Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μα τι έχετε πάθει όλοι;
Ελα να βλέπω χαμόγελα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Πέρσι χάλια, αλλά τουλάχιστον ήξερα ότι ήμουν χάλια. Τώρα δεν ξέρω καν πως είμαι. Δεν ξέρω τι απ' όλα είναι καλύτερο... Αχ, υπομονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πέρυσι...
πολύ πιο γαλήνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μάλλον καλύτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Ειχα γυρισει απο Βαρκελωνη και ημουν μαγεμενος... Εκανα πολυ καιρο να συνελθω και μαλλον ακομα δεν εχει γινει αυτο. Θα συνελθω μονο οταν θα ξαναπαω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
περισυ τετοιο καιρο ειχα ενα θεματακι υγειας που δεν ηταν και οτι καλυτερο...ευτυχως τελειωσε μεσα στον ιδιο χρονο... και τωρα βαινουν ολα καλα προς το παρον...θα δειξει το μελλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είχα σαλτάρει και πακέταρα για ταξίδι αποτοξίνωσης στην Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ευτυχισμένη....

το αντίθετο από σήμερα δλδ...

:'( :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ευτυχισμένος,
όπως και σήμερα...
όπως πάντα δηλαδή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ δεν θυμάμαι.. Κάθε μέρα προσπαθώ να θυμηθώ, αλλά δεν θυμάμαι μαμώτο! Μπορώ να θυμηθώ μόνο πολύ σημαντικές ημερομηνίες, αλλά και για αυτές παίζεται.. Πάντως φέτος, ψυχολογικά είμαι ΠΟΛΥ καλύτερα από πέρσι.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liutaio

Νεοφερμένος

Ο Liutaio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πέρση το Μάρτιο ήμουν ακόμα φοιτητής στην Ιταλία. Είχα μόλις γυρίσει από ένα δεκαπενθήμερο ταξίδι στην Ολλανδία (για την αποφοίτηση του αδερφού μου και για να βρω δουλεία την οποία και βρήκα!) και ετοιμαζόμουν για το ταξίδι στη Γερμανία με τη σχολή μου. Ήταν το πιο πολυτάξιδο εξάμηνο της φοιτητικής μου πενταετίας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πέρσι ήμουν πάρα πολύ άσχημα ψυχολογικά ... Τέτοια εποχή ήταν, το θυμάμαι πολύ καλά και ήταν για αρκετό καιρό :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ίδιο συναίσθημα με σήμερα. Αν και πέρυσι ήμουν απερίγραπτα χειρότερα, αλλά το συναίσθημα μένει το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σαν χτες είχε γεννήσει μια πολύ καλή μου φίλη μια κούκλα! :inlove:

Kατά τα άλλα είχα μόλις μάθει πως κάποιος κοντινός ήταν πολύ άρρωστος (ευτυχώς όλα πήγαν καλά) και ήμουν και διαρκώς τσακωμένη με τον τότε φίλο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ετοιμαζόμουν για ΠΑΡΙΣΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εψαχνα απεγνωσμένα για δουλειά, ήμουν ράκος και όμως έπρεπε να βρώ, δεν με ήθελε κανένας γιατί ειμουν παντρεμένη χωρίς παιδί και φοβόντουσαν να με πάρουν, έπεσα θύμα ρατσισμού απο κομπιουτεράδες κάνοντάς με να μην ξαναασχοληθώ ξανά με κομπιούτερ

Αυταααα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Η χειρότερή μου εποχή το Πάσχα. Κάθε Πάσχα χωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top