Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι φαστ θα ελεγα αλλα δεν προλαβα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ανάλογα το ρούχο. Πχ πρωινά συνήθως ψωνίζω από Zara, Wrangler, Lee και Bershka.

Βραδινά συνήθως από BSB και όταν έμενα Θεσσαλονίκη ψώνιζα πολύ και από Pin - up και Makenzy (one size, ελαστικά υφάσματα).

Τώρα αν θέλω να πάρω κανά πιο καλό κομμάτι, συνήθως πηγαίνω σε τοπικά. Πολύ αγαπημένο μου το BOOM στον Πειραιά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποια το ειπε?
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Το είπε η @Agaphbou και το θυμάμαι γιατί κάπου μου βγήκε πρόσφατα.

Επόμενο :

Από ότι φαίνεται δεν εχεις γνωρίσει ποτέ κόσμο που δουλεύει τη μισή μέρα οικοδομή, αποθηκαριος, ντελιβερι για να πάρει τρεις και εξήντα. Άντε να πληρώσει μετά γυμναστήρια, καλές διατροφές πόσω μάλλον να βρει χρόνο και αντοχές για κάτι τέτοιο.

Αυτά από κάποιον που ναι ακόμα αρκετά τυχερός ώστε να γυμνάζεται καθημερινά. Το ότι για σένα κάτι είναι δεδομένο, δεν σημαίνει ότι είναι για όλους.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
@hack3r

Beyonce No GIF
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
αχ τη θυμάμαι αυτή τη συζήτηση να διαδραματίζεται και μάλιστα θυμάμαι είχε ανέβει η εκτίμησή μου για το άτομο όταν το είπε... αααααα...
uuuuuugghhhhh...
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
αααααα θα σκάσωωωω...


memetchi?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο ΒΟΥΝΟΣ
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δε νομίζω να έχω δει κάποιο ποστ του να υποστηρίζει εργατική τάξη, σε αντίθεση με τον
που θα μπορούσε να είναι (αύρα ζεστό ζεστό) αλλά δεν είναι.

αααααα θα σκάσωωωω...


memetchi?
Να σκάσεις, όχι! :hehe:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
@Agaphbou ναι!!! @The Mountain έχεις κερδίσει την εκτίμηση της Αγάπης αν δεν το είχες πάρει χαμπάρι.

Happy New Year Celebration GIF by Faith Holland
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μιας και τρασαρουμε Devil

. Δε με νοιάζει τρομερά ο διαπληκτισμός σας, απλώς ήθελα να ενημερώσω τον Διάβολο ότι σύμφωνα με τις διδασκαλίες του Αριστοτέλη κι εσύ στην υπερβολή βρίσκεσαι και όχι στο μέτρο. Όταν ακολουθείς μία διατροφή των γραμμαρίων, αυτό είναι καταναγκασμός, ψυχολογικός και σωματικός. Υγιής είσαι σίγουρα, αλλά υγιής είναι κι αυτός που ακολουθεί μια γενικότερα υγιεινή ζωή με άθληση και σωστή διατροφή. Δεν είσαι πιο υγιής από αυτόν που τρώει μια φορά τη βδομάδα σαβούρα. Και το ότι ξέρουμε όλοι πόσα γραμμάρια σοκολάτα έχεις φάει από το καλοκαίρι, πάλι καταναγκασμό μου μυρίζει εμένα. Δεν περιμένω να λάβεις υπόψη σου τη γνώμη μου, απλώς κατά τη γνώμη του Αριστοτέλη που χρησιμοποιείς, κι εσύ στο άκρο βρίσκεσαι, χωρίς ισορροπία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top