Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ είχα μπει στο τελευταίο Μήνα της θητείας και ύστερα απο την κανονική άδεια είχα προγραμματισμένη εγχείριση διαφράγματος

Μου λένε όμως ότι δεν θα γίνει αλλά έλα την Κυριακή να κάνεις εισαγωγή που έχεις φίλο πορείας και βλέπουμε.

Στο θάλαμο που με έβαλαν είχε ένα παλικάρι από διάφραγμα το οποιο στο σπίτι του,του ξανάνοιξε και μετά ξανά στο νοσοκομείο και τα είχε χάσει και πολύ αίμα. Μην σας τα πολυ λογώ κάθε μέρα μου λέγαν ψηλέ μεθαύριο την κάνεις σίγουρα και φυσικά την άλλη μέρα μου λέγαν άκυρο για αύριο το απόγευμα βλέπουμε.

Έμεινα 4 μέρες στο νοσοκομείο μέσα χωρίς να έχω τίποτα, και ευτυχώς είχα και τον φορητό. Και υποτίθεται το νοσοκομείο δεν έχει και διαθέσιμες ελεύθερες κλίνες.

Εξαιτίας αυτού του 4ημέρου πιθανολογώ ότι έχασα και μια κοπέλα που είχα φάει τρελό κόλημα καθώς μάλλον έγινε σαμποτάζ στο στη βράση κολάει το σίδερο.

Τελικά από ότι μάθαμε, το πρόβλημα είναι οργανωτικό στα χειρουργία τους και φυσικά οι σφήνες που χώνονται με μέσα στα χειρουργία και πάει μπάλα μετά όλο το πρόγραμμα

Μπήκα λοιπόν Κυριακή και έφυγα Πέμπτη Μεσημέρι. Εύγε Ελλαδάρα. Και ιο γιατρός πήγε να με προγραμματίσει για Μάιο ενώ εγώ θα είχα ήδη απολυθεί. Μετά το κλασσικό HELLOOOOOO με έβαλε για μια εβδομάδα πριν απολυθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Όπως είμαι και τώρα!:P Ή μάλλον ένα χρόνο μικρότερος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πάντως καμιά σχέση με τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είχα μόλις γυρίσει από Νορβηγία που είχα περάσει τέλεια και την έβγαζα Αθήνα με δουλειά και βόλτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Κι εγώ μια χαρά όπως είμαι και τώρα,
δεν άλλαξαν και πολλά πράγματα σε ένα χρόνο...:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Έτοιμος για απόλυση.
Παρέλαβα ακτινογραφίες και γνωματεύσεις γιατρών. Την Τετάρτη σαν σήμερα πέρσυ απολυόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν μπορώ να αποφασίσω αν ήμουν καλύτερα ή χειρότερα:hmm:
Το μόνο κοινό είναι πως επρόκειτο να κάνω νέα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Φρικαρισμένη, εκνευρισμένη, εκτος νερών μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Ενθουσιασμένη γιατί θα ήταν η πρώτη μέρα στη σχολή μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ακριβώς ανάποδα από φέτος.
Πέρσι τέτοια εποχή αρχίζαμε να βγαίνουμε "επίσημα" με τον καλό μου (ύστερα από 1 χρόνο που τα χαμε και δεν τα χαμε)...

Φέτος προσπαθώ να μην με πάρει από κάτω το ότι πρέπει να μαζεψω τα πράγματά του από το σπίτι μου και να κάνουμε ανταλλαγή...

Το μόνο βελτιωμένο σε σχέση με πέρσι είναι ότι πλέον ξέρω τη δουλειά μου και δεν ψάχνομαι (πέρσι ήμουν μόλις 2 μήνες εργαζόμενη τέτοια εποχή....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Σίγουρα καλύτερα φέτος αφού πέρσι τέτοια εποχή ήμουν φαντάρος στην Κύπρο.

Πως πέρασε ένας χρόνος...?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
περυσι τετοιες μερες καναμε το μνημοσυνο του μπαμπακα μου.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ουπς........:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ακόμη είχα εξεταστική, ε και για να πάει καλά η εξεταστική δεν πάω εγώ καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Ένα χρόνο μικρότερος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
προσπαθούσα να συνηθισω στην ιδέα πως μια βδομάδα νωρίτερα είχε τελειώσει η ζωή του erasmus κ απολάμβανα τον έρωτά μου που μου είχε λείψει τόσο πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
8/3/2006 Αποτέλεσε την καταλξκτική ημερομηνία που δεν θα ξαναλογοδοτούσα σε κανάνα καραγκιόζη μόνιμο στην θητεία. Τέλος, και έκανα σκουπίδι και ψυχολογικά ορισμένους. Βέβαια αυτή που είχα άχτι ως το πιο κοντινό μου αρχιλαμόγιο ήταν σε άδεια δυστυχώς.

Μην πετύχω κανένα!!! Να μου κουνηθεί!!! Αλλά δυστυχώς δεν έχει κάτσει. Φέρτε μου ένα να τον βρίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είχα αρχίσει να βαριέμαι το kung fu, τη σχολή δηλαδή όπου πήγαινα...
και έτρωγα, όταν ήμουν μόνη (φυσικά, γιατί συναισθηματικά ένιωθα καιρό μόνη). Είχα πάει και στη συναυλία των soulwax, αλλά ερωτεύτηκα τους opening, τους whomadewho!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ήμουν χάλια...:'(
Αλλά οχι πια!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τα ιδια χαλια με φετος νομιζω. Δεν μου παει μου φαινεται αυτη η εποχη, ολο οι μαυρες μου με πιανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top