Πώς αισθάνεστε;

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εξάιτεντ - δεν ειμ εγώ να μιλάω για θάλασσες και κύματα! :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Λίγο βαρεμάρα, λίγο νύστα, λίγο λυγούρα, λίγο δίψα. .
Κοινώς λίγο απ'όλα. .:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tina.70

Νεοφερμένος

Η tina.70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σημερα αισθανομαι κατι μεταξυ κουρασης και βαριεστημαρας. Γενικα τον τελευταιο καιρο ετσι αισθανομαι. Αυτο που θα ηθελα ειναι να ημουν σε μια παραλια αραχτη με ενα freddo στο χερι και να κοιταζω το απειρο.Ζηταω πολλα ρε παιδια??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 170.jpg
    170.jpg
    9.2 KB · Εμφανίσεις: 109

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σημερα αισθανομαι κατι μεταξυ κουρασης και βαριεστημαρας. Γενικα τον τελευταιο καιρο ετσι αισθανομαι. Αυτο που θα ηθελα ειναι να ημουν σε μια παραλια αραχτη με ενα freddo στο χερι και να κοιταζω το απειρο.Ζηταω πολλα ρε παιδια??????


Πολλά;;;; Όχι βρε τι λες .... :P:P:P Να σου πω, το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;;;; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
κλεισμένη και ρουτινιασμένη... αλλά, about to change all that :giveup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ευδιάθετη και χαρούμενη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Αυτο που θα ηθελα ειναι να ημουν σε μια παραλια αραχτη με ενα freddo στο χερι και να κοιταζω το απειρο.Ζηταω πολλα ρε παιδια??????
Υπομονή μπαίνουμε στην άνοιξη και μετά καλοκαίρι.
Κι εγώ θέλω λίγη θάλασσα, λίγη ξεκούραση.
Ελπίζω αύριο να μην βρέχει τελικά, μιας και είναι αργία, προσανατολίζομαι το πρωί για Αίγινα αν δεν βρέχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tina.70

Νεοφερμένος

Η tina.70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλα που μου δινεις κουραγιο. Ωραια πες οτι αυτη την πιθανοτητα την ξεχναμε!!! Θα μπορουσα τουλαχιστον να καθομαι στη βεραντα του σπιτιου μου χωρις να με ενοχλει κανενας κρατωντας το freddo μου στο χερι (αυτο δεν το διαπραγματευομαι) και να χαζευω τις ταρατσες των απεναντι σπιτιων?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ήρεμος, κάτι σπάνιο τον τελευταίο καιρό. Και πίνω μαυροδάφνη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξενέρωσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabi

Νεοφερμένος

Η sabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ωραία μέρα της ξεκούρασης μας έπεσε στην μέση της εβδομάδας. Απολαμβάνω την χαλαρωση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tina.70

Νεοφερμένος

Η tina.70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σημερα που ειναι η εθνικη μας εορτη ας ανεβουν λιγο οι πεσμενοι (αν και η συννεφια δεν βοηθαει) και να μεινουν ψηλα οι ανεβασμενοι ( αυτους δεν τους επηρεαζει ουτε ο καιρος) και απο αυριο βλεπουμε τι μας ξημερωνει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 173.jpg
    173.jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 137

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χλαπατσιασμένα. Δεν θέλω να φύγω απ τις γιαγιάδες αλλά έχω εργαστήρια αύριο. Γενέθλια μεθαύριο. Τραίνο να πάρω στις 17.30. σουήτνες.,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μίζερα λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Αισθάνομαι γκρι.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Αύτη την στιγμή είμαι σε ρομαντικό mood!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kαι εγω αισθάνομαι κάπως ρομαντικά... :redface:

θέλω να βγω και να σκοτώσω τον πρώτο τυχόντα, για να μου περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Κοροϊδάρα τεράστια. Πάλι στριμωχτήκαμε 4 επιβάτες στο ταξί, ο ταξιτζής οδηγούσε σαν να είχε πάρει LSD και τραγουδούσε Βασίλη Καρρά με πόνο και καημό και σκάλιζε τη μύτη του περνώντας με κόκκινο 2 φανάρια. Έζησα το Deathproof 2, τί να μου κάνει ο Ταραντίνος ; Αυξημένη κατά 2.5 ευρώ η διαδρομή. 1 γιατί σε παίρνει απ το σταθμό που πλερώνει νοίκι, ένα για τις αποσκευές και μισό για τον Βασίλη Καρρά και την τζάμπα αδρεναλίνη.

Αααααργκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αισθάνομαι σαν ένα JK flip-flop. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top