Ρώτα με να σε ρωτώ

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 8,738 μηνύματα.
Πατατάκια τσιπιτα ρίγανη και amstel.

Πως αντιδράς όταν βρίσκεσαι υπό πίεση;

Agaphbou

Διάσημο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 3,296 μηνύματα.
Πιο συγκεντρωμένα και ψύχραιμα απ' ό,τι χωρίς.

Τι τρως συνήθως για πρωινό;

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,885 μηνύματα.
δεν είναι κάτι συγκεκριμένο. αν έχω χρόνο, θα φτιάξω πανκεικς (είτε στο τηγάνι είτε στον φούρνο). αν δεν έχω, θα φτιάξω είτε πόριτζ είτε γιαούρτι με φρούτα και κάτι σε ξηρό καρπό (στην χειρότερη).

χειρότερο ραντεβού που σου έχει τύχει; (παίζει και να έχει ξαναγίνει η ερώτηση αλλά δεν θυμάμαι)

yorkie

Νεοφερμένος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 100 μηνύματα.
δεν είναι κάτι συγκεκριμένο. αν έχω χρόνο, θα φτιάξω πανκεικς (είτε στο τηγάνι είτε στον φούρνο). αν δεν έχω, θα φτιάξω είτε πόριτζ είτε γιαούρτι με φρούτα και κάτι σε ξηρό καρπό (στην χειρότερη).

χειρότερο ραντεβού που σου έχει τύχει; (παίζει και να έχει ξαναγίνει η ερώτηση αλλά δεν θυμάμαι)
να βαριεμαι τοσο που να μην εχω τι να πω (δυσκολο για μια γλωσσοκοπανα :redface:). Καταληξαμε να λεμε πραγματα που μου ηταν ψιλοαδιαφορα, οποτε περιμενα να περασει ενα διωρο εστω για να μπορω να την κανω

το αγαπημενο σου χομπι ?

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 8,738 μηνύματα.
Γράφω τραγούδια. Και γενικά γράφω.

Τι θα έκανες την τελευταία μέρα της ζωή σου?

Χρήστες Βρείτε παρόμοια