Πώς αισθάνεστε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Εσυ θα πεθανεις πιο νωρις απο το φόβο σου πριν σε αγγιξει η μετάλλαξη ασούμε. :bleh: Θα πει "α τουτη δω φοβαται πολύ, μην την πλησιάσω" και ετσι δε θα κολλήσεις.

Σταματήστε να βλέπετε το χαζοκουτι και προφυλαχθειτε υπεύθυνα. Ψυχραιμία, όλοι μαζι θα το αντιμετωπίσουμε (ΚΑΙ αυτο).

Εδω ολόκληρη συγχωρεμένη ξεπεράσαμε...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εσυ θα πεθανεις πιο νωρις απο το φόβο σου πριν σε αγγιξει η μετάλλαξη ασούμε. :bleh: Θα πει "α τουτη δω φοβαται πολύ, μην την πλησιάσω" και ετσι δε θα κολλήσεις.

Σταματήστε να βλέπετε το χαζοκουτι και προφυλαχθειτε υπεύθυνα. Ψυχραιμία, όλοι μαζι θα το αντιμετωπίσουμε (ΚΑΙ αυτο).

Εδω ολόκληρη συγχωρεμένη ξεπεράσαμε...
Τι να "χέσει" η συγχωρεμένη μπροστά στον κορωνογιό; :bleh:

Οκ, στα σοβαρά δεν είναι αυτό καθαυτό ο ιός. Είναι γενικά η περιρρέουσα ατμόσφαιρα..
2 χρόνια είναι πολύ.:/: Και δεν έχουμε όλοι ούτε το ίδιο φορτίο, ούτε τις ίδιες αντοχές.

Ευχαριστώ πάντως.:)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Τι να "χέσει" η συγχωρεμένη μπροστά στον κορωνογιό; :bleh:

Οκ, στα σοβαρά δεν είναι αυτό καθαυτό ο ιός. Είναι γενικά η περιρρέουσα ατμόσφαιρα..
2 χρόνια είναι πολύ.:/: Και δεν έχουμε όλοι ούτε το ίδιο φορτίο, ούτε τις ίδιες αντοχές.

Ευχαριστώ πάντως.:)
Να είσθε καλά. Μείνετε ήσυχη.

Πρώτα θα πεθάνω εγω απο ακατάσχετη πολυφαγία και ύστερα εσεις από κορωνοιο.

Να έχετε κουράγιο. Πρώτον θα με κλάψετε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να είσθε καλά. Μείνετε ήσυχη.

Πρώτα θα πεθάνω εγω απο ακατάσχετη πολυφαγία και ύστερα εσεις από κορωνοιο.

Να έχετε κουράγιο. Πρώτον θα με κλάψετε.
ελα μη διαβαζω μπουρδες πρωτον δεν ξερει κανεις μας πότε θα φυγει.
Η αλεξα ηθελε να πει αλλα τα προβληματα του ενος αλλα του αλλου σε σενα φανταζει μεγα προβλημα αυτο που ειπες,η αλεξα θεωρει αλλο,δεκτα και των δυο.
Και αν ο καθενας μας αρχισει να γραφει θα πει ο καθενας εδω το δικο του βασανο.
Επομενως δεν βλεπω κατι να μαλωνετε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
ελα μη διαβαζω μπουρδες πρωτον δεν ξερει κανεις μας πότε θα φυγει.
Η αλεξα ηθελε να πει αλλα τα προβληματα του ενος αλλα του αλλου σε σενα φανταζει μεγα προβλημα αυτο που ειπες,η αλεξα θεωρει αλλο,δεκτα και των δυο.
Και αν ο καθενας μας αρχισει να γραφει θα πει ο καθενας εδω το δικο του βασανο.
Επομενως δεν βλεπω κατι να μαλωνετε.
ΔΕ ΜΑΛΩΝΩ ΕΓΩ! ΑΝΤΕ!:bleh:

(άντε <3)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
ελα μη διαβαζω μπουρδες πρωτον δεν ξερει κανεις μας πότε θα φυγει.
Η αλεξα ηθελε να πει αλλα τα προβληματα του ενος αλλα του αλλου σε σενα φανταζει μεγα προβλημα αυτο που ειπες,η αλεξα θεωρει αλλο,δεκτα και των δυο.
Και αν ο καθενας μας αρχισει να γραφει θα πει ο καθενας εδω το δικο του βασανο.
Επομενως δεν βλεπω κατι να μαλωνετε.
καλέ δεν μαλώνουμε!:confused:



Δεν έχεις δει αληθινά μαλώματα ε; :hehe:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
wake-up-funny.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
*Για την απο πάνω: Ναι... το πιστέψαμε...

Για μένα:
Happy Feliz GIF

(Από χαρά κάνει έτσι αχαχα)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ο χρήστης Πακ αισθάνεται σιγουριά(προς απάντηση της απο πάνω)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ο χρήστης Πακ είναι σαν το αβαταρ του τη δεδομένη χρονική στιγμή

Bitch...

Υ. Γ :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Valley Girl Hair Flip GIF by Freedomists

(σε καστανό)
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Ταχύτης και αυτοσυγκέντρωση !!!
Σα να προσεύχεσαι ! Αυτό είναι όλο....έλα για να σε δώ

( για να με δω και εγώ, θα την βγάλω σήμερα? α ρε θου βου εσύ καλά τα λες
εγώ τι κάνω..) :bleh:
θβ.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ταχύτης και αυτοσυγκέντρωση !!!
Σα να προσεύχεσαι ! Αυτό είναι όλο....έλα για να σε δώ

( για να με δω και εγώ, θα την βγάλω σήμερα? α ρε θου βου εσύ καλά τα λες
εγώ τι κάνω..) :bleh:
View attachment 92125
εσυ μου βγαζεις Gena rowlands οχι ηλικια αλλα χαρακτηρα :worship: ;) οποτε ναι πιστευω βρισκεις παντα την ακρη.
K9vE.gif
που ειναι και αγαπημενη μου ηθοποιος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top