Πόσο χρονών νιώθετε; Ποια είναι η ωραιότερη ηλικία κατά τη γνώμη σας;

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κάντε αυτό το τεστάκι για να δείτε ποια είναι η πραγματική σας ηλικία... Οκ μπορεί κ να το έχετε ήδη κάνει, εγώ το έκανα τώρα κ με εβγαλε 19...:hmm::hmm::hmm:
Τώρα βέβαια που το σκέφτομαι κ όσον αφορά το θέμα, νιώθω όντως 19 (ίσως κ 9 :P)...
Αααα, κ καλύτερη ηλικία...μμμ, θεωρώ ότι όλες οι ηλικίες είναι ωραίες κ διαφορετικές.

https://www.poodwaddle.com/realage.swf

(δε ξέρω αν κολλάει σε αυτό το θέμα, αλλά δεν βρήκα κάποιο άλλο αντίστοιχο με ηλικία:P)


Χα χα πολυ ωραιο σαιτ!!! :D:D:D

Biological age 20
Real age 7.8
Life expectancy 86

:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Biological age 22
Real age -1.7
Life expectancy 97,7

Κάτι δεν πάει καλα εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Νομίζω ότι αυτό το τεστ είναι σχεδιασμένο για Αμερικάνους και όχι για Έλληνες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποία η διαφορά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σημαντικότατη στον τρόπο ζωής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Biological age 22
Real age -1.7
Life expectancy 97,7

Κάτι δεν πάει καλα εδώ :P

:hehe::hehe::hehe:

Ελα ρε αντι να χαιρεσαι που θα ζησεις μεχρι τα 100 και δεν εχεις γεννηθει ακομα ... παραπονιεσαι;;;; :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σημαντικότατη στον τρόπο ζωής...
Δεν είχα δει το test, φανταζόμουν ότι στηρίζονταν σε βιολογικούς παράγοντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Σημαντικότατη στον τρόπο ζωής...

+1 Αν και τελευταίa γινόμαστε όλο και περισσότερο σαν τους Αμερικανούς. Όχι ότι είναι κατακριτέo αλλά σίγουρα δεν κάνει καλό στην υγεία μας, ειδικά την πνευματική :P

Δεν είχα δει το test, φανταζόμουν ότι στηρίζονταν σε βιολογικούς παράγοντες

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:

Ελα ρε αντι να χαιρεσαι που θα ζησεις μεχρι τα 100 και δεν εχεις γεννηθει ακομα ... παραπονιεσαι;;;; :P:)


Χαχαχαχα μην το γελας καθόλου, ο προπαππούς (παππούς του μπαμπά) έζησε μέχρι τα 102 και η προγιαγιά μέχρι τα 100, κεφαλονίτες, τι περιμένεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες αισθάνομαι παλιογριά.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κάντε αυτό το τεστάκι για να δείτε ποια είναι η πραγματική σας ηλικία... Οκ μπορεί κ να το έχετε ήδη κάνει, εγώ το έκανα τώρα κ με εβγαλε 19...:hmm::hmm::hmm:
Τώρα βέβαια που το σκέφτομαι κ όσον αφορά το θέμα, νιώθω όντως 19 (ίσως κ 9 :P)...
Αααα, κ καλύτερη ηλικία...μμμ, θεωρώ ότι όλες οι ηλικίες είναι ωραίες κ διαφορετικές.

https://www.poodwaddle.com/realage.swf

(δε ξέρω αν κολλάει σε αυτό το θέμα, αλλά δεν βρήκα κάποιο άλλο αντίστοιχο με ηλικία:P)


δεν μου ανοίγειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σνιφ σνιφ.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ουτε εμένα! :cry_x:

Πάντως μερικές φορές αισθάνομαι πως είμαι περίπου 7 χρονών, άλλες πάλι ..77!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ωπ.. να και κατι πρωτοτυπο: εμενα μου ανοιγειειειει, νιαααα νιααα νια νια νιααααα... :teasing:

:redface:


με εβγαλε 14,2 χρονων.. ανηλικο ακομα... :P τον εισαγγελέα, τον εισαγγελέααααα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ωπ.. να και κατι πρωτοτυπο: εμενα μου ανοιγειειειει, νιαααα νιααα νια νια νιααααα... :teasing:

:redface:


με εβγαλε 14,2 χρονων.. ανηλικο ακομα... :P τον εισαγγελέα, τον εισαγγελέααααα.... :P

με τι το ανοίγεις???? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγώ νιώθω πιο ώριμος απ' ότι δείχνει η ηλικία μου:boxing:. Έχω και την σοβαρότητα αλλά και το ύψος. :bot:
Κατα τη γνώμη μου η ωραιοτερη ηλικία είναι η ηλικία μεταξύ 18-28.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πόσο χρονών νιώθετε; Ποια είναι η ωραιότερη ηλικία κατά τη γνώμη σας;

Οι φίλοι μου, μου λένε πως φέρομαι σαν τρίχρονο, αλλά αυτά είναι κακίες. Νοιώθω τουλάχιστον πέντε. :mad:

Η καλύτερη ηλικία να είσαι, είναι τα 78... Και θα έχουμε μια σύνταξη-ψίχουλα, και θα τρέχουν άλλοι για μας, και επιστρέφουμε στην παιδική ηλικία κατά κάποιο τρόπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Έτσι πως αλλάζουν τα πράματα σιγά μην έχεις πάρει σύνταξη στα 78 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioz

Νεοφερμένος

Η ioz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω πιστευω η καλτερη ηλικια εινα 13-15 γιατι τοτε ειναι η καλυτερη εποχη για εφηβικουσ ερωτεσ τελεια και η εποχη μεταξυ 18-25 γιατι τοτε ειναι η φοιτιτικι τι αλλο θελετ΄??????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νιωθω παιδι...ειδικα τα σκ, νιωθω..ανηλικο τελειως.
αλλες φορες παλι, νιωθω γυρω στα 28...

σε καμια περιπτωση δε θελω να νιωσω ποσο σταληθεια ειμαι..!

η καλυτερη ηλικια, απλα δεν υπαρχει. ολες ειναι στο χερι μας να ειναι τελειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top