Πώς μας βλέπουν οι άλλοι!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
+ Αγαπά πολύ την δουλειά της
- Κάθεται πάρα πολλές ώρες μέσα στο σπίτι, μπροστά στο πισι (σαν εμένα:P)

έντιτ: με πρόλαβες. οκ μην το λάβετε υπόψιν
-Πολύ γλυκιά
-Παραείνει ευαίσθητη και μπορεί να πληγωθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
@Michelle

+Ξέρεις τι θέλεις και κάνεις εκπληκτικό αγώνα για να το έχεις δικό σου. Δεν επαναπαύεσαι μέχρι να το πετύχεις.

- Το κακό είναι ότι πάντα θες, αυτό το δικό σου, να γίνεται! Πράγμα που για κανέναν δεν ίσχυσε/ισχύει/ θα ισχύσει. Αλλού πρέπει να ξεπερνάς τα όρια για να είσαι επιτυχημένη, κι αλλού πρέπει να τα θέτεις για να παραμείνεις επιτυχημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@Michelle

+Ξέρεις τι θέλεις και κάνεις εκπληκτικό αγώνα για να το έχεις δικό σου. Δεν επαναπαύεσαι μέχρι να το πετύχεις.

- Το κακό είναι ότι πάντα θες, αυτό το δικό σου, να γίνεται! Πράγμα που για κανέναν δεν ίσχυσε/ισχύει/ θα ισχύσει. Αλλού πρέπει να ξεπερνάς τα όρια για να είσαι επιτυχημένη, κι αλλού πρέπει να τα θέτεις για να παραμείνεις επιτυχημένη.
+Έχει φοβερό χιούμορ μερικές φορές
-Συντηρητικός και απόλυτος μερικές φορές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Τι γίνεται? Εγώ έγραψα στην προηγούμενη σελίδα ,αλλά δε με σχολίασε κανένας.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Άντε θα πω εγώ για σένα Princess, αν και δε σε ξέρω καλά :)

+ Το οτι κοκκινίζεις ( :redface: )
- Έλλειψη αποφασιστικότητας
(είπαμε...δε σε ξέρω καλά έ!Από τα λίγα πόστ σου που διάβασα):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Mμ, αυτό περί ελλειπούς αποφασιστικότητας μου το λένε αρκετά συχνά. Εσύ από που το συμπέρανες? Με ενδιαφέρει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Μου έδωσες αυτήν την εντύπωση στα 10 ποστ σου που διάβασα για να βρώ κάτι αρνητικό. Δε το πολυανέλυσα....έτσι μου φάνηκε.Απλά. :)
(Για να μη βγαίνουμε offtopic, αν θές κάποια άλλη διευκρίνηση πμ :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
+ εκτός ότι είναι από το παγουριστάν ( :clapup: Γιάννενα...όπως και εγώ:D ) …είναι και πανέξυπνος (όπως και εγώ :hehe: ........ πλάκα κάνω:redface: )

-είναι υπέρ της αποποινικοποίησης των ναρκωτικών ( ακόμα στο κρατάω να μάθεις :bleh: :bleh: …η αλήθεια είναι ότι δε μπορούσα να σκεφτώ κάτι :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
+ Μ' αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφει. :)

- Δεν έχει καταφέρει να κόψει ακόμα το κάπνισμα :P






-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
+καποιες συμβουλες που εδωσε... ηταν πολυ λογικες κ σωστες...:P
- δεν τον ξερω;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
+ Μου φαινεται πολυ γλυκια και συναισθηματικη κοπελα
- Ισως υπερβολικα ευαισθητη μερικες φορες, πραγμα που την κανει να εχει ανασφαλειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
+έχει καλό χιούμορ
-μου φαίνεται σα να έχει πολλές κόντρες και διαφωνίες στο στέκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
+Βλέπει LOST! :P
-Mερικές φορές όταν νιώθει ότι έχει δίκιο το παράυπερσπίζεται (χωρίς να υπάρχει λόγος για τα προφανή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
+Έξυπνη με ωραίες απόψεις
-Δεν έχω βρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
+ ενδιαφέρεται για τους άλλους
- δν ξέρωωωωω :redface:

+Έξυπνη με ωραίες απόψεις
-Δεν έχω βρει

[offtopic εντελώς και προφανής χιουμοριστική διάθεση!!!]

αν ρε παιδιά δεν έχει βρει κανείς ελλατώματα μου πως στο καλό έχω κάρμα σε τέτοια τάρταρα???

[Joke είναι μη με φάτε!!!! :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
+Φαίνεται πολύ έξυπνη και μορφωμένη
-Φαίνεται λίιιγο ψώνιο (θα μου πεις κοιτα ποιά μιλάει τώρα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
+ Έχει πολύ δυναμικό χαρακτήρα
- Έχει μεγαλώσει όπως φαίνεται διαφορετικά, με αποτέλεσμα να μου δίνει την εντύπωση ότι ώρες ώρες δεν σκέφτεται σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

+ θεωρώ ότι είναι αρκετά σκεπτόμενος άνθρωπος και μ'αρέσει πολύ που τον απασχολούν θέματα όπως "τι υπάρχει μετά τη ζωή" και τα σχετικά.. :)

-
δεν έχω ιδέα,αλλά εικάζω ότι πρέπει να είναι λίγο απαισιόδοξος,γιατί όσους μας απασχολούν αυτά τα θέματα,το έχουμε αυτό το γνώρισμα.. ;)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
+ Ειναι πολυ γλυκια και...πολυχρωμη!! Γενικα μου βγαζει μια αισιοδοξια!

- Καθε φορα που διαβαζω ποστ της, στραβωνομαι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
+ Δεν την ξέρω, αλλά κρίνοντας απο το avatar και την υπογραφή της, πρέπει να κάνει ενδιαφέρουσες συζητήσεις (βλέπε chaos theory)
- το io-io αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι εγώ-εγώ στα ιταλικά, οπότε, μήπως είναι λίγο εγωίστρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 44 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top