Πώς αισθάνεστε;

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Ζήτω το gin λεμόνι.

Ρεμπεσκέ πίνε, η ζωη (σου) είναι μικρή...

...προσωπικά έχω κανονίσει ανάσταση.

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.
Χάλια. Oh please. Υπερεκτιμώ τα συναισθήματά μου. Μια κασέτα judas priest στης Μαριλένας μου έφτιαξε το κέφι για 5'. Ώρα για "χειρουργείο".-

Palladin

New member

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.
Εντυπωσιασμένη γιατί μόλις ανακάλυψα ότι μπορώ να ισορροπήσω ένα φλυτζάνι στην κοιλιά μου:hehe: (και δεν είμαι ξαπλωμένη:P)

Επίσης Qslv δεν καταλαβαίνω τι εννοεί η υπογραφή σου:redface:

tina.70

New member

Η tina.70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αισθανομαι παγωμενη και καποιες φορες ανυμπορη να παρακολουθησω ολα αυτα που συμβαινουν γυρω μου:(:(.Ελπιζω πως θα ερθει γρηγορα η ανοιξη και για μας που αυτη την περιοδο δεν παιρναμε και πολυ καλα:worry::worry:. Ευχομαι μονο να μην χρειαστει να πεσω στα σκληρα:/::/:

Συνημμένα

Obscura

New member

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.
I feel like tasting a dirty pistol in my mouth on my tongue.

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
όχι καλά... :S

Tsipouro

New member

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

Tetragrammaton

New member

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.

Resident Evil

New member

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
νευριασμένη

D_G

New member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.
Κουρασμένος και άκεφος

sabi

New member

Η sabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Εδάδ

New member

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.
τραγικη

εκανα κατι που κοροιδευα

γραφτηκα γυμναστηριο

χαααααααα

Εδάδ

New member

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.
Εντυπωσιασμένη γιατί μόλις ανακάλυψα ότι μπορώ να ισορροπήσω ένα φλυτζάνι στην κοιλιά μου:hehe: (και δεν είμαι ξαπλωμένη:P)

Επίσης Qslv δεν καταλαβαίνω τι εννοεί η υπογραφή σου:redface:

ποσα κιλα ζυγιζει η κοιλια σου παλαντινι? :D:D

χιχιχιχ

Ερωφίλη

New member

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 911 μηνύματα.
κουρασμένη:(

e-sofia

New member

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
ΚΑΛΆ Ειμαι καλά..

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...