Πώς αισθάνεστε;

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κούραση :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πρησμένη! χτύπησα κάτι κομμάτια hut και μου έπεσαν αλμυρα οπότε από κεινη την ωρα εχω κατεβασει 1,5 λίτρο χυμό καρότο και άλλο τόσο νερό....
φοβάμαι ότι θα [smilie=3,32,27]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxi21263

Νεοφερμένος

Η maxi21263 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Βαρεμένη.........:bounce: και όσο σκέφτομαι ότι αύριο πρέπει να ξυπνήσω στις 5:00 το πρωί για να πάω στο μαγαζί.........γκρρρρρρρρρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειμαι κομματια, πιο κομματια δε γινεται... με ξεθεωσαν σημερα τα πιτσιρικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σεξ με δεκαπεντάχρονα giovanna; :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
σεξ με δεκαπεντάχρονα giovanna; :P :D



βγαλε τον ασο απο μπροστα! :P
τα ατιμααααααααα!!!
που σαι κλεφτρα να δεις σκηνικο! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Χάλια νιώθω... Πάει κι αυτό το σαββατοκύριακο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αχ και να 'ταν όλη η ζωή μια Κυριακή...ηλιόλουστη και καλοκαιρινή!

Αχ, βαχ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ αισθάνομαι έτοιμος να εκραγώ φοβάμαι να κάνω απότομες κινήσεις γιατί το κεφάλι μου 100% έχει νιτρογλυκερίνη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Νυστάζωωωω :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κι εγώ νυστάζω, μόνο 5 και κάτι ώρες κοιμήθηκα αλλά πρέπει να πάω στο Ι.Κ.Α. :(. έχουμε και διακοπή νερού και δε μπορώ να πλυθώ σαν άνθρωπος... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
νεύρα πολλά..!:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinocchio

Νεοφερμένος

Η Pinocchio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παρε βαθιες ανασες.....παμε....εισπνοη.......εκπνοη.....εισπνοη...εκπνοη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Pinocchio:
παρε βαθιες ανασες.....παμε....εισπνοη.......εκπνοη.....εισπνοη...εκπνοη...:)

και μετα..?!!!!
ασε....το πολυ οξυγόνο δε με βοηθαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinocchio

Νεοφερμένος

Η Pinocchio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εσενα μπορει να μη σε βοηθησει...για τους αλλους ομως...σιγουρα θα τους βοηθησει!:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αισθανομαι ΤΕΛΕΙΑ!!!
αυριο εχω γενέθλια και θα παρω ρεπο!!!!!
γγγγγγιιιιιιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!
:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Εγώ επιτέλους αισθανομαι καλύτερα! :) Πήγα και ψώνισα :D
evouli προκαταβολικά χρόνια πολλά για αύριο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Εγώ αισθάνομαι έτοιμος να εκραγώ φοβάμαι να κάνω απότομες κινήσεις γιατί το κεφάλι μου 100% έχει νιτρογλυκερίνη :(


ο μι τζι!
πολυ mission impossible 3 μου θυμιζει αυτο!
το δες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
αισθανομαι ΤΕΛΕΙΑ!!!
αυριο εχω γενέθλια και θα παρω ρεπο!!!!!
γγγγγγιιιιιιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!
:clapup: :clapup: :clapup:

χρόνια πολλά για αύριο!!!

σήμερα αισθάνομαι μια χαρά, μπήκε το καλοκάιρι, τα λουλούδια άνθισαν, τα πουλάκια κελαιδούν, χτες γιόρταζα και ακόμα μου δίνουν δώρα , δεν είχε καθόλου δουλειά σ'ημερα, αδυνάτισα 1 κιλό..φτου να μην με ματιάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
χρόνια πολλά για αύριο!!!

σήμερα αισθάνομαι μια χαρά, μπήκε το καλοκάιρι, τα λουλούδια άνθισαν, τα πουλάκια κελαιδούν, χτες γιόρταζα και ακόμα μου δίνουν δώρα , δεν είχε καθόλου δουλειά σ'ημερα, αδυνάτισα 1 κιλό..φτου να μην με ματιάσω

κι εσυ χρονια πολλα για χτες! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top