συνάδελφος αλκοολικού πολυεπίπεδα προβληματικού συναδέλφου του ανθρωποκτονιών.

Αν έπρεπε να πάρεις ένα και μοναδικό βιβλίο σε ένα ερημονήσι ποιο θα έπαιρνες;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Αμ γιατί το δικό μου είναι καλύτερο;

Χμμμ θα πάρω κανένα αστυνομικό . Ηρωίδα του γκρανζε συνάδελφος αλκοολικού πολυεπίπεδα προβληματικού συναδέλφου του ανθρωποκτονιών.

Αν έπρεπε να πάρεις ένα και μοναδικό βιβλίο σε ένα ερημονήσι ποιο θα έπαιρνες;
Το Better than the movies, δεν έχω ερωτευτεί έτσι άλλο βιβλίο. Ή τον Ροβινσώνα Κρούσο για να νιώσω την απόλυτη ταύτιση :P.

Ποιος χαρακτήρας της Disney είναι ο αγαπημένος σου;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Πολλοί, αλλά θα έλεγα η Μουλάν ή η Τιάνα

Ίδια ερώτηση
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Πόσες ώρες περνάς στο Ischool/steki /c'n'f την ημέρα;
Αρκετές ώστε να είμαι στα πρόθυρα του να θεωρηθώ εθισμένη (ειδικά με το Παλέρμο)

Και να η ορίτζιναλ ερώτηση που δεν πρόλαβες εσύ και οι υπόλοιποι και έπρεπε κανονικά να μπει εδώ: Αν κερδίζατε το τζόκερ, ποιο θα ήταν το πρώτο πράγμα που θα κάνατε με τα χρήματα; (τώρα μη με ρωτήσετε και ακριβές ποσό, βάλτε με το νου σας όσο θέλετε)
 
Top