Πόσο χρονών νιώθετε; Ποια είναι η ωραιότερη ηλικία κατά τη γνώμη σας;

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
you speak wisdom
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
18 .... 18 .... 18 ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Νιώθω όσο είμαι!Πάντως η καλύτερη ηλικία είναι αυτή των μαθητικών χρόνων!Εξάλλου παιδί να ξαναγίνεις δεν μπορείς!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
μερικές φορές νιώθω 40 άλλες 18, πάντως το παιδί το έχω αφήσει εδώ και καιρό και ίσως να μην το είχα ποτέ δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Μπορώ να πω ότι νιώθω 3-4 χρονάκια μικρότερος,ειδικά κάποιες φορές.Πάντως τα καλύτερα χρόνια νομίζω ότι είναι τα φοιτητικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άλλες φορές 30...άλλες 16...:hmm:

Αυτή την περίοδο χαζό 16χρονό :P


Τα φοιτητικά χρόνια τα καλύτερα by far! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ειναι φορές που νιώθω οτι εχω περισσότερες ευθύνες από αυτες που θα αναλογουσαν σε ατομο της ηλικιας μου.Νιώθω 30 χρονών καμιά φορα.(αλλα μου περνάει)Σε γενικες γραμμές νιώθω οσο ειμαι.
Πιστευω οτι καθε ηλικια εχει τις δικιες της χαρες.Αν θα ξεχώριζα κάποια αυτή θα ηταν η παιδικη.Καθόλου ευθυνες,ανεμελιά και πολλα χαρακτηριστικα που δεν υπάρχουν στις ηλικες "των μεγάλων" .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειμαι οσο φαινομαι (αρκει να μη ξαναζητησουν ταυτοτητα οταν παω να δω θριλερ στο σινεμα) και νιωθω ΠΑΙΔΙ..! (αλλα δε το δειχνω σε ολους:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμη γυρω στα 60 με κοβω. "Σηκω κοριτσακι μου να κατσει η γιαγια"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Η παιδική ηλικία του δημοτικού.Ξέγνοιαστος,ανέμελος,χαλαρός.
Χρυσά χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
νιώθω 18 εδώ και 3 χρόνια. μάλλον θα αργήσω να ξεκολλήσω από τα 18. δεν είναι μου αρέσει, δηλαδή δεν τη θεωρώ καλύτερη ηλικία αλλά έτσι νιώθω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Nιώθω 100 χρονών και μάλλον λέω λίγο... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
νιώθω 18 εδώ και 3 χρόνια. μάλλον θα αργήσω να ξεκολλήσω από τα 18. δεν είναι μου αρέσει, δηλαδή δεν τη θεωρώ καλύτερη ηλικία αλλά έτσι νιώθω....

Same here...
Νιώθω σαφώς πιο μεγάλη και σκληρή, απ'όταν ήμουν 18, αλλά επειδή παράλληλα ήμουν πάντα "μεγάλη" στο μυαλό, δε νιώθω με τίποτα... αχ, θα το πω... κλαψ λυγμ... 25!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
24 γιδακι οχι 25:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Η ωραιότερη ηλικία κατά την γνώμη μου, είναι η δεκαετία 30 - 40 και στην γυναίκα και στον άντρα.

Και αυτό, γιατί σε αυτή την ηλικία, ενώ είμασθε ακόμα νέοι, είμασθε συγχρόνως αρκετά ώριμοι και έμπειροι, ώστε να ξέρουμε καλύτερα πρώτα, απ΄ όλα τον ίδιο τον εαυτό μας... και τα θέλω μας... και βέβαια μετά και τους άλλους...

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κάντε αυτό το τεστάκι για να δείτε ποια είναι η πραγματική σας ηλικία... Οκ μπορεί κ να το έχετε ήδη κάνει, εγώ το έκανα τώρα κ με εβγαλε 19...:hmm::hmm::hmm:
Τώρα βέβαια που το σκέφτομαι κ όσον αφορά το θέμα, νιώθω όντως 19 (ίσως κ 9 :P)...
Αααα, κ καλύτερη ηλικία...μμμ, θεωρώ ότι όλες οι ηλικίες είναι ωραίες κ διαφορετικές.

https://www.poodwaddle.com/realage.swf

(δε ξέρω αν κολλάει σε αυτό το θέμα, αλλά δεν βρήκα κάποιο άλλο αντίστοιχο με ηλικία:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Γενικά δεν με απασχολεί το θέμα της ηλικίας.
Είμαι ένας άνθρωπος που περπατώ σ'αυτή τη ζωή μαθαίνοντας και εξερευνόντας.

Πέραν τούτου, για να απαντήσω και στο ερώτημα, καλύτερα χρόνια προσωπικά θεωρώ τα χρόνια του Δημοτικού.

Κάποιος πρόσφατα μου είπε πως τη ζωή την αντιλαμβάνεσαι μετά τα 30, δηλαδή μόλις πατήσεις τα 30 αρχίζεις να ζεις.
Ισχύει; Είναι η ζωή μετά τα 30 πιο όμορφη; Πιο κατασταλαγμένη; Πιο φιλοσοφημένη;

ΥΓ: Εντάξει, αισθάνομαι όσο είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Biological age 22
real age 9.9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κάποιος πρόσφατα μου είπε πως τη ζωή την αντιλαμβάνεσαι μετά τα 30, δηλαδή μόλις πατήσεις τα 30 αρχίζεις να ζεις.
Ισχύει; Είναι η ζωή μετά τα 30 πιο όμορφη; Πιο κατασταλαγμένη; Πιο φιλοσοφημένη;

Η ζωή είναι όμορφη όταν είμαστε συνειδητοποιημένοι...σε όλες τις ηλικίες.

Υ.Σ. (επειδή το ξέχασα πριν)
Η πιο γ@μ@τη περίοδος για μένα πάντως είναι τα φοιτητικά χρόνια (αχ Θεσσαλονικούλααααααα.......:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
η δικια μου βρε!!!!


1. εχω κανει πολλα
2. αντεχω πολυ ακομα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top