Πώς αισθάνεστε;

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Coke-gif.gif
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
Bored GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
light saber fighting GIF
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
Bored Cat GIF
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
5FEE85EF-4FC9-4294-9396-218E72EC6776.jpeg

Κυριακάτικο χουχουλιασμα :giveup:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
Για τους δυο, τρεις :P
20220109_201748.png


Διευκρίνηση: Δεν παρουσιάζω κάποια ομοιότητα με την κυρία Μαλέσκου, αλλα το ποστ μου έχει ως σκοπό να προκαλέσει γελωτα σε όποιον/α το καταλάβει
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Για τους δυο, τρεις :P
View attachment 92692

Διευκρίνηση: Δεν παρουσιάζω κάποια ομοιότητα με την κυρία Μαλέσκου, αλλα το ποστ μου έχει ως σκοπό να προκαλέσει γελωτα σε όποιον/α το καταλάβει
Δε μ αρεσει καθόλου εμφανισιακά αυτή η γυναίκα.

Τη σέβομαι σαν άνθρωπο, δε μου χει κανει τίποτα, ίσα ίσα. Αλλά δεν μ αρεσει.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
Δε μ αρεσει καθόλου εμφανισιακά αυτή η γυναίκα.

Τη σέβομαι σαν άνθρωπο, δε μου χει κανει τίποτα, ίσα ίσα. Αλλά δεν μ αρεσει.
Χ@στηκα!
Μωρή φοραδα σε ρώτησε κανείς; :P

*Ούτε εμένα μου αρέσει εμφανισιακά(και ουτε της μοιάζω οπως προείπα), αλλα δεν εχει καμία σχέση με τον σκοπό ύπαρξης του ποστ μου αυτό.*
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Χ@στηκα!
Μωρή φοραδα σε ρώτησε κανείς; :P

*Ούτε εμένα μου αρέσει εμφανισιακά(και ουτε της μοιάζω οπως προείπα), αλλα δεν εχει καμία σχέση με τον σκοπό ύπαρξης του ποστ μου αυτό.*
Εχε χάρη που σ εχω στην καρδιά μου ειδάλλως η φοράδα θα σου χε δωσει τετοια κλωτσιά στη μούρη που θα χρειαζόταν ιατροδικαστής και κτηνίατρος μαζί για να σε αναγνωρισει απο τα δόντια μετά. <3
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
Horse Kisses GIF by ViralHog

*Με τη φίλη τη φοραδιτσα*
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top