Ρώτα με να σε ρωτώ

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καφέ


Σε τι ηλικία έμαθες (αν έμαθες) κολύμπι και ποδήλατο;
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Κολύμπι στα 5.5 που έπεσα κατά λάθος σε μια μεγάλη πισίνα και παραλίγο να πνίγω, λολ.
Ποδήλατο στα 7 μέσα στο καλοκαίρι. Από τότε ghost rider ο SOx ρε.

Σε ποια ηλικία έδωσες το πρώτο σου φιλί;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Στην εκτη δημοτικου :D δεν ξεραμε και τι ηταν :D


Ιδια ερωτηση παιδια
Σε ποια ηλικία έδωσες το πρώτο σου φιλί;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
3 χρόνων, και σε ξαδέρφη κιόλας. Έχω και φωτογραφικό υλικό.

#Thuglife.

Τι σε νευριαζει, και τι κάνεις όταν νευριάζεις.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
με νευριαζει η αχαριστία , η αδικία και το κουτσομπολιό
αυτο που κάνω είναι να προσπαθώ να μένω ήρεμη ή να δείχνω ήρεμη ώστε να μην ανεβάσω τόνους και δεν επικεντρωθούν στα επιχειρήματά μου

σου εχουν κανει ποτε δωρο που δεν σου αρεσε μια αλλα το παιξες χαρουμενος; αν ναι τι;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
σου εχουν κανει ποτε δωρο που δεν σου αρεσε μια αλλα το παιξες χαρουμενος; αν ναι τι;
Χμ στο περίπου... μου έχουν κάνει δώρα που δεν μου άρεσαν, όμως δεν το έπαιξα χαρούμενη. Είχα όντως χαρεί γιατί με σκέφτηκαν κτλ, αλλά το δώρο σαν δώρο δεν μου άρεσε.
Κυρίως οι γιαγιάδες, θείες κτλ και ήταν πυζαμάκια, διακοσμητικά για το δωμάτιο.

Α αποκορύφωμα ήταν σετ λευκών ειδών, σεντόνια, μπουρνούζι κτλ



Θεωρείς τον εαυτό σου καταναλωτικό ; Εάν ναι, κυρίως σε τι;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να τον θεωρώ σε όλα.
Ξοδεύω παρα πολλα χρήματα είμαι απίστευτα σπάταλη και αγοράζω μαλακίες.
Προσπαθώ να το ελέγξω και εχω περισσότερη εμμονη με τα παππούτσια.
σε τρομάζει ο θανατος;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
παλιά ναι με τρόμαζε ο θάνατος αλλά μετά αποδέχθηκα ότι κανένας δε μένει ζωντανός για πάντα

είσαι ικανοποιημένος/η με τη κατοικία όπου διαμένεις ή θες να μετακομίσεις σε μικρότερο/μεγαλύτερο σπίτι;
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
/η με τη κατοικία όπου διαμένεις ή θες να μετακομίσεις σε μικρότερο/μεγαλύτερο σπίτι;
Το σπίτι μια χαρά είναι, οι γονείς να φύγουν.

Σε κλίμακα οπου 0=κάθομαι σε μια γωνιά και δεν μιλάω ποτέ σε κανέναν και 10=χορεύω ασταμάτητα και πρήζω τον υπόλοιπο κόσμο να σηκωθεί να χορέψει, που τοποθετείς τη συμπεριφορά σου σε ένα πάρτι?
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποιο νουμερο είναι πως ασχολούμαι με τον σκύλο ;
0 θα πώ αλλα θα εννοώ αυτο που ειπα
εχεις χασει απο την ζωη σου ανθρωπο ( οχι απο θανατο) και τον σκεφτεσαι ακόμη και σήμερα;
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Nαι ....

Θα ήθελες να πετύχεις γρήγορα τη θέση που ονειρεύεσαι στη δουλειά σου και μετά για πολλά χρόνια να έχεις μια πολύ καλή θέση χωρίς πολύ ενδιαφέρον, ή να παλέψεις πολύ και να αργήσεις να κερδίσεις μια θέση που θα είναι μια συνεχής πρόκληση ?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το 1ο, ποτέ μου δεν αντιμετώπισα τη δουλειά σαν αυτοσκοπό.


Πώς αντιδράς συνήθως όταν καταλαβαίνεις ότι σου λένε ψέματα;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ε σε πλαίσιο σχολής/επαγγελματικό κτλ πολύ χαλαρα, οριακά δεν ασχολούμαι ή για να ασχοληθώ πρέπει να χει σημασία για την επαγγελματική μου θέση.
Σε προσωπικό επίπεδο γινομαι ταύρος σε γυαλοπωλειο.
Δεν δέχομαι ούτε το ψέμα, ούτε τον εμπαιγμό, ακριβώς γιατί λειτουργώ πολύ αλλιώς.
Ο,τι νιώθω και πιστεύω θα το πω no matter what, τα ψέμματα και οι υποκρισίες δεν είναι του στυλ μου και αν δω ότι και άτομο του κύκλου μου το κάνει, παίρνει πόδι.



Θα ήθελες να μάθεις μια ακόμη ξένη γλώσσα; Αν ναι, ποια και γιατί;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Ε σε πλαίσιο σχολής/επαγγελματικό κτλ πολύ χαλαρα, οριακά δεν ασχολούμαι ή για να ασχοληθώ πρέπει να χει σημασία για την επαγγελματική μου θέση.
Σε προσωπικό επίπεδο γινομαι ταύρος σε γυαλοπωλειο.
Δεν δέχομαι ούτε το ψέμα, ούτε τον εμπαιγμό, ακριβώς γιατί λειτουργώ πολύ αλλιώς.
Ο,τι νιώθω και πιστεύω θα το πω no matter what, τα ψέμματα και οι υποκρισίες δεν είναι του στυλ μου και αν δω ότι και άτομο του κύκλου μου το κάνει, παίρνει πόδι.



Θα ήθελες να μάθεις μια ακόμη ξένη γλώσσα; Αν ναι, ποια και γιατί;

Ρώσικα από νταλκά, προσωπική μπαταριά.
Κινέζικα από πολύ περιέργεια γιατι ειναι διαφορετική από τα λατινογενή ή και για μελλοντικό εργασιακό όφελος
Γαλλικά και Ισπανικά από γούστο.

Ιδια ερωτηση.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ουγγρικά, για να καταλαβαίνω τι τρώω από το σουπερμάρκετ, λολ.

Ποιο ποτό είναι το αγαπημένο σου, για το καλοκαίρι;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χμμ από ποτό-ποτό μια βότκα με πάγο και λεμόνι είναι πάντα εντός κάθε εποχής



ποιο είναι το επαγγελματικό όνειρο που θες να πραγματοποιήσεις ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να γινω businesswoman :D
Καποια στιγμη θα ρθει κι αυτο :D


Ποιο απωθημενο ηθελες πολυ να κανεις και το εχεις αφησει?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άρση βαρών, και δυστυχώς θα μείνει απωθημένο γιατί τα χρόνια πέρασαν.

Ίδια ερώτηση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Να μεταναστεύσω ή ένα πιο απλό να χειρουργήσω τα ματια να φύγει η μυωπία.

Ίδια ερώτηση.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Να ασχοληθώ με την υποκριτική, δυστυχώς περιορίστηκα στις σχολικές παραστάσεις

Αν σου επιτρεπόταν να πιείς μόνο ένα είδος ποτού για την υπόλοιπη ζωή σου, ποιο θά ήταν;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top