Πώς αισθάνεστε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Καλός είσαί εγώ αρχίζω τα ρημούβ κεμπάπ και τα ντέους βουλτ
ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ! ΦΙΛΕ ΜΟΥ! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΕ!

REMOVE KEBAB!

eu4_1.jpg
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
3dfb788f4.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Calm at last
rufus_sewell1.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αυτό, που ότι και να ποστάρω εδώ προκαλεί γέλωτα,
μάλλον θα πρέπει να με ανησυχήσει...χμ... :confused:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Οταν ειμαι στο τριτο ποτηράκι Τσέημσον. Καλό σας βράδυ. ΧΑΙΡΕΣΤΕ! :lol: :lol: :lol: :lol:
tragos-witcher.jpg
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.
Αδιάφορες σκέψεις
οτι
δεν μπορεί το μυαλό να κρατήσει
και η ψυχή να ζεστάνει.
(διάθεσις)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Σας εχει τυχει καποια φορα να νιώθετε οτι μισείτε ολο τον κοσμο επειδη σας κουρασαν με τη συμπεριφορά τους;;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σας εχει τυχει καποια φορα να νιώθετε οτι μισείτε ολο τον κοσμο επειδη σας κουρασαν με τη συμπεριφορά τους;;
Ειναι απλα μια φαση ναι μετα απο διαψευσεις κυριως.Το εχω περασει ναι.
Καταλαβα κατι ομως,οτι ο θυμος εφθειρε εμενα.
Οποτε για να προχωρησω προτιμησα να ξεχασω.
Δεν εννοω να μην εμαθα οχι.Πηρα τα οποια μαθηματα μου αλλα ενα μαθημα αν θες ηταν οτι το μισος (πιο πολυ η αδικια αν θες και το παραπονο) με εφθειραν,οποτε προτιμησα τη ληθη.
Προχωρας τα αφηνεις να φυγουν και επιλεγεις εκεινα τα πραγματα και τους ανθρωπους με τους οποιους περνας καλα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Ειναι απλα μια φαση ναι μετα απο διαψευσεις κυριως.Το εχω περασει ναι.
Καταλαβα κατι ομως,οτι ο θυμος εφθειρε εμενα.
Οποτε για να προχωρησω προτιμησα να ξεχασω.
Δεν εννοω να μην εμαθα οχι.Πηρα τα οποια μαθηματα μου αλλα ενα μαθημα αν θες ηταν οτι το μισος (πιο πολυ η αδικια αν θες και το παραπονο) με εφθειραν,οποτε προτιμησα τη ληθη.
Προχωρας τα αφηνεις να φυγουν και επιλεγεις εκεινα τα πραγματα και τους ανθρωπους με τους οποιους περνας καλα.
Και αν δεν περνας με κανενα καλα τι κανεις εκει;; Με κουρασαν ολοι ψυχικα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και αν δεν περνας με κανενα καλα τι κανεις εκει;; Με κουρασαν ολοι ψυχικα.
καπου υπαρχουν ατομα με τα οποια ταιριαζεις μπορει να φαινεται δυσκολο να τους βρεις,ομως υπαρχουν.
Κανεις νεες γνωριμιες φευγεις απο τοξικες φιλιες.
Και στις νεες γνωριμιες κατι θα βρεθει.
Δεν ειναι ολοι ιδιοι.
Απο εκει ξεκινας.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
καπου υπαρχουν ατομα με τα οποια ταιριαζεις μπορει να φαινεται δυσκολο να τους βρεις,ομως υπαρχουν.
Κανεις νεες γνωριμιες φευγεις απο τοξικες φιλιες.
Και στις νεες γνωριμιες κατι θα βρεθει.
Δεν ειναι ολοι ιδιοι.
Απο εκει ξεκινας.
Ευχαριστώ παρα πολυ για τις ωραιες συμβουλες!!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ευχαριστώ παρα πολυ για τις ωραιες συμβουλες!!
Να σαι καλα!Η ζωη προχωραει παντα μπροστα το ιδιο οφειλεις να κανεις κι εσυ.
Οσο κι αν ποναει κι οσο ασχημα κι αν εχεις περασει,να ξερεις οι καλοι δεν χανονται.
Μπορει να περνανε δυσκολα αλλα βρισκουν το φως.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Να σαι καλα!Η ζωη προχωραει παντα μπροστα το ιδιο οφειλεις να κανεις κι εσυ.
Οσο κι αν ποναει κι οσο ασχημα κι αν εχεις περασει,να ξερεις οι καλοι δεν χανονται.
Μπορει να περνανε δυσκολα αλλα βρισκουν το φως.
Ποσο χαιρομαι που επεστρψες!! Παντα μου δινεις ωραιες συμβουλες!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Happy Fun GIF
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top