Πώς μας βλέπουν οι άλλοι!

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
- το io-io αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι εγώ-εγώ στα ιταλικά, οπότε, μήπως είναι λίγο εγωίστρια;

:offtopic:
Δεν το ειχα σκεφτει ετσι! Οχι δεν ειναι απο αυτο!:P
Εγω εγωιστρια??? Εγω? Ε, εγω???:P:P

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ειναι πολυ γλυκο κοριτσι η ιο ιο γλυκο σαν καραμελα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
+Φαίνεται πολύ έξυπνη και μορφωμένη
-Φαίνεται λίιιγο ψώνιο (θα μου πεις κοιτα ποιά μιλάει τώρα :P)

χαχα...δεν θα τα καταφέρω να έρθω στο επόμενο meeting? θα κάνουμε διαγωνισμό! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P


Ειμαι το ατιμο!!:D:D:D:P
:bigarmhug

1.Μου αρέσουν όσες απαντήσεις έχω δει.Μικρές, συγκροτημένες και περνάνε το μήνυμα που θέλει (αυτό που θέλει να πει)
2. δεν μου αρέσει καθόλου το ..... άβαταρ της! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
XRZ

1. Μου φαίνεται σούπερ άτομο και ειλικρινές.:)
2. Δεν με έχει χαλάσει κάτι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. μου αρέσει που είναι λίγο crazy ;) ιδιαίτερα συμπαθές άτομο :)
2. ΑΝ έχω καταλάβει σωστά απ τα λίγα που έχω διαβάσει, δε μου αρέσει που έχει μπερδέψει λίγο τα ζητήματα καρδιάς της ανάμεσα σε Γλασκώβη και Ελλάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
+ Τα έχει καλά με όλους και φαίνεται πολύ λογικό άτομο.:D
- Δεν έρχεται σε αντιπαραθέσεις και μου φαίνεται πολύ παράξενο. Τουλάχιστον δεν έχω δει κάποια :worry:

edit: αυτά είναι για την ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
για O'Zorgnax

+εκκεντρικός/ιδιαίτερος
-του αρέσουν οι Simpsons
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
+ γαμώ τα παιδιά, και είναι απόλυτη εκεί που πρέπει (λέω εγώ τώρα :P)
- εξαφανίζετε για μεγάλες περιόδους απ το στέκι :mad: ( :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
+ έχει ενδιαφέρον nick
- με μπέρδεψε με άλλον:worry:

edit: γμτ, με προλαβαίνουν όλοι σήμερα. Αυτό πάλι πήγαινε για την Skoulikadera--- :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κουε

+ συγκροτημενη, με πολυ καλες αποψεις, παντα η φωνη της λογικης!

- "σφαζει" με το χιουμορ (καλα δεν ξερω και αν ειναι αρνητικο, αλλα το ειπες πριν και μου εδωσες ιδεα γιατι δεν μου ερχονταν κατι:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
+ ζωηρή ευδιάθετη και έξυπνη

- Καμιά φορά μου δίνει την εντύπωση της κακομαθημένης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
1) Kαλοπροαίρετη, αισιόδοξη

2) Δεν θέλει να μάθει να γράφει χωρίς ορθογραφικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
1. Τα σχολια του ειναι απολαυστικα.

2.Δεν γραφει οσο θα ηθελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σόρυ ρεμπεσκές

+ Καλό παιδί, ευγενικό και συζητήσιμο

-Εχει φαγωθεί για την ορθογραφία μου δεν καταλαβένει ότι προσπαθώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
για πολυ τρελα μιλαμε πολυ την παω...


? ειναι πολυ καλη στα παιχνιδια δεν μπορω να σπασω τα ρεκορ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
για πολυ τρελα μιλαμε πολυ την παω...


? ειναι πολυ καλη στα παιχνιδια δεν μπορω να σπασω τα ρεκορ

Πρέπει να πείς ένα θετικό μου και ένα αρνιτικό μου:P

+αγαθούλα καμια φορά πολλύ φιλική

-Δεν λέει να διαβάσει τι ζητάνε τα παιχνίδια του στεκιού:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρέπει να πείς ένα θετικό μου και ένα αρνιτικό μου:P

+αγαθούλα καμια φορά πολλύ φιλική

-Δεν λέει να διαβάσει τι ζητάνε τα παιχνίδια του στεκιού:mad::P

-Πολυ καλη με ολους

-Ισως υπερβολικα καλη πολλες φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
+ Με κάνει και χαμογελάω με όσα γράφει, γιατί μου θυμίζει μια ηλικία που έχω μάλλον ξεχάσει! :)

- Κάποια από τα ορθογραφικά του, ..μου πετάνε τα μάτια όξω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
-Είναι ζωντανή κοπέλα, χωρίς κολλήματα και αναστολές. Ξέρει να ζει απ' όσο έχω καταλάβει.

-Νομίζω οτι θεοποιεί τον έρωτα και το σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 44 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top