Πώς ξύπνησες σήμερα;

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εμμμμ......δεν εχω κοιμηθει ακομα..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Από έναν συναγερμό αυτοκινήτου που χτυπούσε ανέμελος για κανένα δύωρο!! :jumpy:

Δίωρο αποκλείεται. Η μπαταρία θα είχε αδειάσει 3 φορές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Με δυσκολία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ηρθε η καλη μου η αδερφουλα και εκαντσε διπλα στο κεφαλι μου. Πειρα μια τρομαρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νταξ..
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Δίωρο αποκλείεται. Η μπαταρία θα είχε αδειάσει 3 φορές:P
Αν κοιμάσαι??? Ώρες ατελειώτες φαίνονται !!!
Μάλλον έστι σταμάτησε. Πέθανε η μπαταρία συνεπώς το τέλειο αντικλεπτικό. Δεν πάει πουθενά το αμάξι.
Έχει κόλπο ο ιδιοκτήτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:( μετά από 3 βδομάδες άδεια.... πως να ξύπνησα σήμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ αυτή η εκκλησία, πάλι στις 7 το πρωί πάνω από 100 φορές έκανε ντινγκ ντονγκ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μπορούν να με απολύσουν και να με ξαναπροσλάβουν....χμμμμμ...τον οκτώβρη??? σαααααας παρακαλώ.... δεν αντέχω άλλο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Αχ αυτή η εκκλησία, πάλι στις 7 το πρωί πάνω από 100 φορές έκανε ντινγκ ντονγκ...!

Πάρε απο φαρμακείο ωτοασπίδες - σφουγκαράκια και θα ησυχάσεις. Δεν είναι ότι δεν ακούς τίποτα απλά μειώνουν αρκετά τους θορύβους! Αξίζει και κάνεις καλό ύπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ξύπνησα ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΗ.
και τωρα δε μπορώ να αποφύγω αυτά τα γραφειοκρατικά της σχολής μου και παστώνομαι για να βγω έξω.
Στη μούρη και στους ωμους με αντιηλιακό, στα μπούτια με γιαούρτι (ελπίζω να μη μυρίσω με αυτή τη light δόση στο λεωφορείο!) και σε όοοολα τα υπολοιπα σημεία με bebanthol.
τι το ήθελα το νάνι στην ξαπλώστρα?:hmm:
Τουλάχιστον είχα καλή παρέα :clapup:

Οποιαδήποτε γιατροσόφια, συμβουλές ή μαγικά κόλπα, όλα ευπρόσδεκτα, για να μη ξεχνιόμαστε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Αχ αυτή η εκκλησία, πάλι στις 7 το πρωί πάνω από 100 φορές έκανε ντινγκ ντονγκ...!

Το παρατηρησα κι εγω χθες..
Χτυπαγε συνεχεια! ΣΥΝΕΧΕΙΑ ομως!
Και το κανει και καθε απογευμα στις 7, με διαφορετικο ρυθμο ομως. :worry:
Εκνευριστικο λεμε.. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
τι το ήθελα το νάνι στην ξαπλώστρα?:hmm:
Τουλάχιστον είχα καλή παρέα :clapup:
Οποιαδήποτε γιατροσόφια, συμβουλές ή μαγικά κόλπα, όλα ευπρόσδεκτα, για να μη ξεχνιόμαστε!;)
Μεγάλο Λάθος
Μια συμβουλή!! Μην το ξανακάνεις εκτός και αν είναι μετά τις 6!!!
ΧΕΧΕ αφού κοιμόσουν ποια παρέα ??? Δεν χρειάζομαι απάντηση έτσι!!!
Και εγώ πάντως έχω ροδίσει γιατί δεν μπορούσα να αποφύγω το παραλία πριν τις 4!!!

Εγώ το μόνο που ξέρω ότι κάνει καλό στο κάψιμο είναι οτιδήποτε ενυδατικό ώστε να πονάει λιγότερο και να μην ξεφλουδίσει κιόλας αν γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
ΧΕΧΕ αφού κοιμόσουν ποια παρέα ???
εεε.. δε κοιμομουν και συνεχεια. :P

Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Μια συμβουλή!! Μην το ξανακάνεις εκτός και αν είναι μετά τις 6!!!
Να σου πω φιλε μου, με τετοιο πατατρακ που εφαγα, κατα τις 6 πρεπει να εφτασα τελικα στην παραλια. Οτι που ειχε ξημερωσει!!!;) :whistle:

Γιαουρτακια, μπεπανθόλ και παγωτο (μετα απο παρότρυνση, για να δω ποσο γρήγορα λιώνει ;) ) ενυδατώνουν και σταματούν τη φλόοοογααα!!!
το ροζ καλο ειναι...το ροζ μπιφ που εγινα εγω ειναι κακο :P

αντε καλα μας μπανια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ασε γιατί και εγώ κάηκα άρκετά και θυμήθηκα ότι αν έχω καεί δεν κάνω μπάνιο με καυτό νερό!!!
Δεν χρειάζεται είμαι σαν λάβα μέσα σε θάλασσα!!
Πάντως Οκ εγώ πιστεύω ότι έχω καεί αρκετά ώστε να μην ξεφλουδίσω αποδίδοντας το μέγιστο μαύρισμα! Ειδικά το χέρι του οδηγού έχει συνηθίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δύσκολα και σε μονό κρεβάτι... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Δύσκολα και σε μονό κρεβάτι... :redface:
Τρελή προπόνηση στο θέμα τελεταίως και με τους γονείς στο δίπλα δωμάτιο!!
Σουτ μην ξυπνήσουν και φύγω ξυνισμένος όχι μόνο από τον πρωινό ξύπνημα! Και μετά χρειάζονται 10 τόνοι μεταλ στο τρένο για να ξεδώσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ξυπνησα καλουτσικα, στη συνεχεια "εστρωσα" λιγο..αλλα τώρα..... :angry: :kill: :beating: :wall: :mad17: όλα αυτά μαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ξύπνησα σούπερ!!!!!
Άλλες 2 μέρες δουλειάς και μέτα Αιγαίο σου 'ρχομαι!!!!!!
:yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παρολο που ξενυχτησα χθες, ξυπνησα νορμαλ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top