Πώς αισθάνεστε;

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
evouli θα σε δαγκώσω!!!:mad:
Ενώ έσβηνα το 2πλ ποστ σου, έκανες edit το άλλο!!!:P



@ντου: ένα έχω να σου πω: "θα γυρίσει κι ο τροχός...":P :P :P



@στους υπόλοιπους: Μόνο μου με αφήσατε να διαβάζω;;; Κακά παιδιά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
@στους υπόλοιπους: Μόνο μου με αφήσατε να διαβάζω;;; Κακά παιδιά!:D

Όχι βλεεεε είμαι και γω δω..:P
Αλλα με βλέπω σύντομα να εξαφανίζομαι για καφεδάκι:redface:
Νι είμαι κακό παιζί:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
@ντου: ένα έχω να σου πω: "θα γυρίσει κι ο τροχός...":P :P :P

μωρέ κατρακυλά στη κατηφόρα ο άτιμος. :D

there is no turning back though:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
@στους υπόλοιπους: Μόνο μου με αφήσατε να διαβάζω;;; Κακά παιδιά!:D

κι εγώ σου συμπαραστέκομαι ω ρε τσίφτη :D

ψ. κάνω ένα διάλειμμα τσακίζοντας μούσμουλα :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μελαγχολία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:console:

εγώ αισθάνομαι καθαρός, τι άλλο! μετά από τρία τέταρτα μπάνιο, ας ένιωθα και αλλιώς :D.

ψ. παίζει να μας ξανακόψουνε το νερό για αλόγιστη σπατάλη :redface: :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
νιωθω σα σκτα.....ποναει η καρδια μου γμτ.....φευγω λεμε σε οχτω μερες!!!!
plus δε θα εχω ιντερνετ για δυο μηνες......τη ζωη μου μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τι γίνεται δω πέρα, σαν πολύ θλίψη μαζεύτηκε ξαφνικά στο στέκι :(. απαιτώ να παραιτηθούν οι υπεύθυνοι!!!

ψ. δυο μήνες κάνουν να ενεργοποιήσουνε dsl στην βαρκελώνη; :P να νιώθουμε ευτυχείς εμείς οι έλληνες δλδ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
ασε, σιχαμα......απλα στο σπιτι που θα παμε πριν παμε στο κανονικο δεν εχουν ιντερνετ....πως θα ζησω γω ετσι;; εγω;; ποιος να το λεγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ναι, οι άτιμοι είμαστε πολύ μπροστά στο χώρο του ίντερνετ...:P
Ας ήταν κι εδώ οι πόλεις όπως είναι η Βαρκελώνη κι ας αργούσε λίγο η dsl (που τώρα τη φέρνουν τόοοσο γρήγορα).
Στο θέμα μας τώρα.Νιώθω μια απάθεια προς το διάβασμα.Κανονικά έπρεπε να είμαι πολύ αγχωμένος, αλλά έχω ξεπεράσει αυτό το στάδιο και τώρα, απλά, δε με νοιάζει :|

@ines: κάπως έτσι ήμουν κι εγώ όταν ήταν να φύγω για Ιταλία, χωρίς να ξέρω αν θα γυρίσω πίσω, αλλά πάνω στο μήνα με τραβάγανε για να με φέρουν πάλι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαλια μαυρα, φοβερη μελαγχολια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
χαλια μαυρα, φοβερη μελαγχολια..
Περαστικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
φχαριστω. κι εγω αυτο ευχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
:D Σήμερα είμαι καλά!!! Περίεργο, συνήθως κάτι έχω, όλα μου φταίνε (γκρινιάρα!) Πλάκα έχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Απίστευτη κούραση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
evouli θα σε δαγκώσω!!!:mad:
Ενώ έσβηνα το 2πλ ποστ σου, έκανες edit το άλλο!!!:P

αχ σορι μωρε.. το ειδα κι εγω που μπηκε διπλό και λέω "αφού δεν ξέρω πώς να το σβήσω, ας το αλλάξω τουλαχιστον..." next time θα το αφήσω έτσι για να το σβήσεις... :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σήμερα αισθάνομαι χάλια!!! είμαι πολύ κουρασμένη, από την κουραση που έχω το πρωι χτύπησε το ξυπνητήρι και τινάχτηκα σαν την τρελή στον αέρα, μετά ήρθα δουλειά και μου σπάσανε τα νευρα πρωι πρωι και άσε που και σήμερα δεν θα μπορέσω να ξεκουραστώ γιατί το βράδυ έχουμε κοινωνική έξοδο-κέρασμα.... μμμφφφφφφ..... :( :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Περαστικά αλλά μην κάνεις 2 posts κάνε επεξεργασία το προηγούμενο και γράψε αυτό που θες αφού δεν έχει ποστάρει άλλος μετά από σένα.Κατάλαβες?:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
you talkin' to me?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το καημένο, του έστριψε από το διάβασμα :D :P
Εγώ αισθάνομαι έτοιμος να δώσω φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top