Πώς ξύπνησες σήμερα;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
απο τις φωνες της μάνας μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Από το κινητό…στις 7:30.. στον ύπνο τους με έβλεπαν?

Αθώρυβο! Η καλύτερη λύση μια φορά με πήρε μια κολ@γρια 3,30 το πρωί γιατί νόμιζε ότι έπερνε τον γιο της και απο τότε το βάζω στο αθόρυβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αθώρυβο! Η καλύτερη λύση μια φορά με πήρε μια κολ@γρια 3,30 το πρωί γιατί νόμιζε ότι έπερνε τον γιο της και απο τότε το βάζω στο αθόρυβο
:rofl: :rofl:
Δεν μπορώ να το έχω αθόρυβο, ούτε να το κλείσω δυστυχώς :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
:rofl: :rofl:
Δεν μπορώ να το έχω αθόρυβο, ούτε να το κλείσω δυστυχώς :/:

Τότε στείλε μου το κινητό σου να σε πάιρνω στις 4 που έχω αυπνίες!:P Ακόμα και το μύνημα μπορεί να σε ξυπνήσει ρε γμτ, απο τότε που το βάζω στο αθόρυβο έχω ησυχάσει.
Μπορεις να το βάλεις αθόρυβο με δόνυση όμως αν είναι κάτι επείγον θα σε ξυπνήσει η δόνυση κάποια στιγμή ειδικά αν πέρνουν συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Το ωραίο ήταν ότι επρόκειτο για πελάτη που ήθελε να κλείσει ραντεβού-έλεος- και μου λέει …΄΄ θέλω να κλείσω ένα ραντεβού για σήμερα το απόγευμα…εεεε επαγγελματικό΄΄ :wall: :mpinelik: Ευτυχώς κρατήθηκα και δεν τον έβρισα…ασκέψου να με έπαιρνε για ΄΄πονηρό΄ ραντεβού τι θα άκουγε… και κοιμήθηκα μόλις 3 ώρες ..και εγώ έχω αυπνίες…κατά τα άλλα πάντως ξύπνησα και σηκώθηκα μια χαρά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μες στο κέφι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
με την μάνα μου να με σκουντάει για να πάρω την αντιβίωση στις 9...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
με την μάνα μου να με σκουντάει για να πάρω την αντιβίωση στις 9...:/:

είσαι άρρωστη η απλά σου κάνει καψώνι ?:P

Περαστικά σου βρε ευχομαι σύντομα να γίνεις καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Τι να σας πω..., δεν περιγράφεται... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καλημέρα για σήμερα!
Νυστάζωωωωωωωωωω.
Το μυαλό ακόμα είναι σε ένα μεταβτικό στάδιο!!!! Απορώ πως οδηγάω δλδ.
Νυσταζώωωωωωωωωω.
ΖζζζζζΖΖΖΖΖΖΖζζζζ.Να μην έχει ένα κρεβάτι εδώ!! Κριμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Καλημέρα για σήμερα!
Νυστάζωωωωωωωωωω.
Το μυαλό ακόμα είναι σε ένα μεταβτικό στάδιο!!!! Απορώ πως οδηγάω δλδ.
Νυσταζώωωωωωωωωω.
ΖζζζζζΖΖΖΖΖΖΖζζζζ.Να μην έχει ένα κρεβάτι εδώ!! Κριμα!!
:confused:
Νυστάζεις, οδηγάς και ταυτόχρονα γράφεις και στο στέκι...:P

Καλημέρα κι από μένα :)
Μου φαίνεται ότι χόρτασα ύπνο αν και ξύπνησα νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω δεν χορτασα, γιατι ξενυχτησα λιγακι.
Ξυπνησα καλα ομως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα με μεγάλη δυσκολία κι όταν τελικώς τα κατάφερα ήμουν και εξακολουθώ να είμαι όλο νεύρα.... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Τι έχεις Καλή μου Επιρροή?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα με μεγάλη δυσκολία κι όταν τελικώς τα κατάφερα ήμουν και εξακολουθώ να είμαι όλο νεύρα.... :mad:
Το τσάντισες το έμβρυο μέσα! Κάτι θα του έκανες!!! Μήπως δεν το αφήνεις να γραφτεί στο φόρουμ?

:confused:
Νυστάζεις, οδηγάς και ταυτόχρονα γράφεις και στο στέκι...:P
Είμαι combo.
Αφού το έκανα στην θητεία ξύπνημα άγρια χαράματα-οδήγηση 20χλμ-παρκάρισμα-και με τρελή άνεση ύπνο στο φέρυ μποτ λες και δεν είχε συμβεί τίποτα και πήγα να τρακάρω μια φορά μόνο το σημερινό δεν είναι τίποτα! Αλλά απορώ πως γίνεται ενώ ο εγκέφαλος κοιμάται ακόμα! Πρέπει η οδήγηση να γίνεται τελείως ένστικτο σιγά σιγά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
καλημερούδια!
μετά από ένα βράδυ σιχαμένου χαμπουργκερ και νεύρα που το ιντερνετ κόλλησε, ξύπνησα αρκετά καλά, ώσπου θυμήθηκα ότι έχω διάβασμα και ξανάπεσα στην μιζέρια...:(

γιάννη, αν η μάνα μου έκανε καψώνι θαχε φύγε ι με κλοτσιά από τον 7ο!!! είμαι αρρωστούλικο...:/:

Demelene, μήπως η νύστα οφείλεται σε κανένα ξενύχτι χτες;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Demelene, μήπως η νύστα οφείλεται σε κανένα ξενύχτι χτες;;)
Δυστυχώς δεν έχει σημασία! Πραγματικά δεν έχει σημασία πόσες ώρες έχω κοιμηθεί! Το ζήτημα είναι να μην ξυπνήσω πριν τις 10 (εκεί έχω τοποθετήσει το όριο) περίπου!Βέβαια αν κοιμηθώ στις 5 το 10 είναι νωρίς αλλά δεν ισχύει το ανάποδο! Το όδιο μόνο μπροστά πάει!
Κάντε με πρωθυπουργό και θα βάλω τρελή φορολογία στα ξυπνητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ζήτωωωωω! φορολογία στα ξυπνητήρια:clapup:
μήπως να το προτείνουμε στη βουλή;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
δύσκολα
πολύ δύσκολα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν έχει σημασία! Πραγματικά δεν έχει σημασία πόσες ώρες έχω κοιμηθεί! Το ζήτημα είναι να μην ξυπνήσω πριν τις 10 (εκεί έχω τοποθετήσει το όριο) περίπου!Βέβαια αν κοιμηθώ στις 5 το 10 είναι νωρίς αλλά δεν ισχύει το ανάποδο! Το όδιο μόνο μπροστά πάει!
Κάντε με πρωθυπουργό και θα βάλω τρελή φορολογία στα ξυπνητήρια!


Τι τραβάς... παιδί μου και εσύ!!!!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top