Ρώτα με να σε ρωτώ

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Φτιάχνω ωραίο αρνί με πατάτες στον φούρνο.



Ποιο είναι το χειρότερο ανέκδοτο που έχεις ακούσει ποτέ σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πόσο ύπουλοι οι άντρες. Πετάνε ένα «κοριτσάκι μου» και ξεχνάς γιατί ... τι ψάχνεις σ'έναν άντρα; τι του βρήκα?


Ποια ειναι η καλυτερη ατακα που ακουσες ποτε?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν είναι ατάκα ακριβώς, αλλά αυτό εδώ το κείμενο ήταν μια μεγάλη αφύπνιση για μένα πριν κάποια χρόνια και έκτοτε δεν το ξέχασα ποτέ:

People-are-Allowed-to-Leave-You.jpg



Πώς θα περιεγραφες το ιδανικό για σένα τοπίο; (δεν είναι ανάγκη να είναι ρεαλιστικό, μπορεί να έχει σύννεφα από μαλλί της γριάς ξέρω γω)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Agaphbou
τελειο το κειμενακι συγκλονιστικο οντως :yes:

θα ελεγα αμμουδια και θαλασσα και οι παφλασμοι των κυματων,αυτο:yes:

Ιδια ερωτηση παιδια

Πώς θα περιεγραφες το ιδανικό για σένα τοπίο; (δεν είναι ανάγκη να είναι ρεαλιστικό/γήινο)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια πετρόχτιστη αυλή σε ορεινό χωριό. Καλοκαίρι, πάνω να υπάρχει κληματαριά γεμάτη φύλλα και σταφύλια. Στην μέση της αυλής ξύλινο τραπέζι με αρνί ψητό στο κέντρο και ανοιχτά κρασιά, ενώ η αυλή να είναι χτισμένη σε σημείο όπου να έχει θέα όλον τον κάμπο από κάτω.


Αφήνω την ίδια ερώτηση γιατί δεν είμαι καλός να βρίσκω ερωτήσεις.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
d0137af7df.gif

Αρκεί να'χει θάλασσσα. :)






Με ποιον από τους δυο γονείς σου συννενοείσαι καλύτερα, ποιον νιώθεις περισσότερο κοντά σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ανάλογα το θέμα, σε κάποια πράγματα συνεννοουμαι καλύτερα με τη μάνα μου, σε κάποια με τον πατέρα μου. Τους νιώθω εξίσου κοντά μου, απλώς με τη μάνα μου μπορώ να ανοιχτώ λίγο παραπάνω σε συγκεκριμένα θέματα επειδή είναι γυναίκα. Αλήθεια είναι τόσο συμπληρωματικοί που δεν μπορώ να τους συγκρίνω.



Ποιος είναι ο χειρότερος σωματικός πόνος που έχεις βιώσει ποτέ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κολικος εντέρου όταν ημουνα γυμνάσιο. Είναι ένας φρικτά απαίσιος πόνος που προκαλείται από την δυσκοιλιοτητα και σε χτυπάει ψηλά στο στομαχι. Κάθε ανάσα που παίρνεις γινεται και εντονότερος και η μόνη λύση ειναι να πας τουαλέτα και να σφιχτεις σαν τρελός να τα βγάλεις πράγμα που κανει τον πόνο απίστευτα μεγαλύτερο για εκείνο το διάστημα η να πας νοσοκομείο να σου βάλουν υπόθετο. Ούτε στο εχθρό μου.


Τι ειναι αυτο που σου χαρίζει την μεγαλύτερη ευτυχία στη ζωή;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αυτη τη στιγμη το hbo

ποσο τακτικα κοιτας την ωρα μεσα στη μερα?
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είμαι καθόλου αισιόδοξ@.



Ποιο στυλ ντυσίματος θεωρείς ότι σε αντιπροσωπεύει;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
casual
beabafae509b75e5ac8e771c85ccb182.jpg

Ιδια ερωτηση παιδια
Ποιο στυλ ντυσίματος θεωρείς ότι σε αντιπροσωπεύει;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
casual chic


Ποια είναι η πρώτη σου σκέψη το πρωί που ξυπνάς;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα γιατί τελείωσε το όνειρο πριν μπούμε στο ψητό πάλι?



Ποια είναι η πρώτη σου σκέψη το πρωί που ξυπνάς;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Πάμε πάλι από την αρχή...

Για τί θα έδινες τα πάντα για να αποκτήσεις;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
για εναν κοσμο που δεν χρειαστει να δουλεψω ποτε στη ζωη μου, αλλα που τετοια τυχη

σε ποιο ταλεντ σοου θα πηγαινες ως διαγωνιζομενος ή ως κριτης?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ως διαγωνιζομενος σε κανένα, ως κριτής... Το GNTM πιάνεται για talent show; :laugh: Μόνο εκεί θα πήγαινα.



Ποια είναι η ιδανική θερμοκρασία σπιτιού για σένα;
(Θα δω κανά 19-20 τώρα και θα πεθάνω.)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ως άτομο που έζησε το μεγαλύτερο μέρος της ζωής του στους 19-20 θα πω 28, έτσι γιατί το έχω άχτι.



Ποια είναι η ιδανική θερμοκρασία του ντούζ/μπάνιου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γύρω στους 40 νομίζω, δεν είμαι και απολύτως σίγουρη... Πολύ ζεστό πάντως.



Αν μου μαγειρευες, τι θα μου μαγειρευες;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμμ. Θα επιχειρούσα σίγουρα medium rare μπριζόλα με γλυκόξινη σος μουστάρδας, αλλά επειδή δεν μου έχω καμία εμπιστοσύνη θα έβαζα και ένα φιλέτο κοτόπουλο στο φούρνο με ρυζακι και σος γιαούρτι για μπακαπ, μην φύγεις νηστικη :P This is the extent of my skills.


Που θα ήθελες να ζήσεις μόνιμα, σε μια μεγάλη πολύ ή σε ένα χωριό;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top