Ρώτα με να σε ρωτώ

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Εμπνέω και παρακινώ το άτομο δίπλα μου να πετυχαίνει τους στόχους του.
Ίδια ερώτηση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Συνοπτικά: Ακούω, κατανοώ, είμαι ήσυχος άνθρωπος και άνετος αφήνοντας την άλλη να ανασάνει, και πάνω απ όλα αξιόπιστος ότι αν επιλέξει να το αφήσει πάνω μου θα το λύσω.

Ιδια ερώτηση.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
είμαι πάρα πολυ περίπλοκη με την καλή έννοια και ο άλλος δεν βαριέται εύκολα
ίδια ερώτηση
 

pftttt

Νεοφερμένος

Ο pftttt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ιδανικά μιλώντας, πολλά, μάλλον.

Στην πραγματικότητα όμως, αυτό εξαρτάται πολύ από τη ψυχική μου κατάσταση καθώς και από το ό,τι μου βγαίνει να προσφέρω στον καθένα σε μια δεδομένη στιγμή- π.χ. όταν διανύω μια δύσκολη περίοδο και η κρίση μου είναι θολωμένη ή/και όταν κάποιος δημιουργεί προβλήματα από το πουθενά και επιλέγει συνέχεια να μου ρίχνει στάχτη στα μάτια κλονίζοντας έτσι την εμπιστοσύνη μου, τότε μάλλον δεν είμαι σε θέση να προσφέρω τίποτα καλό...

Προσπαθώ βέβαια να είμαι ειλικρινής και επιθυμώ πάντα να ξεκαθαρίζω τα πράγματα ριν αποφασίσω αν θα κλείσω ένα κεφάλαιο στη ζωή μου ήανοίξω ένα νέο.


Ποιο είναι το χειρότερο σημείο στο οποίο σ´εχει φτάσει η περιέργεια σου ;
 

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Ψάξιμο κινητού, ακόμη νιώθω self-loathing κάθε φορά που το σκέφτομαι.
ίδια ερώτηση
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πω χάλια ερώτηση για εμένα επειδή δεν είμαι καθόλου περίεργη
μια φορά κρυφάκουγα στο λεωφορείο ενα ζευγάρι που μάλωνε νομίζω αυτό είναι το μαξ
Μεχρι που θα έφτανες για να κρατήσεις κάποιον-α που θέλεις πολύ στη ζωη σου αλλα αυτος-η οχι;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέχρι την πόρτα. Δεν θέλω ανθρώπους που δεν με θέλουν.


Are you lonely?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ναι.



Ποιο ήταν το τελευταίο δώρο που πήρες;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
φακ δεν προλαβα
το βάζω σε παρένθεση
[είμαι απο τη φύση μου lonely
δεν υπάρχει άνθρωπος να χει δώσει περισσότερα άκυρα σε εξόδους και φίλους απο εμένα
αλλά περνάω πολύ καλά σόλο,μάλλον καλύτερα]



το τελευταιο δωρο που πηρα ήταν ενα βιολι


ίδια ερωτηση
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δε θυμάμαι.


Τι σου αρέσει να συζητάς συνήθως στο 1ο ραντεβού;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Για το τωρα τους και τι σχεδια εχουν. Παντα ετσι ξεκινουσα την κουβεντα και μετα ερχονταν και αλλες συζητησεις βεβαιως.

Ιδια ερωτηση παιδια.
Τι σου αρέσει να συζητάς συνήθως στο 1ο ραντεβού;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την γραφική απόδειξη του Πυθαγόρειου θεωρήματος. Έχω πάντα την παρουσίαση μαζί μου στο κινητό.

Τι δεν σου αρέσει να συζητάς συνήθως στο 1ο ραντεβού;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οσο περίεργο κι αν ακουστεί δεν μου αρέσει να συζητάω τοσο για προσωπικα πχ τι δουλεια κανεις , που μενεις αν εχεις αδερφια κτλ
Πιο πολυ μου αρεσει να ανοιξω καμια βαθεια καμμενη φιλοσοφικη συζητηση να δω αν ο τυπος σκεφτεται και αν μπορουμε να κανουμε τετοιες συζητησεις.
Αν οχι tyn.

Θεωρεις κακο το να κανεις σεξ στο πρωτο ραντεβου;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αν εννοείς αν το θεωρώ ανήθικο, φυσικά και όχι. Ο καθένας ας εκφραστεί όποτε και όπως νιώθει. Πιστεύω όμως ότι καλό είναι να δίνεται λίγος χρόνος (έστω και 1-2 ραντεβού παραπάνω) για να έχει αναπτυχθεί μια μικρή οικειότητα.

Ίδια ερώτηση.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καθόλου κακό, θεωρώ ότι την οικειότητα την αισθάνεσαι απ' την αρχή αλλιώς δεν πρόκειται...


Υπάρχει κάποια φαντασίωση στο σεξ που ενώ είναι πολύ διαδεδομένη, εσένα δε σε τραβάει καθόλου; αν ναι, ποια;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σεξ με έναν άντρα και άλλη μια γυναίκα μαζί
sorry, δεν με ελκύουν σεξουαλικά καθόλου οι γυναίκες :(
ίδια ερώτηση
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Να της ρίχνεις σφαλιάρες ή να τη βρίζεις και το αντίστροφο να τα κάνει εκείνη επίσης.

Ίδια ερώτηση
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κρεσέντο στο πρόσωπο

Πού ήταν οι καλύτερες διακοπές/ταξίδι που έχεις πάει;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πολωνία

Τι θα φας σήμερα για μεσημεριανό;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top