Ρώτα με να σε ρωτώ

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πέτρινα χρόνια

Αγαπημένο βραδινό φαγητό
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πατατάκια τσιπιτα ρίγανη και amstel.

Πως αντιδράς όταν βρίσκεσαι υπό πίεση;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πιο συγκεντρωμένα και ψύχραιμα απ' ό,τι χωρίς.


Τι τρως συνήθως για πρωινό;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
δεν είναι κάτι συγκεκριμένο. αν έχω χρόνο, θα φτιάξω πανκεικς (είτε στο τηγάνι είτε στον φούρνο). αν δεν έχω, θα φτιάξω είτε πόριτζ είτε γιαούρτι με φρούτα και κάτι σε ξηρό καρπό (στην χειρότερη).

χειρότερο ραντεβού που σου έχει τύχει; (παίζει και να έχει ξαναγίνει η ερώτηση αλλά δεν θυμάμαι)
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
δεν είναι κάτι συγκεκριμένο. αν έχω χρόνο, θα φτιάξω πανκεικς (είτε στο τηγάνι είτε στον φούρνο). αν δεν έχω, θα φτιάξω είτε πόριτζ είτε γιαούρτι με φρούτα και κάτι σε ξηρό καρπό (στην χειρότερη).

χειρότερο ραντεβού που σου έχει τύχει; (παίζει και να έχει ξαναγίνει η ερώτηση αλλά δεν θυμάμαι)
να βαριεμαι τοσο που να μην εχω τι να πω (δυσκολο για μια γλωσσοκοπανα :redface:). Καταληξαμε να λεμε πραγματα που μου ηταν ψιλοαδιαφορα, οποτε περιμενα να περασει ενα διωρο εστω για να μπορω να την κανω

το αγαπημενο σου χομπι ?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γράφω τραγούδια. Και γενικά γράφω.


Τι θα έκανες την τελευταία μέρα της ζωή σου?
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Γράφω τραγούδια. Και γενικά γράφω.


Τι θα έκανες την τελευταία μέρα της ζωή σου?
Μας έχεις κολλήσει με την ερώτηση σου

Δεν μπορώ να ξέρω τι ακριβώς, αλλά σίγουρα θα ήθελα να κάνω αυτό που δεν τόλμησα ποτέ (αν υπάρχει). Μάλλον κάτι πολύ ριψοκίνδυνο

Πως διαχειρίζεσαι έναν καυγά ?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Συνήθως έρχομαι με ειρηνικές διαθέσεις κι επιδιώκω τον διάλογο αλλά αν ο άλλος είναι νευρικός και φωνάζει μπορεί να με παρασύρει.


Πώς θα ήθελες να σου φέρονται ιδανικά οι κοντινοί σου άνθρωποι;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μην κατακρίνουν τις επιλογές μου και να είσαι συζητήσιμοι.

Τι θα ήθελες για δώρο γενεθλίων;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
χμμμ απλή, ευγενική και γενικόλογη εξήγηση ότι δεν τραβάει.. και θα αναφερόμουν αναλυτικά μόνο αν υπήρχε η πίεση από την άλλη πλευρά. Πάντως δεν θα έλεγα δράκους ή λοιπές μπούρδες "δεν είμαι σε φάση/φυσάει στραβά ο αέρας/είσαι πολυ καλ@ για μενα"κτλ κτλ.

Τί κάνεις όταν νιώθεις μπερδεμένος/η (για επαγγελματικά, προσωπικά ή και τα δύο)?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
χμμμ απλή, ευγενική και γενικόλογη εξήγηση ότι δεν τραβάει.. και θα αναφερόμουν αναλυτικά μόνο αν υπήρχε η πίεση από την άλλη πλευρά. Πάντως δεν θα έλεγα δράκους ή λοιπές μπούρδες "δεν είμαι σε φάση/φυσάει στραβά ο αέρας/είσαι πολυ καλ@ για μενα"κτλ κτλ.

Τί κάνεις όταν νιώθεις μπερδεμένος/η (για επαγγελματικά, προσωπικά ή και τα δύο)?
χαλαρωνω σε φαση κλεινω φωτα πχ ή ακουω τη μουσικη που μου αρεσει,και προσπαθω εκεινη τη στιγμη αυτο που με απασχολει να το δω εξω απο μενα,σαν να ηταν προβλημα της κολλητης μου για παραδειγμα τι θα τη συμβουλευα εγω,αποστασιοποιουμαι και αυτη η αποστασιοποιηση και η ηρεμια βεβαιως μου δινουν τις πληροφοριες που θελω για να αποφασισω τι θα κανω και πως θα κινηθω εν τελει.


Τι κανεις οταν εισαι νευριασμενος? :P
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Συνήθως άθελά μου σπάω και τα νεύρα των υπολοίπων. <3


Ποιο ήταν το πρώτο φαγητό που έμαθες να μαγειρεύεις; (τοστ και αυγό δε μετράνε)
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χμμ μπιφτέκια ή μακαρόνια με κιμά νομίζω..

Ποιο αντικείμενο θες να έχεις πάντα μαζί σου (εκτός από κινητό,κλειδιά) ;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ο,τι έχει ψάρι (εξαιρείται τόνος-σολομός)

μια παραξενιά που έχεις και σου τη δίνει ;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σιχαίνομαι ν' ακούω τους ήχους που κάνει κάποιος όταν μασάει το φαγητό του, κυρίως όταν μασάει πολύ δυνατά και με ανοιχτό το στόμα. Μου την δίνει γιατί είναι πολύ συνηθισμένο και θα έπρεπε να μην μ' ενοχλεί τόσο πια, αλλά συνεχίζει να με δυσκολεύει.

Ίδια ερώτηση
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω παρά πολύ καλή ακοή, σε βαθμό που πάω να κοιμηθώ και ακούω τα πάντα σε διπλανά δωμάτια με πόρτες κλειστές και πρέπει να φοράω οτασπιδες. Ακούω και μέσα από αυτές αλλά τουλάχιστο γίνεται πιο χαμηλός ο ήχος. Λόγο αυτού δε μπορώ να κοιμηθώ τα βράδια εκτός και αν είμαι κομμάτια σε υπερβολικό βαθμό. Δεν θα είχα θέμα να κουφαθω λίγο.

Ίδια ερώτηση.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ok,
Το πιο περιεργο πραγμα θεωρω πως ειναι το γεγονος οτι δεν μπορω να κρατησω για πολύ ωρα eye contact με καποιον ξενο οταν του μιλαω.Θα κανω ισως και διαφορα αψυχολογητα ωστε να αποφυγω να το διατηρησω.
Δεν ξερω γιατι , δεν μπορω να το εξηγησω ισως με πιανει το social anxiety μου,ισως απλα πιστευω πως χανω τον χρονο μου.
Ποιο πιστευεις πως ειναι το δυνατο σου σημειο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top