Πώς αισθάνεστε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μια ελαφριά ανακούφιση και χαρά, όποτε συζηταω γι αυτά. Μου θυμιζει οτι υπήρχαν και καλύτερες εποχές, ελπίδα ίσως.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,593 μηνύματα.
1686258313993.png
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Times are tough but I am tougher. I will be okay. 🙂
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.
Stressed Out Reaction GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν έχει μα-μα-μου. Δεν έχει "πως αισθάνομαι", έχει "πως θέλω". Man up.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Επιβεβαιωμένος.

Όταν βλέπεις ότι παρόλο που έκοψες επαφή ο άλλος δεν έχει αλλάξει κι έχει μεινει το ίδιο, λες καλά έκανα.

Θα με είχαν πεθάνει, τόση κλινική κατάθλιψη είναι και κολλητική και ζημιογόνος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ανακατεμένο στομάχι
Λύση: Κρέπα. :bleh:

#όλα_καλά
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,593 μηνύματα.
😟
 

Συνημμένα

  • ღ.jpeg
    ღ.jpeg
    23.5 KB · Εμφανίσεις: 13

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top