Πώς αισθάνεστε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αναπολογητικά αρσενικός. :devil:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
SaI9VxK.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,884 μηνύματα.
Heavy Metal Rock GIF by Tete Novoa

1684414614482.png

1684414630878.png


:P :cool:
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,587 μηνύματα.
1684421281914.png
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,884 μηνύματα.
Το μονοπάτι για την εσώτερη γαλήνη ξεκινά μόλις εισέρχεσαι στο ανώτερο, γήινο, εξελικτικό στάδιο:

το ΣΤΑΡΧΙΔΙΚΟΝ. :P

Loop Waiting GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Λιώνω. Με το που καταλαβαίνει ότι τον πλησιάζω κάνει ζυμαράκι με το μπροστινό του πόδι.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,587 μηνύματα.
1684496732516.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
vyzia_gata.jpg
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Προσπαθώντας καθημερινά να γεφυρώσεις δύο αντιδιαμετρικούς Kόσμους, πιθανότατα να αισθάνεσαι όπως ο Mark Felix στο WSM 2O19 :

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αποφασισμένος, και η δίαιτα προχωρά δυναμικά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Σήμερα αισθάνομαι παλαβιάρα, όλο τον περασμένο μήνα με κόβανε τα στρίνγκ και ήμανε κακοδιάθετη, αλλά σήμερα τα πέταξα σε μιαν άκρη, το άφησα να παίρνει αέρα και νιώθω ανάλαφρη και ανανεωμένη.

Όχι χρυσό μου που θα κάτσω να σκάσω!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Τεράστια χαρά. Ειχα ξεχάσει δυο μεριδες παστίτσιο της μανούλας στην κατάψυξη και θα χαρώ ωραίο φαγητό τώρα.

Ο Θεος να τη φτάσει στα εκατό κι ακόμα παραπάνω.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Καλύτερα το έξω, αντιμετώπισε τους φόβους σου. Κι εγω κάπως έτσι είμαι αλλά στο πιο ελαφρύ.

"Μα αν κατσω μέσα θα με φάνε οι σκέψεις" σκεφτόμουν παλιότερα, που πίστευα πως όλος ο κόσμος γκρεμίστηκε και κολοκύθια τούμπανα.

vs

"Ναι αλλά αν βγω θα πανικοβληθω και θα μου βγει στο να θέλω να παω στο μπάνιο, να βγω να παρω αέρα απο την καφετέρια"


Μέχρι που είπα στον εαυτό μου "Ε ΚΑΙ; Βγες και πάρε και τον αέρα σου και στην αναγκη κάνε σα να είναι το τσιφλίκι σου και στην καφετέρια, το χειρότερο που μπορείς να πάθεις είναι να μην προλάβεις από τον πανικό."

Και παρατήρησα οτι οταν είπα "χαλάρωσε ρε φίλε, το χειρότερο που μπορείς να πάθεις είναι ΤΟ ΤΑΔΕ" και το είπα φωναχτά, ΗΡΕΜΗΣΑ.

Τουλάχιστον εγω ετσι με ηρεμώ και αντιμετωπίζω τους δαίμονές μου. (ναι έχω αδύναμη πλευρά, αν σου κάνει εντύπωση)

Σόρρυ για το οφφ τοπικ, έπρεπε να σου απαντησω στην Ανοιχτη Συζητηση αλλά βαριέμαι να το μεταφέρω εκεί.
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλύτερα το έξω, αντιμετώπισε τους φόβους σου. Κι εγω κάπως έτσι είμαι αλλά στο πιο ελαφρύ.

"Μα αν κατσω μέσα θα με φάνε οι σκέψεις" σκεφτόμουν παλιότερα, που πίστευα πως όλος ο κόσμος γκρεμίστηκε και κολοκύθια τούμπανα.

vs

"Ναι αλλά αν βγω θα πανικοβληθω και θα μου βγει στο να θέλω να παω στο μπάνιο, να βγω να παρω αέρα απο την καφετέρια"


Μέχρι που είπα στον εαυτό μου "Ε ΚΑΙ; Βγες και πάρε και τον αέρα σου και στην αναγκη κάνε σα να είναι το τσιφλίκι σου και στην καφετέρια, το χειρότερο που μπορείς να πάθεις είναι να μην προλάβεις από τον πανικό."

Και παρατήρησα οτι οταν είπα "χαλάρωσε ρε φίλε, το χειρότερο που μπορείς να πάθεις είναι ΤΟ ΤΑΔΕ" και το είπα φωναχτά, ΗΡΕΜΗΣΑ.

Τουλάχιστον εγω ετσι με ηρεμώ και αντιμετωπίζω τους δαίμονές μου. (ναι έχω αδύναμη πλευρά, αν σου κάνει εντύπωση)

Σόρρυ για το οφφ τοπικ, έπρεπε να σου απαντησω στην Ανοιχτη Συζητηση αλλά βαριέμαι να το μεταφέρω εκεί.
Ωωω, σ´ευχαριστώ γι’αυτό. Το χειρίζομαι όσα να ´ναι μωρέ, απλά έχω πολλά σκαμπανεβάσματα. Είναι μέρες που δεν μπορώ μέχρι το περίπτερο να πάω που λέει ο λόγος, και είναι άλλες που θα βγω έξω να κάτσω σε μια γωνίτσα να τα πιω. Αν είμαι με φίλους (σπάνια) και δεν τραβάω την προσοχή (σπανιότερα) είμαι οκ. Έχω αποδεχθεί ότι έτσι θα πάει μέχρι το τέλος. Κάποτε έκανα θεραπείες κλπ και με βοηθούσε πολύ να αδιαφορώ, αλλά πλέον έχω επιστρέψει σε εργοστασιακές ρυθμίσεις, εν μέρει, και ο μέσος άνθρωπος με τρομάζει… 😛
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top