Πώς αισθάνεστε;

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
και απο τα δυο καλε μου νωε.. σ'ευχαριστω για το ειλικρινες ενδιαφερον:)

Ναι, ειλικρινά, πόσο θα 'θελα να σε ξεκουράσω, έστω με μία νοερή εκδρομή μου στα μέρη σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Μπερδεμένος!

Να φύγω για Αγγλία τελικά ή να μείνω Ελλάδα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Μπερδεμένος!

Να φύγω για Αγγλία τελικά ή να μείνω Ελλάδα;:hmm:

Σου εύχομαι ολόψυχα, να μείνεις στην Ελλάδα και να 'σαι και ευχαριστημένος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αισθάνομαι βέβαιος ότι αν υπήρχε άγιος βασίλης θα ήτανε ο Νώευς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
σιντ!! αυτο το χω φερει κι εγω σαν εικονα στο μυαλο μου για τον Νωεα! φανταστικα παραξενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Σου εύχομαι ολόψυχα, να μείνεις στην Ελλάδα και να 'σαι και ευχαριστημένος!

Μεταπτυχιακό γαρ, θέλει μέτρημα και σκέψη. Τα θέλω μου λένε Αγγλία, η αμεσότητα και η άνεσή μου, μου λέει Ελλάδα.:/: Αν ήτο διασκέδασις, θα μιλάγαμε σε άλλη βάση!:)

Το πρόβλημα είναι ένα:

Αισθάνομαι πίεση χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
χάλια. λαιμός κάκτος, σώμα φούρνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
σημερα βαριεμαι τοσο πολυ!!:sleep::sleep:πειτε τιποτα:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Λίγο πιό χαλαρούλης!:D Έχουμε και τις Βρυξέλλες σα σκέψη τώρα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Μπερδεμένος!

Να φύγω για Αγγλία τελικά ή να μείνω Ελλάδα;:hmm:


να φύγετε κύριε, να πάτε αλλού:mad:

να χαζέψετε αγγλιδες, ινδές κ.α.
να δείτε και τον Μπεν

χαβ φαν αστρογκομενε βάλντερ;)


αισθάνομαι χ φακτορ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ωραια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ακόμα άρρωστη. Χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deslic

Νεοφερμένος

Η Deslic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω αισθανομαι μια περιεργη ηρεμια , ισως ειναι αυτο που λενε μετα απο μια καταιγιδα , υπαρχει νηνεμια? Εχω παρει τη μερα μου χαλαρα , ηρεμα και οτι γινει ... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αρρωστουλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
αισθάνομαι βέβαιος ότι αν υπήρχε άγιος βασίλης θα ήτανε ο Νώευς

Ε, βρε Σιντ, άργησα να το δω, αλλά με συγκίνησες! Πολύ μου άρεσε και πολύ θα το 'θελα! Αλλά το μόνο κοινό που έχω με εκείνον είναι η καταγωγή: Καισσάρεια Βιθυνίας!

Υγ: Κι εκεί που έλεγα να χαρώ τα καλά λόγια του Σιντ, "ακούω":
αρρωστουλα..
!!! Άντε ...ν' αγιάσεις μετά!

-
Το πρόβλημα είναι ένα:

Αισθάνομαι πίεση χρόνου.

Αγαπημένε μου φίλε, μόλις μου έδωσες τον ορισμό του "ελεύθερου χρόνου"! Να είσαι πάντα καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
....κοπανατζου!

δεν πηγα αγγλικα! χα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Νοιώθω ότι η ζωή μου μοιάζει σαν να την έχει σχεδιάσει κάποιος μέχρι την παραμικρή λεπτομέρεια, γεμάτη από διαβολικές συμπτώσεις τις πιο κατάλληλες στιγμές, γεμάτη από ένα είδος "μαγείας", σαν ένα παραμύθι που θα το διάβαζες σε μικρά παιδιά. Αυτή η παράξενη σουρεαλιστική ζωή έχει ένα εξαιρετικό timing. Νοιώθω ότι είμαι στα σύνορα ενός ξένου κράτους αυτή τη στιγμή με το ένα πόδι μετέωρο και το άλλο έτοιμο να τα περάσει, με φοβερό ρίσκο, με φοβερή κληρονομιά στην πλάτη, που έχω ήδη αδειάσει και δεν ξέρω τι καινούριο να δώσω, που μου ζητάνε πάλι άθλους, που θεωρώ τον εαυτό μου λίγο ιερόσυλο που εγκαταλείπω ένα κόσμο που για μένα ήταν σχεδόν ιερός, που έχω πολεμήσει γι'αυτόν αλλά και πολεμήσει με αυτόν, που έχω κλατάρει από κούραση αλλά πρέπει να συνεχίσω το ταξίδι, που χαμογελάω αλλά οι μαύροι κύκλοι κάτω απ'τα μάτια προδίδουν την κούραση όσο και να λάμπουν τα μάτια κάποιες στιγμές, που υπάρχουν οι εισβολείς, που δεν ξέρω τελικά ποιοί είναι οι πραγματικοί εισβολείς (οι παλιοί ή οι νέοι "ηθοποιοί" της παράστασης), που αυτή τη φορά οι "ηθοποιοί" είναι πολλοί, που την ίδια ακριβώς στιγμή μου προσφέρει χέρι το παρελθόν και το μέλλον, το ένα να το διορθώσω, το άλλο να το κατακτήσω, που νοιώθω ότι δεν ξέρω ποιοί είναι οι "διαβόλοι" και οι ποιοι οι "άγγελοι", που νοιώθω ότι και οι δυο συνομοταξίες είναι πάντα άμεσα διαθέσιμες, που νοιώθω πως σχεδόν ό,τι ζητάω και επιθυμώ με τεράστια συναισθηματική φόρτιση πραγματοποιείται από τις συγκυρίες άμεσα. Νοιώθω ότι πρέπει να χτίσω από την αρχή ένα κάστρο, αλλά με διαβεβαιώνουν ότι αυτή τη φορά θα'ναι τόσο εύκολο σαν να κάθεσαι σε μια παραλία και πετάς βότσαλα για παιχνίδι. Νοιώθω δικαιωμένος αλλά όχι ασφαλής.

Τέλος νοιώθω ότι σήμερα ένας στεκίτης φλυαρεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Στραβός είναι ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top