Πώς αισθάνεστε;

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Νύσταξα. :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έλα ντε; Θυμωμένη; Νευριασμένη; Λυπημένη; Σίγουρα γεμάτη απορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Θυμωμένη και απογοητευμένη.:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μιααααααααααααααααααααααααααα χαρά! Τέλος-τέλος-τέλος λέμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πλήρης απάθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.



:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Νεύρα.
Κάτι περίεργα μηνύματα μου βγάζουν τα ΧΡ και αύριο θα πάω τον υπολογιστή εκεί που τον αγόρασα για επιδιόρθωση.
Και βαριέμαι να συνδέω και να ξεσυνδέω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
παγιδευμένος να ισορροπώ νωχελικά σε ένα σχοινί... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
formaaaat! =) Linuuuux!!

ontopic : κούραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
σαν να μετοίκησα στη Χαβάη ένα πράγμα- ηρεμία, αργοί ρυθμοί, ευτυχία...


τι σου είναι ο ύπνος βρε παιδιμ :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum:
formaaaat! =) Linuuuux!!
Ποιά διανομή;


Αρχική Δημοσίευση από Kalypso:
σαν να μετοίκησα στη Χαβάη ένα πράγμα- ηρεμία, αργοί ρυθμοί, ευτυχία...
Μέχρι πριν από λίγη ώρα ήμουν στην ακριβώς αντίθετη κατάσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μέχρι πριν από λίγη ώρα ήμουν στην ακριβώς αντίθετη κατάσταση...

Τσιπ παιδίμ relaaaaxxxx- βάλε μουσική που ηρεμεί (για σενα μπορεί να ναι μεταλ αυτή, γουατεβα :D) άντε να πιεις ένα ποτάκι, μετά ρίξε και δύο πιτόγυρα
και γύρνα να κοιμηθείς μέχρι μεθαύριο

ε μετά απ αυτά ό,τι και να σου έσπασε τα νεύρα θα φύγει όπως ήρθε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ευγνωμοσύνη που έχω τόσους φίλους κοντά μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τσιπ παιδίμ relaaaaxxxx- βάλε μουσική που ηρεμεί (για σενα μπορεί να ναι μεταλ αυτή, γουατεβα :D) άντε να πιεις ένα ποτάκι, μετά ρίξε και δύο πιτόγυρα
και γύρνα να κοιμηθείς μέχρι μεθαύριο

ε μετά απ αυτά ό,τι και να σου έσπασε τα νεύρα θα φύγει όπως ήρθε!
Βρε Καλυψούδι χιονίζε έξω μέσα στην άνοιξη και τώρα βρέχει και ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ και μου σπάσαν τα νεύρα κάτι ηλίθιες που βελάζανε στο λεωφορείο και ένας στόκος πρωινιάτικα που έλεγε λαμακίες πρωινιάτικα και εκτός από όλα αυτά έχω και 3 εργασίες, πως να ηρεμήσω;;; Το καθένα μόνο του παλεύεται, αλλά όλα μαζί δεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βρε Καλυψούδι χιονίζε έξω μέσα στην άνοιξη και τώρα βρέχει και ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ και μου σπάσαν τα νεύρα κάτι ηλίθιες που βελάζανε στο λεωφορείο και ένας στόκος πρωινιάτικα που έλεγε λαμακίες πρωινιάτικα και εκτός από όλα αυτά έχω και 3 εργασίες, πως να ηρεμήσω;;; Το καθένα μόνο του παλεύεται, αλλά όλα μαζί δεν.

Ξέρω ακριβώς τι λες Τσιπ...
όμως θα περάσει. ριλι :)

Στο λεωφορείο ακουστικά στ αυτιά, εργασίες μία μία και ήρεμα, με πρόγραμμα
και καλό ντύσιμο-πολύς ύπνος για να γίνεις καλά. :) Περαστικά!!
όλοι τις περνάμε τέτοιες χάλια φάσεις μωλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν και ζαβλακωμενη απ'ολο τον αερα και τη βροχη που εφαγα στη μαπα, ZuZuber!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δεν υπάρχει σκοτάδι.
Κάθε τέλος, καινούρια αρχή.
Βοηθάει να ανοίξεις καινούριες ερωτήσεις, σχετικές με τη ζωή και τις αρχές σου.
Πηδώντας είμαι πιο ψηλός και αν πηδήξω με πιο πολλη δίαθεση θα φτάσω στο φεγγάρι.


ξύπνησα με διάθεση, σούπερ κατερίνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Πιο αισιόδοξη, σήμερα είναι
μια καινούρια μέρα και ότι όλα θα πάνε καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και εγώ αισιόδοξος, τόσο γεμάτος ενέργεια :D:D:D
Θα πηδούσα από το παράθυρο από τη χαρά μου, μα είμαι μόλις στον 1ο όροφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top