Πώς αισθάνεστε;

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Χάλια. Εντελώς μα εντελώς ΧΑΛΙΑ. Και δε μπορώ ούτε καν να κλάψω γιατί κάθε τρεις και λίγο χτυπάει το τηλέφωνο για να μου πει κάποιος χρόνια πολλά και πρέπει να το παίζω χαρούμενη και να κάνω ευγενική κουβεντούλα...

Άκου "χρόνια πολλά"! Εγώ ούτε λίγα δε θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολύ καλά :D

Ε ναι λοιπόν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Αγχωμένη αλλά παρόλα αυτά ψύχραιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εξουθενωμενη. Θελω να παω σπιτι μου, να αραξω πινοντας καφεδακι και βλεποντας ειδησεις το σταρ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑααα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Πάτος η γραμμική :(
Θέλω πτυχίοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν περίμενα ποτέ να το πω αυτό, αλλά με έχει ψυχοπλακώσει αυτός ο καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κάποιος συνομωτεί εναντίον μου! Δεν θα σου περάσει, όμως! Το ακούς; ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Looooooser :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

sunshine_9

Νεοφερμένος

Η sunshine_9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σαν τον καιρο
(μουντιλα επικρατει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σαν τον καιρό: γ@μάτα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
τρομερά αγχωμένη...έχω πελαγώσει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τρομερά αγχωμένη...έχω πελαγώσει...:(

όχι ρε συ... :(

:bigarmhug

Αν δεις ότι δε βγαίνει άσε τη Δυναμική και πάλεψε τα Υλικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
όχι ρε συ... :(

:bigarmhug

Αν δεις ότι δε βγαίνει άσε τη Δυναμική και πάλεψε τα Υλικά...
:rofl:
Τη Δυναμική δεν την έχω αγγίξει καν...:hehe:
Υλικά διαβάζω τόσες μέρες αλλά όσο διαβάζω τόσο περισσότερο τα ξεχνάω....
είναι ατελειωταααααααααα:mad:
κ δεν θυμαμαι τίποτα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:rofl:
Τη Δυναμική δεν τη έχω αγγίξει καν...:hehe:
Υλικά διαβάζω τόσες μέρες αλλά όσο διαβάζω τόσο περισσότερο τα ξεχνάω....
είναι ατελειωταααααααααα:mad:
κ δεν θυμαμαι τίποτα!:(

Βασικά ούτε εγώ θυμόμουν! Θα πας εκεί και θα αυτοσχεδιάσεις :D

Μέχρι να διαβάσω τα Κεραμικά, είχα ξεχάσει τα Πολυμερή, μέχρι να διαβάσω τα Σύνθετα είχα ξεχάσει ολ οβ δη αμπόουβ και όταν πια έφτασα στο ξύλο τα είχα κάνει αχταρμά :redface:

Στηρίζουμε Δανάηηηη
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
σιροπιασμενη, φαγωμενη, ξεδιψασμενη...μια χαρα δλδ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
χονδρός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Βασικά ούτε εγώ θυμόμουν! Θα πας εκεί και θα αυτοσχεδιάσεις :D

Μέχρι να διαβάσω τα Κεραμικά, είχα ξεχάσει τα Πολυμερή, μέχρι να διαβάσω τα Σύνθετα είχα ξεχάσει ολ οβ δη αμπόουβ και όταν πια έφτασα στο ξύλο τα είχα κάνει αχταρμά :redface:

Στηρίζουμε Δανάηηηη
:bigarmhug
:bigarmhug
ναι και έτσι ακριβώς μονο που έχω και τη διάβρωση την οποία δεν την είχα διαβάσει ούτε στην πρόοδο!:P:/:
ουφφφ αντε να φυγει κ η παρασκεύη δεν αντέχω...
νιώθω σαν τους φυλακισμένους να πούμε που μετρουν αντίστροφα μέρες και ώρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Είμαι πολύ εκνευρισμένη με μια φίλη μου που κάθεται και λέει κοτσάνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σημερα ειμαι πολυ χαλαρος. Χορτασα υπνο και η διαθεση μου ειναι συνεχως ανεβασμενη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top