Ρώτα με να σε ρωτώ

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
μακαρόνια ναπολιτάνα

Ποιό είναι το αγαπημένο γλυκό σου (αν τρως) ;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θεωρείται γλυκό γλυκό, αλλά το παγωτό.

Αν κάτι σε πειράξει, το κρατάς μανιάτικο;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ούτε καν
και μάλιστα θέλω να λυθεί άμεσα γιατί δεν υπάρχει χρόνος γενικά να κρατάω κιολας κάτι
σκέφτηκες ποτέ να απενεργοποιήσεις τον λογαριασμό σου;
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Το ότι δεν το έχω σκεφτεί, λολ.
Ποιο μέλος από εδώ μέσα θα ήθελες να σβήσει τον λογαριασμό του;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Ίδια ερώτηση
Κανένα μέλος φυσικά καθώς είμαστε μια ωραία παρέα αλλά αν πρέπει να απαντήσω οπωσδήποτε με δυσκολία θα πω @jj! ή @giannhs2001 :laugh:

Ερώτηση : Κυκλοφορείτε έξω στην πόλη μετά τα μεσάνυχτα για κάποιο λόγο ; (όταν δεν υπάρχει απαγόρευση κυκλοφορίας)
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Ναι, αρκετά συχνά

Ποιος είναι ο μεγαλύτερος σου φόβος;

Να εισβάλλει ένας απατεώνας στο σπίτι μου και να με απειλεί με το όπλο.

Ερώτηση Για ποιό λόγο κυκλοφορείτε μετά τα μεσάνυχτα (μετά τις 00:00) στην πόλη ; (όσοι κυκλοφορείτε)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Ο απατεώνας θα σου πάρει λεφτά χωρίς την απειλή του όπλου πάντως.

Και μαρεσει που κάνεις ερώτηση πάνω σε άλλη ερώτηση που είχες κάνει παλιότερα χδ.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ερώτηση Για ποιό λόγο κυκλοφορείτε μετά τα μεσάνυχτα (μετά τις 00:00) στην πόλη ; (όσοι κυκλοφορείτε)
Αχαχχαχα, σε σόκαρα λιγάκι 😛
Γιατί γυρίζω σπίτι πιο αργά από τις 00:00 συνήθως.
Αλλιώς ίσως βόλτα με το κατοικίδιο της κολλητής μου που μένουμε δίπλα και θέλει παρέα κάποιες φορές.
Ή μπορεί να θελουμε άραγμα σε κάποιο ωραιο σημείο και να μείνουμε μέχρι πολύ αργά έξω ή και όλο το βράδυ
(Ενταξει μόνη δεν βγαίνω, πολύ σπανια και αν είναι να γυρίσω σπίτι μόνη θα ναι σχετικά νωρισ, κατά τη 1, και βγαίνω με παρέα που μένει εντελώς αλλού και δεν παίζει αμαξι αλλά ΜΜΜ)


ποιο στοιχείο θεωρείς πιο σημαντικό σε ένα φιλο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να είναι αγνός κι έντιμος άνθρωπος.

Πόσο συχνά τρως γλυκά;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Αν εξαιρέσουμε τη σοκολάτα που τρώω καθημερινά, γλυκά "γλυκά" σπανιότατα. Δεν μου αρέσουν τόσο.


Πού σχεδιάζεις (αν σχεδιάζεις) να πας διακοπές;
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Θέλω να γυρίσω Θεσσαλονίκη να δω τους φίλους μου και μετά σίγουρα κάτι σε κάμπινγκ δε με νοιάζει το που

Που ήταν οι καλύτερές σου διακοπές?
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Στη Μήλο 💙
(ίσως παίζει ρόλο ότι ήταν και οι πρώτες ενήλικες διακοπές χωρίς γονείς κτλ)

Ποια είναι η επόμενη αγορά που θα ήθελες να κανεις και γιατί ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μια ρομποτική σκούπα και μια κωπηλατική.

Τη ρομποτικη σκουπα γιατι λογω του θεματος μου κουράζομαι στο κανονικο σκούπισμα, τη δε κωπηλατική για να ξεκινησω να γυμνάζομαι.



Ποιο είναι το μεγαλύτερο χρηματικό ποσο που έχεις δωσει ποτέ σε αντικείμενο που τελικά άφησες στην άκρη και δε χρησιμοποιησες ελάχιστα ή ποτέ;
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Αχαχχαχα, σε σόκαρα λιγάκι 😛
Γιατί γυρίζω σπίτι πιο αργά από τις 00:00 συνήθως.
Αλλιώς ίσως βόλτα με το κατοικίδιο της κολλητής μου που μένουμε δίπλα και θέλει παρέα κάποιες φορές.
Ή μπορεί να θελουμε άραγμα σε κάποιο ωραιο σημείο και να μείνουμε μέχρι πολύ αργά έξω ή και όλο το βράδυ
(Ενταξει μόνη δεν βγαίνω, πολύ σπανια και αν είναι να γυρίσω σπίτι μόνη θα ναι σχετικά νωρισ, κατά τη 1, και βγαίνω με παρέα που μένει εντελώς αλλού και δεν παίζει αμαξι αλλά ΜΜΜ)

Σε ποιά δουλειά ή σχολή τελειώνει το μάθημα μετά τις 00:00 ;

Βόλτα με το κατοικίδιο ; Εγώ το κατοικίδιο το βγάζω κατά τις 20:00 και είναι μια χαρά.

Δεν μένω σε πόλη αλλά σε εξοχικό αλλά όσες φορές έμενα δεν είχα επιθυμία να κυκλοφορώ έξω στα βαθιά μεσάνυχτα.

Επιπλέον φοβάμαι ειδικότερα περιοχές που δεν έχουν καλό φωτισμό.

Μια φορά είχα ξενυχτήσει στην σαλόνικα όταν ήμουν 19 και είχα πάει να συναντήσω έναν φίλο, και πήγαμε μαζί σε νυχτερινό κλάμπ στη πέγκυ.

Γενικότερα πάντως δεν είμαι υπέρ του να κυκλοφορώ έξω στην πόλη αργά.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Σε ποιά δουλειά ή σχολή τελειώνει το μάθημα μετά τις 00:00 ;
Δεν είπα ότι τότε τελειώνω με σχολή ή δουλειά, αλλά πολλές φορές σχολή τελειώνω στις 9, ε μετά θα παίξει έξοδος πχ καπάκι ή απλά έξοδοι αργά το βράδυ. Οπότε και γενικά προτιμάμε βράδυ
Βόλτα με το κατοικίδιο ; Εγώ το κατοικίδιο το βγάζω κατά τις 20:00 και είναι μια χαρά.
Για τη βραδινή του βόλτα το βγάζει κατά τις 12
Δεν μένω σε πόλη αλλά σε εξοχικό αλλά όσες φορές έμενα δεν είχα επιθυμία να κυκλοφορώ έξω στα βαθιά μεσάνυχτα.

Επιπλέον φοβάμαι ειδικότερα περιοχές που δεν έχουν καλό φωτισμό.
ενταξει, παίζει ρόλο το που μένεις..
Δεν είμαι σε «δύσκολη» περιοχή συν του ότι δεν είμαι μονάχους μονάχους :P
Μια φορά είχα ξενυχτήσει στην σαλόνικα όταν ήμουν 19 και είχα πάει να συναντήσω έναν φίλο, και πήγαμε μαζί σε νυχτερινό κλάμπ στη πέγκυ.

Γενικότερα πάντως δεν είμαι υπέρ του να κυκλοφορώ έξω στην πόλη αργά.
Έχει να κάνει και με το πως έχεις συνηθίσει να βγαίνεις, τις παρέες σου και το πρόγραμμα σου λιγάκι.

Πέρα από όλα τα άλλα, έχει και μια ομορφιά το βράδυ η πόλη


Ποιο είναι το μεγαλύτερο χρηματικό ποσο που έχεις δωσει ποτέ σε αντικείμενο που τελικά άφησες στην άκρη και δε χρησιμοποιησες ελάχιστα ή ποτέ;
200€ ένα ταμπλετ, το χρησιμοποίησα πολύ λίγο και το χάρισα στην αδερφή μου.
Είδα πως το κινητό μου εν τελει είναι αναντικατάστατο και βολικότερο των πάντων

Ποια είναι η ιδανική μέρα για σένα;
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Δεν είπα ότι τότε τελειώνω με σχολή ή δουλειά, αλλά πολλές φορές σχολή τελειώνω στις 9, ε μετά θα παίξει έξοδος πχ καπάκι ή απλά έξοδοι αργά το βράδυ. Οπότε και γενικά προτιμάμε βράδυ

Για τη βραδινή του βόλτα το βγάζει κατά τις 12

ενταξει, παίζει ρόλο το που μένεις..
Δεν είμαι σε «δύσκολη» περιοχή συν του ότι δεν είμαι μονάχους μονάχους :P

Έχει να κάνει και με το πως έχεις συνηθίσει να βγαίνεις, τις παρέες σου και το πρόγραμμα σου λιγάκι.

Πέρα από όλα τα άλλα, έχει και μια ομορφιά το βράδυ η πόλη



200€ ένα ταμπλετ, το χρησιμοποίησα πολύ λίγο και το χάρισα στην αδερφή μου.
Είδα πως το κινητό μου εν τελει είναι αναντικατάστατο και βολικότερο των πάντων

Ποια είναι η ιδανική μέρα για σένα;

Τώρα μένω σε εξοχικό όπου δεν υπάρχει άνθρωπος. Οσον αφορά τον φωτισμό αναφέρθηκα για τον καιρό που έμενα σε πόλη.

Καλά εννοείται έχει ομορφιά το βράδυ.Τον χειμώνα νυχτώνει από τις 18:00 πχ , δεν είναι ανάγκη να βγώ 00:00 για να την απολαύσω.

Για εξόδους και παρέα, δεν είμαι φοιτητής και όσο είχα δουλειά έπρεπε να ξυπνήσω το πρωϊ.Επιπλέον δεν είμαι άνθρωπος που βρίσκεται με παρέα συχνά.Προτιμώ την ησυχία μου και δεν μου αρέσει το αλκοόλ.

Η ιδανική μέρα είναι αυτή που έχω ελεύθερο χρόνο να αράξω και να λιώσω στο playstation.

Ερώτηση :
Προτιμάτε Καφέ ή ρόφημα Σοκολάτας ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top