Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Hehehe GIF by memecandy


Hihi
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ότι ξεχνάς αγαπητή.
Α, ναι, είχα ξεχάσει ότι το χρυσόψαρο είναι μεταφορά για την κακή μνήμη.

Ωστόσο δεν είχα ξεχάσει τι είπα, έκανα απλώς πιο ενδιαφέρον το παιχνίδι, 1μιση σελίδα τους πήρε να μ ανακαλύψουν.

Γι' αυτό μωρή σουσουράδα είχες εξαφανιστεί τόση ώρα;
Εσύ σους, δεν ξεχνάω που μ είπες μιλκομπουκαλο!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Part of a bigger narrative. Κάθε έξυπνος δάσκαλος αναγνωρίζει την αξία μιας μαθήτριας πορνης.
Είναι αυτό ευκολάκι; 2 σειρές κουτσουλιά; Απ το "bigger narrative" και την φαινομενική ανηθικότητα της φράσης εγώ θα πω εσένα πάντως.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α, ναι, είχα ξεχάσει ότι το χρυσόψαρο είναι μεταφορά για την κακή μνήμη.

Ωστόσο δεν είχα ξεχάσει τι είπα, έκανα απλώς πιο ενδιαφέρον το παιχνίδι, 1μιση σελίδα τους πήρε να μ ανακαλύψουν.


Εσύ σους, δεν ξεχνάω που μ είπες μιλκομπουκαλο!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Είναι αυτό ευκολάκι; 2 σειρές κουτσουλιά; Απ το "bigger narrative" και την φαινομενική ανηθικότητα της φράσης εγώ θα πω εσένα πάντως.
Ε εύκολακι ήταν.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Η τελευταία πρόταση δεν κάνει ακριβώς κάποιο λογικό άλμα, απλώς δεν είναι αυστηρά διατυπωμένη, εξ ου και δεν τη διατύπωσα με κάποια βεβαιότητα, αλλά χρησιμοποίησα το «εν γένει» - μέσα σε παρενθετικά κόμματα, σαν σχόλιο για να αποτραπούν παρεξηγήσεις. Οπότε, δέχομαι ότι απλώς δεν πέτυχα τον σκοπό μου σε επίπεδο έκφρασης.

Η αυστηρή διατύπωση είναι ότι η γοητεία δεν είναι συνάρτηση μόνο της εξωτερική εμφάνισης - my apologies.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα πω τον Μάρκο o άλλος έχει πιο arrogant τονο
Τι μάρκα πολυμίξερ προτιμάς, Kenwood, Bosch, Izzy ή Moulinex;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Λυπάμαι δεν έχει πολυμίξερ για σένα, όπως λέει κι ο πατέρας μου θα πάρεις ένα πλαστικό λουκούμι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τι μάρκα πολυμίξερ προτιμάς, Kenwood, Bosch, Izzy ή Moulinex;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Λυπάμαι δεν έχει πολυμίξερ για σένα, όπως λέει κι ο πατέρας μου θα πάρεις ένα πλαστικό λουκούμι.
τι ειναι αυτο? :clapping:
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top