Πώς αισθάνεστε;

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Καλά είμαστε... Δόξα τω Θεώ, και η τράκα μικρή ήταν (οκ, αλλαγή πόρτας, αλλά δε "μπήκε" πολύ) και κανείς δε χτύπησε... και ο άλλος πολύ συνεργάσιμος!

Άρα καλά, λίγο αγχωμένη, γιατί πάω να συναντήσω έναν καθηγητή-μύθο!!

ε ενταξει αφου δεν χτυπησε κανεις.. αυτο εχει σημασια.. ;)
οσο για τον καθηγητη μην αγχωνεσαι, συνηθως αυτοι οι "μυθοι" ειναι πιο προσγειωμενοι απο τα νεοτερα τσουτσεκια... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Περίεργα...κυκλοθυμικά...Μια μου φταίνε όλα...μια όλα μια χαρά...απλά όλοι αυτοί που αγαπάω μου είναι μακριά....Αυτό μάλλον με έχει ρίξει πολύ... Θέλω την ζωή που είχα πριν ένα χρόνο! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
ε, καλά :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σκ@τ@, ανεβάζω πυρετό και είμαι 1 βήμα πριν το κρεβάτι!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
ωχ... περαστικουλια... :console: :console: :console:


Να' σαι καλά:) , ΄κατέβηκα κέντρο για δουλειά σήμερα και η εναλλαγή ζεστό - κρύο με τσάκισε.
Το κακό είναι ότι το παθαίνω Παρασκευή :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πάρε μια ασπιρίνη (λιωμένη οχι ολόκληρη) κάνε και ένα καυτό ντους και κουκουλώσου.. εμένα μου περνάει έτσι.. και φυσικά οχι νευρα/εντασεις/συγχύσεις... και όχι σοκολάτες/γλυκά... ;) αμα εχεις και καμιά κοτόσουπα ευκαιρη καλά θα είναι... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
πάρε μια ασπιρίνη (λιωμένη οχι ολόκληρη) κάνε και ένα καυτό ντους και κουκουλώσου.. εμένα μου περνάει έτσι.. και φυσικά οχι νευρα/εντασεις/συγχύσεις... και όχι σοκολάτες/γλυκά... ;) αμα εχεις και καμιά κοτόσουπα ευκαιρη καλά θα είναι... ;)

To κακό ειναι ότι είμαι στο γραφείο και δεν προβλέπεται να γυρίζω πριν τις 8 το βράδυ σπίτι :(
Δυστηχώς είναι τέτοια η φύση της δουλειάς μου που δεν σηκώνει αναβολές.
Πήρα ένα παναντόλ και ήπια και ένα τσαί και απο εκεί και πέρα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
To κακό ειναι ότι είμαι στο γραφείο και δεν προβλέπεται να γυρίζω πριν τις 8 το βράδυ σπίτι :(
Δυστηχώς είναι τέτοια η φύση της δουλειάς μου που δεν σηκώνει αναβολές.
Πήρα ένα παναντόλ και ήπια και ένα τσαί και απο εκεί και πέρα το μόνο που μπορώ να κάνω είναι υπομονή.

το παναντολ εμενα δεν μου κανει τιποτα αλλα ελπιζω να μην ισχυει το ιδιο και με'σενα.. τωρα οντως, κανε λιγο υπομονη και το βραδυ που θα πας σπιτι κανε αυτα που σου ειπα.. και φάε, το φαγητο σε κανει και αισθανεσαι καλυτερα.. αν εχεις και κανενα αιθεριο ελαιο ευκαλυπτου στο σπιτι βάλτο να καίει... θα δεις, αυριο θα εισαι καλυτερα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
το παναντολ εμενα δεν μου κανει τιποτα αλλα ελπιζω να μην ισχυει το ιδιο και με'σενα.. τωρα οντως, κανε λιγο υπομονη και το βραδυ που θα πας σπιτι κανε αυτα που σου ειπα.. και φάε, το φαγητο σε κανει και αισθανεσαι καλυτερα.. αν εχεις και κανενα αιθεριο ελαιο ευκαλυπτου στο σπιτι βάλτο να καίει... θα δεις, αυριο θα εισαι καλυτερα... :)

Σε ευχαριστώ!:flowers: θα τα κάνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έλα, Γιάννη μου, γερά...!
Ρίξε και μία κουταλιά μέλι στο τσαγάκι σου, κλείσε τα μάτια... Και σε πέντε ωρίτσες θα είσαι στον καναπέ σου χαλαρός!!!

Εγώ.. καλά είμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έλα, Γιάννη μου, γερά...!
Ρίξε και μία κουταλιά μέλι στο τσαγάκι σου, κλείσε τα μάτια... Και σε πέντε ωρίτσες θα είσαι στον καναπέ σου χαλαρός!!!

Εγώ.. καλά είμαι!

Αμην και πότε, μακάρι τουλάχιστον να μην έχει κίνηση και να φτάσω γρήγορα κάτω.:/:
Καναπε...... γμτ και ήθελα να παώ σινεμά σήμερα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μη μου αγχώνεσαι βρε!!! Έχει ταινίες και πιο μετά... Κι αύριο μέρα είναι, αν δεις τα σκούρα δες ένα ωραία dvd!! ;)
Α, άρχισε πονόλαιμος...
Γιάννηηηηηη... πιάσε ένα δβδ και για μένααααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
:(...:'(...:baby:...:mad:...:mpinelik:...:beating:...:rant:.......

ακριβώς έτσι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μη μου αγχώνεσαι βρε!!! Έχει ταινίες και πιο μετά... Κι αύριο μέρα είναι, αν δεις τα σκούρα δες ένα ωραία dvd!! ;)
Α, άρχισε πονόλαιμος...
Γιάννηηηηηη... πιάσε ένα δβδ και για μένααααααα...


Είδες για να γράφεις μετά απο εμένα...

Σε κόλησα!:P
Θόρρυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κρυώνω :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Απέραντα θλιμμένη:(
Ερχόμενη στην Αθήνα και μένοντας αναγκαστικά στο πατρικό μου η γιετονιά μου ξυπνήσε αναμνήσεις που θα προτιμούσα να κρατάω ξεχασμένες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Απέραντα θλιμμένη:(
Ερχόμενη στην Αθήνα και μένοντας αναγκαστικά στο πατρικό μου η γιετονιά μου ξυπνήσε αναμνήσεις που θα προτιμούσα να κρατάω ξεχασμένες:(

:kissing::console: Έεεελααα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ελευθερος, και περιεργα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top