Ρώτα με να σε ρωτώ

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
english countryside ιδανικα
γενικα θα λεγα χωριο, αλλα δεν παιρνω ορκο γιατι ολη μου τη ζωη την εχω περασει σε πολη, οποτε δεν μπορω να ξερω σιγουρα αν δεν εχω την συγκριση

ποιο περιεργο ονομα θα εδινες στο παιδι σου?
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Σοφοκλής ονοματάρα αγαπώ

Ίδια ερώτηση, ποιο περίεργο όνομα θα έδινες στο παιδί σου;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αστραία (?)



Πότε ήταν η τελευταία φορά που έκλαψες;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,858 μηνύματα.
Αστραία (?)



Πότε ήταν η τελευταία φορά που έκλαψες;
Το ιδιο όνομα έχω σκεφτεί κι εγω για την κόρη μου εαν κάνω! Τι σύμπτωση!

Πριν ένα μήνα έκλαψα τελευταία φορά, άσχημα όμως.


Πότε ήταν η τελευταία φορά που έκανες γουρουνιά και έφαγες κάτι εξαιρετικά αμαρτωλό και πρόστυχο θερμιδολάγνε τύπε ή τύπισσα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σήμερα. Τσακισα ένα πίτα κλαμπ το μεσημέρι και όταν γύρισα από το βουνό ο πατέρας μου είχε κάνει παϊδάκια και λουκάνικα και εντάξει τα τσακισα και αυτά. Μετά έφαγα και σοκοφρετα.


Τι θέλεις να κανεις πρώτου κλείσεις τα 30;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα ήθελα σίγουρα να πάω ένα ταξίδι στο εξωτερικό, Ισπανία κατά προτίμηση.


Έχεις κάποιο αγαπημένο μέρος που πηγαίνεις όταν είσαι ψυχολογικά χάλια;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμμ μάλλον όχι. Μπορώ να καταρρεύσω ψυχολογικά οπουδήποτε, δεν έχω θέμα.


Αν ήσουν μουσική, τι είδος θα ήσουν;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μια μέρα από ένα ταξίδι που είχα κάνει όταν ήμουν 2 χρονών σε πολύ εξωτικό προορισμό και δε θυμάμαι απολύτως τίποτα.


Ποια είναι τα αγαπημένα σου μπισκότα;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αρκετά.


Με κλίμακα από 1-5 πόσο σε ζορίζει η καραντίνα;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Καθόλου.

Πόσους πραγματικούς φίλους πιστεύεις οτι έχεις;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια πραγματική φίλη έχω σήμερα κι αυτή είναι παιδική μου φίλη, με γνωρίζει απ'έξω κι ανακατωτά, και διαθέτει ακριβώς εκείνη την κατάλληλη δόση καφρίλας που χρειάζεται κανείς για να με ανέχεται.

Οι υπόλοιποι είναι λίγο φίδια και τους αγαπώ λιγότερο.


Τι σε βοηθάει να κουλαντρίσεις τα νεύρα σου;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να αυτομαστιγώνομαι.

Τι πιστεύεις οτι σου λείπει για να είσαι χαρούμενος-η;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η χαρά κατ' εμέ δεν εξαρτάται απ' το τι έχεις. Είμαι χαρούμενος άνθρωπος, ακόμη κι όταν όλα πάνε κατά διαόλου, οπότε δε μου λείπει τίποτα.



Τι ώρα κοιμάσαι συνήθως και τι ώρα ξυπνάς;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
5 και ξυπνάω 12-2

Η χαρά κατ' εμέ δεν εξαρτάται απ' το τι έχεις. Είμαι χαρούμενος άνθρωπος, ακόμη κι όταν όλα πάνε κατά διαόλου, οπότε δε μου λείπει τίποτα.

Δοκίμασε να τεστάρεις την θεωρία σου μένοντας άστεγη, άφραγκη και άνεργη.



Ποιο είναι το πολυτιμότερο αντικείμενο στην κατοχή σου?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
edit.. my liver (157.000$, not bad)

ποια ηταν η τελευταια φορα που τσαντιστηκες και γιατι, και πως αντεδρασες? (ναι γεια σας απο την ψυχολογικη υποστηριξη καλουμε..)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χθες που έκανα βλακεία στο τίτσου και δε χτύπησα τον αντίπαλο όταν έπρεπε με αποτέλεσμα να χάσουμε το γκειμ, ε εκείνη τη στιγμή τίλταρα και άρχισα να σπαμάρω ασυνάρτητα γράμματα στο τσατ, μετά μου πέρασε.


Ποιο είναι το αγαπημένο σου επιτραπέζιο παιχνίδι;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top