Πώς αισθάνεστε;

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
νιώθω αγχωμένη γιατί ο τραπεζικός μου λογαριασμός έχει "πέσει" επικίνδυνα και ο μήνας έχει μόλις 9 και έχω πολλές γιορτές να πλησιάζουν.
μην ξεχνάς τον εχτρα μισθό εκεί σε κανά μήνα από σήμερα για αυτό!! ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλάααααααα :clapup:
(Θα τσιμπήσω και 20 ευρωπουλάκια σήμερα γιατί μου προέκυψε ιδιέταιρο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ακόμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
:) Όλα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
καλά!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
παραδόξως...

Πολύ καλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
TEΛΕΙΑ γιατί σήμερα είναι....ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗ!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αισθάνομαι σαν.... σταματήστε τη γη..... θέλω να κατεβω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:wacko::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πονάω... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αισθάνομαι σαν θερμοκήπιο γεμάτο τριαντάφυλλα (floribunda), αυτά με τα 100 πέταλα !

Τί έχεις XRZ ?

Μην είναι πόνος θύμισης?

Μην είναι η τέφρα του έρωτα σου που φύσηξε ούριος άνεμος και τη διασκόρπισε ολούθε? (λυσσομανάει σήμερα!)

Μην είναι κράμπα στομάχου από τους πολλούς καφέδες?

Μην ήρθαν οι Ρώσσοι ?

Τί σε πονάει ανθισμένο μπουμπούκι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τί έχεις XRZ ?

Λοιπόν με εσένα δεν έχω καταλήξει αν πρέπει να "θυμώνω" ή να σε παίρνω 100% στην πλάκα :P;)

πάντως για να σου λείψω την απορία το πέτυχες...ΕΝΑ από όλα τα εμπνευσμένα είναι το σωστό!!!

Άντε κι άμα βρεις ποιο είναι κερδίζεις και λουκούμι! :P:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ψηφίζω πόνος θύμισης :P

Τι κερδίζω? :D

Ο,τι κι αν είναι πάντως, ελπίζω να είναι περαστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Λοιπόν με εσένα δεν έχω καταλήξει αν πρέπει να "θυμώνω" ή να σε παίρνω 100% στην πλάκα :P;)

"Σάμπως τα μάτια της να μου είπαν ότι
δεν είμαι πλέον ο ναυαγός κι ο μόνος,
κι ελύγισα σαν από τρυφερότη,
εγώ που μ'είχε κάνει πέτρα ο πόνος".

Αγάπη - Κ.Γ. Καρυωτάκης (από τη ποιητική συλλογή "Ο Πόνος Του Ανθρώπου Και Των Πραγμάτων" - 1919)

Αυτό τι να'ταν τώρα, πλάκα ή θυμός ?

Θύμωνε με χαμόγελα και ο,τι απ'τα δύο περισσεύει κάντο μπρασελέ και πέρνα το στο χεράκι σου, XRZούλι μου, να σου θυμίζει τη δεντροστοιχία του κήπου μιας βαθιάς μελαγχολίας..


πάντως για να σου λείψω την απορία το πέτυχες...ΕΝΑ από όλα τα εμπνευσμένα είναι το σωστό!!!

Αξημέρωτη μαντεψιά μου, τώρα που ήρθες κάποια πονά...την ανταλάσσω με το να μη πονά...



Άντε κι άμα βρεις ποιο είναι κερδίζεις και λουκούμι! :P:teasing:


Μακάρι το πάθος σου να γαλήνευε ακόμα κι αν η καρτερικότητα σου για τη παύση της ανάσας της ρέουσας ζωής στα πόδια σου τελείωνε νωρίς...

Θέλω Το λουκουυυυυυυυμι μουυυυυυυυυυυ ...:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αχ βρε avaptiste... ένα κακό έχεις..."έπαιξες" με τα τετριμμένα και πήγες με τις πιθανότητες... Τα κοριτσάκια πονάνε επειδή αγαπάνε (ή στην κοσμοθεωρία σου... "έτσι νομίζουν")...

ZONGGGGGGG!!!!!Την πάτησες φίλε μου... Δεν έχει λουκούμι για σήμερα! Αύριο πάλι έχεις μια νέα ευκαιρία...να θυμάσαι όμως... στις 3 καίγεσαι!!!:D

Θύμωνε με χαμόγελα και ο,τι απ'τα δύο περισσεύει
καλώς ή κακώς έχω μπόλικο απόθεμα και στα 2, οπότε τι περισσεύει κάθε φορά εξαρτάται... για σήμερα όπως καταλαβαίνεις περισσεύει το γέλιο πάντως...

ps. το -πολύ ωραίο- ποίημα μπορώ να στο ερμηνεύσω με 2-3 ενναλακτικούς τρόπους αλλά λέω να σταματήσω εδώ (γενικώς) μην το απο...τελειώσουμε το θέμα που από αλλού ξεκίνησε και αλλού έχει πάει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
αχ βρε avaptiste... ένα κακό έχεις..."έπαιξες" με τα τετριμμένα και πήγες με τις πιθανότητες...

Τετριμμένα η αγάπη, ο πόνος κι η αέναη μελαγχολία των ανθρώπων ? Επειδή είναι πολυσυζητημένα αυτό τα καθιστά και συνηθισμένα ?

Το μεδούλι της ζωής μας αποτελείται από αγάπη και πόνο...και συχνά το ένα είναι το αποτέλεσμα του άλλου..

Η πιθανότητα ο πόνος να είναι ψυχοσωματικός είναι μεγαλύτερη από τη πιθανότητα να είναι απλώς σωματικός...

Οι πιθανότητες δεν είναι τίποτε άλλο από καμπανάκια ότι οι ευνοϊκές περιπτώσεις θέλουν να ταυτιστούν με τις δυνατές περιπτώσεις για να αγγίξουμε την όποια ελπίδα με τα ακροδάχτυλα μας..ελπίδα για νίκες, επιτυχίες και εξέλιξη ...

Γιατί, είναι κακό να θέλω την ελπίδα να τη ντύσω με τρίχες, φλέβες αίμα και δέρμα ?

Τα κοριτσάκια πονάνε επειδή αγαπάνε (ή στην κοσμοθεωρία σου... "έτσι νομίζουν")...

Υπάρχει άραγε αναλγητικό του αγαπόπονου ?


Ψυχική θύελλα..! Το λέει και ο καθηγητής Μουίλεεεερ (Βογιατζής αθάνατος με ψυχιατρική ποδιά!)

Αγαπάς μαρή ζουρλοπαντιέρα?

Η κοσμοθεωρία μου είναι πολύ ρευστή, πιο ρευστή κι απο αραιωμένο μέλι θυμαρίσιο και σαφώς ρευστότερη από το ρήμα "νομίζω" !

Αν τα κοριτσούδια αγαπούν γιατί να θεωρήσω ότι το νομίζουν...γιατί να το αμφισβητήσω..ε ?

who am i to disagree ? tourourou..tou..rou..tarararirariiiroro...

Δε πίνω και Cutty Shark για να σε ακολουθήσω στα κρυφά σου νοήματα...


ZONGGGGGGG!!!!!Την πάτησες φίλε μου... Δεν έχει λουκούμι για σήμερα! Αύριο πάλι έχεις μια νέα ευκαιρία...να θυμάσαι όμως... στις 3 καίγεσαι!!!:D


ουαχαχα ZONK! Τον είδες τον τυπάκο που κάνει τον Ζόνκ? Θεός..

Εξ'επι τούτου και εξ'απαρχής λέγω ότι επιθυμώ διακαώς το λουκούμι μου...


καλώς ή κακώς έχω μπόλικο απόθεμα και στα 2, οπότε τι περισσεύει κάθε φορά εξαρτάται... για σήμερα όπως καταλαβαίνεις περισσεύει το γέλιο πάντως...

Περισσεύει το γέλιο, σήμερα? Τελικά πονάς η γελάς? :vava:

Με έχει εκμαυλίσει ο τρόπος γραφής σου...



ps. το -πολύ ωραίο- ποίημα μπορώ να στο ερμηνεύσω με 2-3 ενναλακτικούς τρόπους αλλά λέω να σταματήσω εδώ (γενικώς) μην το απο...τελειώσουμε το θέμα που από αλλού ξεκίνησε και αλλού έχει πάει... :)

Θέλω τους τρόπους....θέλω το λουκούμι μου...θέλω θέλω θέλω...θέλωωωωωωω :bounce:


Στο θέμα μας:

Σα κουλούρι Θεσσαλονίκης αισθάνομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
βαριέμαι:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top