Πώς ξύπνησες σήμερα;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Με ίλλιγο!! Γίνεται η ηλίαση να με έπιασε με δυό μέρες καθυστέρηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Με ίλλιγο!! Γίνεται η ηλίαση να με έπιασε με δυό μέρες καθυστέρηση!

Δύσκολο το βλέπω .... έχεις συμπτώματα όπως τα παρακάτω?

Ηλίαση

Εμφανίζεται συνήθως σε άμεση και έντονη ηλιακή ακτινοβολία, ιδίως όταν είναι απροστάτευτο το κεφάλι του ατόμου. Προσβάλλει κυρίως τα παιδιά και τους ηλικιωμένους. Η ηλίαση χαρακτηρίζεται από ερυθρό και ζεστό δέρμα προσώπου, έξαψη, πονοκέφαλο, ίλιγγο, ναυτία, εμετό και ταχυκαρδία. Οφείλεται στην ευαισθησία του εγκεφάλου στη θερμότητα και προκαλείται από τον ερεθισμό των μηνίγγων. Σε βαριές περιπτώσεις εμφανίζονται σπασμοί και απώλεια της συνείδησης. Αντιμετωπίζεται με την κατάκλιση του αρρώστου σε δροσερό περιβάλλον, ελαφρά ανύψωση του κεφαλιού και κρύα επιθέματα στο κεφάλι και τον αυχένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
με ξύπνησε η μάνα μου αλλά εγώ συνέχισα να κοιμάμαι του καλού καιρού:clapup::clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Δύσκολο το βλέπω .... έχεις συμπτώματα όπως τα παρακάτω?

Ηλίαση

Εμφανίζεται συνήθως σε άμεση και έντονη ηλιακή ακτινοβολία, ιδίως όταν είναι απροστάτευτο το κεφάλι του ατόμου. Προσβάλλει κυρίως τα παιδιά και τους ηλικιωμένους. Η ηλίαση χαρακτηρίζεται από ερυθρό και ζεστό δέρμα προσώπου, έξαψη, πονοκέφαλο, ίλιγγο, ναυτία, εμετό και ταχυκαρδία. Οφείλεται στην ευαισθησία του εγκεφάλου στη θερμότητα και προκαλείται από τον ερεθισμό των μηνίγγων. Σε βαριές περιπτώσεις εμφανίζονται σπασμοί και απώλεια της συνείδησης. Αντιμετωπίζεται με την κατάκλιση του αρρώστου σε δροσερό περιβάλλον, ελαφρά ανύψωση του κεφαλιού και κρύα επιθέματα στο κεφάλι και τον αυχένα.
Καλά δεν το ρωτούσα ακριβώς!! Αλλά Γιάννη γιατρός είσαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Καλά δεν το ρωτούσα ακριβώς!! Αλλά Γιάννη γιατρός είσαι??

Μπα που τέτοια τύχη!:(
Απλά μου αρέσει πολύ η ιατρική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χαλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
κι εγώ άστα να πάνε... το ΄'ενα μου μάτι είναι πρησμένο και έχω ένα κεφάλι βαρύυυ και με πονάει και η κοιλιά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καημένο μου γιδάκι.....
έεεεελα...τσώπα, τσώπα..... :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
αχ να 'σαι καλά evouli μου...! και μόλις έμαθα ότι ο καλός μου έχει τελικά αύριο μία παρουσίαση, που μας τα έχει φέρει άνω κάτω... αντί για σήμερα... και δεν έχω τι να φάω για πρωινό...!! Εσύ γιατί χάλια καλό μου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
νομιζω οτι αυτο με το πρωινο ειναι το χειροτερο παντως... :P χωρις πλακα, εγω αν δεν εχω να φαω πρωινο χαλαει ολο το πρωι μου,ειμαι μες στα νευρα... :hmm: ειμαι καλα γιατρε μου;;;; :P
εγω απο χθες δεν ειμαι καλα, ειμαστε στα μαχαιρια και τα νευρα μου εχουν φτασει πανω απ'το κεφαλι..... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ έτσι είμαι με το πρωινό...!!!
Ευτυχώς έφυγε η συγκάτοικος και πήρα από το γάλα της... καλά να πάθει, έτσι που άφησε το διαμέρισμα!!!!

Κι εσείς στα μαχαίρια Ευούλι;;; Χμμμ... γιατί καλό μου... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κι εσεις??? :( τι να πω... μαλλον θα ειναι αναδρομη η αφροδίτη... :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εγω ξύπνησα στις 7 από ενα ωραιότατο ξυπνητηράκι με πουλάκια και γάργαρα νερά!:clapup:

Evouli τι σου φταίει η Αφροδίτη μα τους θεούς;:( Είμαι και παιδί της θεάς Αφροδίτης (Ζυγός).:clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Μην κανονίζετε τόσο πολύ τη ζωή σας με βάση τα ζώδια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Evouli τι σου φταίει η Αφροδίτη μα τους θεούς;:( Είμαι και παιδί της θεάς Αφροδίτης (Ζυγός).:clapup: :clapup: :clapup:

ΥΓ: Μην κανονίζετε τόσο πολύ τη ζωή σας με βάση τα ζώδια!:clapup:


ειναι ο πλανητης του ερωτα γι'αυτο :P :P :P

ΥΓ: αν κανονιζα τη ζωη μου με βαση τα ζώδια τωρα μπορει και να ειχα αυτοκτονησει :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αν και ξύπνησα από το άγριο χάραμα, χωρίς να υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος, ξύπνησα αρκετά νορμάλ. Κατά τη διάρκειά της, η μέρα εξελίσσεται απίθανα, διότι πήρα θετικές απαντήσεις σε κάποια πράγματα που με απασχολούσαν!
:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με την γλυκιά φωνή της μαμάς "Ξύπναααααααααααα.....να κάνεις καμιά δουλειάαααααα...να σιδερώσεις.....δεν τα θα κάνω όλα εγω"

Κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει το κρεβάτι μου στην Πάτρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Με διάθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει το κρεβάτι μου στην Πάτρα :P
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Με την γλυκιά φωνή της μαμάς "Ξύπναααααααααααα.....να κάνεις καμιά δουλειάαααααα...να σιδερώσεις.....δεν τα θα κάνω όλα εγω"

Κάτι τέτοιες στιγμές μου λείπει το κρεβάτι μου στην Πάτρα :P

Μήπως θες να πεις η Πάτρα? Εκτός και αν το κρεβάτι της Πάτρας έρχεται με ηχομόνωση.:P

Μαμά της Βίκυ αφήστε την να κοιμηθεί λίγο ακόμα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
To κρεβάτι της Πάτρας έρχεται χωρίς μαμά! :P :P :P

Τώρα που θα ξυπνήσει θα τις δείξω τι έγραψες και θα την απειλήσω ότι αν με ξανα ξυπνήσει για δουλειές θα κάνω νετ διαδήλωση έχοντας στο πλευρό μου όλους τους στεκίτες!αμ πως; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top